Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie


kred

Rekomendowane odpowiedzi

Mam coś takiego u siebie i muszę wywalić bo już tego nie używam. Kiedyś jak miałem włączone to tak się miśki zainteresowały, że zawrócili za mną i straciłem dowód za oświetlenie pojazdu bez homologacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego u siebie i muszę wywalić bo już tego nie używam. Kiedyś jak miałem włączone to tak się miśki zainteresowały, że zawrócili za mną i straciłem dowód za oświetlenie pojazdu bez homologacji.

Pewnie zbierali na obiad nie podratowales wiec :polew:

No ale masz racje dobry motyw do przypierdaczania sie wiec po co sobie robic nieprzyjemnosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego u siebie i muszę wywalić bo już tego nie używam. Kiedyś jak miałem włączone to tak się miśki zainteresowały, że zawrócili za mną i straciłem dowód za oświetlenie pojazdu bez homologacji.

Czyli policja już polubiła LEDy :decayed: Jeszcze trochę i się zacznie na to nagonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ja mam taki mały dylemat bio wstawił bym sobie te swiatełka ale mam przysłowiowe usmiechy juz włozone i nie wiem czy nie bedzie w nocy sie gryzlo jedno z drugim... bedzie tego za duzo i tez c**jnie to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób choinki jeśli costam juz ci świeci :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co z tymi ledami wyskakiwać bo wiocha wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ja mam taki mały dylemat bio wstawił bym sobie te swiatełka ale mam przysłowiowe usmiechy juz włozone i nie wiem czy nie bedzie w nocy sie gryzlo jedno z drugim... bedzie tego za duzo i tez c**jnie to wyjdzie

Albo halogeny albo LEDy. Chyba nie chcesz żeby auto wyglądało jak ciężarówka z reklamy Coca-Coli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie wyglada to zle, jesli sie ladnie dopasuje. Fakt, ze jezdzi tego juz mnostwo i LED`y nei sa juz oryginalnym pomyslem, ale gdy zamontuje sie je estetycznie i w odpowiednim aucie, potrafia byc urokliwe. Podoba mi sie u kolegi pomysl z tymi wiekszymi diodami. Nie pamietam kto mial, w kazdym razie kilka stron wczesniej bylo. Wyglada ladnie i nie robi wiochy.

Ktos wspomnial o lusterkach z kierunkami w b5. To chyba ostatnia rzecz jaka chcialbym zobaczyc. Widzialem juz takowe w 80-tce i wygladalo paskudnie. Widzialem rowniez LED`y w 80-tce. Delikatnie mowiac, nie jest to dobry pomysl. Najwazniejsze to znac umiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to zrobić je na ori S6 a nie na jakichś wynalazkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się bardzo podobają te ledziki i jedne i drugie jeśli możecie to bardzo bym prosił o jakieś namiary na coś takiego , nie chciałbym wydawać kaski na jakiś szajs a właśnie na coś sprawdzonego co już ktoś ma :) wiem że linki były wrzucane wyżej ale ich ważność już wygasła , więc może coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w realu jak świecą, naprawdę to wygląda :kox: A co do ceny to fakt że wysoka ale macie nowe ori LEDy :wink4: Gdyby tylko były tak po 300-400 PLN :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Ostatnimi czasy zacząlem dosyć poważnie myśleć nad założeniem dodatkowego oswietlenia właśnie w postaci pasków Led w zderzaku przednim. Oczywiście budżet mój nie przewiduje wydatku w kwocie 1200 zł tak jak to powyżej przedstawił kolega Dibo. Na allegro znalazłem coś takiego:

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=641277053

i takiego:

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=641696526

i takiego:

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=635927311

Czy ktoś z Was może montował któreś z przedstawionych przeze mnie świateł u siebie w samochodzie? Jeśli tak to które? Czy zdały egzamin? A może coś innego warto polecić? Będe wdzięczny za cenne wskazówki. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co to już nie WT? sie jebie wam w głowach jak ori to już za***iste, a jak zrobione to zajechane :polew:

To nie chodzi o to że ori. Widziałem to ostatnio na żywo i prezentuje się naprawdę :kox: A w połączeniu z xenonem jest :slina: Gdyby jakieś nie ori tak świeciło i wyglądało to też byłbym za :good: Ale niestety wszystkie wynalazki które widziałem nie umywają się do tych ori :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...