Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie


kred

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko coś takiego nada się do A4-ki http://moto.allegro.pl/item599978362_swiatla_do_jazdy_dziennej_dzienne_hom_rl.html ? Niech wypowie się ktoś kto to ma jak z montażem jakością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko coś takiego nada się do A4-ki http://moto.allegro.pl/item599978362_swiatla_do_jazdy_dziennej_dzienne_hom_rl.html ? Niech wypowie się ktoś kto to ma jak z montażem jakością ?

Allegrowy tuning :thumbdown: Daj sobie z tym spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem to tak

http://www.allegro.pl/item604230398_diodowa_tasma_listwa_led_5cm_fv_gwarancja_okazja.html

jak w aukcji listwa diodowa ( należy kupić w otoczce silikonowej jest około 1 zł za odcinek droższa )

prawdopodobnie 250 mm w kratke. w samej kratce rezanko podziałek

575919884.jpg

bierzemu na tapete paski diodowe.należy dolutować przewody. jak brałem kólka z driurkacza :polew: do dokumentów dziurkowałem taśme przezroczystą i nalepiałem w miejsce diódna pasku silikonowym. czarnt spray i jazda. wygląda to naprawde :good: (oczywiście nie pryskamy od spodu gdzie będziemy to przylepiać) małe otworki w kratkach przepuszczamy kabel i wlepiamy całość silikonem.

dodatkowo kupiłem 2 kostki hermetyczne na 2 piny zeby wrazie potrzeby kratke mozna było zdemontować

zdjcie0292ll4.jpg

zdjcie0293bh6.jpg

zdecydowanie pasuje do a4/b5 i a6/b5 do innych nie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żeby nie dawać allegrowego syfu kupiłem 48 diod (24 na burtę) :decayed: dałem do obróbki (teraz są w takiej gumie) i rezałem w dokładce zderzaka... podpięte to mam do postojówek... pieski bardziej się ciekawili co to niż przyczepiali... a efekt i odświetlenie od dołu bezcenne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam, az policja zacznie rzucac sie o te choinki.. :naughty:

Posiada to homologacje - jakakolwiek..? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam, az policja zacznie rzucac sie o te choinki.. :naughty:

Posiada to homologacje - jakakolwiek..? :wink4:

Chyba z allegro :polew: Będzie tak jak z xenonami. Do czasu, a potem dowody polecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam po co to w ogóle montować :mysli: U mnie w miescinie juz pare samochodów z tym jeżdzi i każdy ma to zapalone łącznie z normalnymi światłami mijania :no: skoro to są światła dzinne/drogowe czy jak to tam zwał, to po co zapalać do tego światła w reflektorach :disgust: to tak jak bym sobie na halogenach w dzień jeżdził

:mysli: Mi sie nie widzi jeśli chodzi o funkcjonalność :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam po co to w ogóle montować :mysli: U mnie w miescinie juz pare samochodów z tym jeżdzi i każdy ma to zapalone łącznie z normalnymi światłami mijania :no: skoro to są światła dzinne/drogowe czy jak to tam zwał, to po co zapalać do tego światła w reflektorach :disgust: to tak jak bym sobie na halogenach w dzień jeżdził

:mysli: Mi sie nie widzi jeśli chodzi o funkcjonalność :thumbdown:

Ale tutaj chodzi o lans z LEDami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj chodzi o lans z LEDami :polew:

heheh gorzej będzie jak na światłach podjedzie Corsa B z takimi samymi Ledami :polew: sorry za ot :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze neony? :kox::polew: :polew: :polew:

Moim zdaniem to tylko ORI S6 i dodatkowo z funkcja przyciemniania podczas wlanczynia swiatel drogowych lub kierunkowskazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...