Jump to content
IGNORED

[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie

kred
 Share

Recommended Posts

Chyba mogą być...

Ciekawe, czy ktoś się pokusi o diody a'la nowy RS6 - proste w dolnej części lampy.

W RSie wyglądają zaje.... :kox:

W nocy? Przecież to światła do jazdy dziennej :chytry:

Zawsze byłem przeciwnikiem udziwnień tego typu, ale musze przyznac, że nawet niezle to wyglada :good:

W nocy? Przecież to światła do jazdy dziennej :chytry:

dokladniwe, ale jak widac i do nocnego agro tuningu :decayed:

kred do tej pory byłem bardzo na nie co do ledów w B5 ale... nie wygląda to źle :mysli: Może trochę dużo tych diodek, ale mniejsza ilość może wyglądać gorzej :mysli: Hmmm, podaj koszt i na czym montaż polegał, znaczy co kupiłeś i czy wystarczyło podpiąć np. pod kabelek od halogenów? Ciekawe co z trwałością tych ledów :gwizdanie: Ogólnie może być nie, bije po oczach :good::naughty:

a co powiecie na to?

f3ee83444190c61fm.jpg

spoko, ale powiedz mi czemu to ma sluzyc? No chyba ze tylko po to zeby oko cieszyc ;)

spoko, ale powiedz mi czemu to ma sluzyc? No chyba ze tylko po to zeby oko cieszyc ;)

ori S6 ledy sluza do jazdy dziennej :wink4:

no to ori, a ja pytam po co Tobie to :) na xenonie zabronili przez dzien jezdzic? ;)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 22:08_________________________________________________zreszta mniejsza o to, kazdy ma gusta

może to i fajne, ale celu większego w instalacji tych światełek to ja nie widzę - ani to super nie wygląda, a z jakością wykonania i trwałością też pewnie nie będzie super, zważywszy na cenę....

oczywiście to tylko moja skromna ocena :hi: życzę powodzenia w dalszych modach :gwizdanie:

a co powiecie na to?

Jak dla mnie super :good: Ori S6 wyglądają dużo lepiej dlatego że mają mniejszą liczbę ledów i to wygląda mega :good: Podoba mi się że zamontowane jest to w górnej części kratek w zderzaku :wink4: Ale koszt ledów z S6... odstrasza, przynajmniej mnie :gwizdanie:

Spoko.. ale ori :good:

jakosc wykonania jest b.dobra. nie bawie sie w hałture a złe wykonanie szpeci. sami zobaczycie jak to wyglada z bliska dzis wrzuce pare fotek. sami ocenicie

Szczerze to widziałem podobne świecidełka tylko że nieco węższe.. zainstalowane w Audi 80 :decayed:

Jeszcze pare miesiecy i bedzie to we wszystkich Nexiach , kadetach ... zrobi sie kwaśno i trzeba będzie odkręcać :tongue4:

Jeszcze pare miesiecy i bedzie to we wszystkich Nexiach , kadetach ... zrobi sie kwaśno i trzeba będzie odkręcać :tongue4:

Podpisuje sie pod tym.. :tongue4:

podoba mi się takie rozwiązanie u Ciebie ale nie wiem czy sam zarobiłbym to samo :good:

jakosc wykonania jest b.dobra. nie bawie sie w hałture a złe wykonanie szpeci. sami zobaczycie jak to wyglada z bliska dzis wrzuce pare fotek. sami ocenicie

kred zapodaj wiecej obiecanych fotek :good:, chetnie obejrze-m pozdro

Kred a na co te ledy zamontowałeś w zderzak?Są jakieś zaczepy czy na klej :D ?

No możesz wrzucić jeszcze kilka fotek. Coś czuję że niedługo czeka mnie dylemat wiosenny: halogeny czy LEDy w zderzak :naughty:

Strobo :naughty: