Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie


kred

Rekomendowane odpowiedzi

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=641696526 co do tego to zdjęcia są zuepłnie czegoś innego , chociażby te dwa golfy , one mają właśnie diody od S6 , na końcu masz A4 B8 i tam też są zupełnie inne diody , ta biała A3 a lampach ma już takie diody , także możliwe że te diody sie nadają do oświetlania mebli . a poza tym jak załaożysz diody z allegro na metry to nie masz homologacji do jazdy , a w S6 jest i można jeździć w dzień bez palenia sie zwykłych lamp :naughty:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 12:14_________________________________________________http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm jak widać udzie montują diody z S6 nawet do R&R także jak widać nie ma wiochy :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc kolego Zeżor. Faktycznie muszę ci przyznać racje. Diody które wskazalem a przynajmniej te do których Ty sie odwolałeś nadają sie ale do oswietlenia mebli. Tego czegoś napewno nie zamontuje u siebie w Audi. Szkoda ze te oryginalne od S6 są takie drogie- 1200 zł niestety nie wydam tyle pieniędzy bo i tak samochód we wrześniu bedzie przeznaczony do sprzedaży. Może podejmę sie wykonania takiego oswietlenia samemu. W sumie wszystko można dostac na allegro tzn diod, rezystory, przewody itp. Problem jest tylko w tym jak to wszystko połączyc i w czym osadzic. Na razie jestem na etapie projektowania tzw klosza i wkładu. No chyba ze ktoś juz wykonal takie światła i moze mi coś podpowiedziec to bede wdzieczny. Zresztą juz jeden z forumowiczów podzielił sie ze mną swoją wiedzą w tym zakresie. Mam nadziej ze coś wymysle. Pozdrawiam i czekam na cenne wskazówki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...