-
[ALL] Blokowanie sie obrotów powyżej 4tys
to była przepustnica, pomogła wymiana na nową używaną, teraz jest pięknie
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
1200zł :polew:
-
[B5 ADP] Wskaźnik zużycia paliwa
Ropniak czy nie ta sama zasada działania jednak w środku baku różnią się od siebie. bo w ropniaku całość wychodzi z pokrywką w benzyniaku całość zostaje w środku tak czy inaczej posłucham rady i zobacze pod deską...tylko co tam mam zobaczyć? mała podpowiedź
-
[B5 ADP] Wskaźnik zużycia paliwa
sołtys85 link powyżej dotyczy ropniaka:( po za tym pływak zrobiony jest z takiego materiału który sie nie topi, choćby do niego nawet martwego słonia doczepić
-
[ALL B5] Kontrolka poziomu paliwa
bla bla bla tak mi sie pisnęło;) pływak w a4 nie moze utonąć bo jest z pianki i nawet jak go dziubniesz śrubokrętem na wylot to nie utonie ktoś wie coś więcej???
-
[ALL B5] Kontrolka poziomu paliwa
a jeżeli ktoś przeczyścił pływak, przeczyścił wszystkie przewody w baku i nadal jest rezerwa i brak paliwa na zegarach to co może być przyczyną? pomijając czujnik węgla aktywnego !!! :polew:
-
[B5 ADP] Wskaźnik zużycia paliwa
gdzie jest czujnik? w benzynce oczywiście
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
także i ja w końcu też rozebrałem całość. faktycznie w benzynce jest troszke inaczej niz przedstawiono to na fotografiach w pierwszym poście. A mianowicie ktoś wspominał o wystającym dzyndzelku więc próbowałem go namacać i znalazłem. Wiec wszystko wyciągnęłem ,przeczyściłem styki w każdym możliwym miejscu, zamonotowałem ,odpalam i nic NADAL MAM ZERO NA WSKAŹŃIKU PALIWA I NADAL PALI MI SIĘ KONTROLKA REZERWY może ktoś zna przyczynę
-
[B5 ADR] Sygnalizacja akustyczna włączonych świateł
brzęczek jest koło zegarów,trzba rozebrać jest gdzieś na forum razem ze zdjeciami w dziale ZRÓB TO SAM..wystarczy poszukac
-
[ALL B5] Wymiana welurowej tapicerki na drzwiach
mogę tylko powiedzieć abyś udał się po poradę do jakieś tapicera lub gościa od butów czyli kowala, he he he a raczej szefca ,może oni pomogą dobrą radą
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
tak było .jednak to nie pomagało:)
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
mechanik wymienił mi przepustnicę na nowiutką, miałem wielkie nadzieje ....oprócz tego że wydałem kupe kasy nic sie nie zmieniło,falowania pozostały, znikło tylko zawieszanie sie obrotów, ale właśnie po to była wymieniana:)
-
[B5 ADR] Czy po wymianie wahaczy muszę jechać np. na geometrię ?
moim zdaniem tak, geometria kół wskazana, bo po co ryzykowac utrate bierznika na oponach lub stracić na sterowności:)
-
[B5 1Z] Instalacja elektryczna silnika
no a co ma wspolnego klimatyzacja do silnika? pewniakiem tak ale moge nie mieć racji
-
[ALL B5] White&Black
WOW gratuluje. Nigdy nie widziałem białej B5. Piękny egzemplarz
Kennykk
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta