Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miaudi2606

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie znacie może jakiegoś dobrego lakiernika tak w okolicach Cambridge , Peterborought, Boston , Skegnes , i okolice , który by się podjął malowania całego samochodu , chodzi o malowanie tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru.
  2. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki jest mniej więcej koszt malowania całego samochodu tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru chodzi o sedana
  3. Felgi czyściłem 6 godzin temu , a jak wychodzę do samochodu to jeszcze ten zapach unosi się w powietrzu . Moja żona mówi że śmierdzi jak by coś zdechło pod samochodem .
  4. Panowie czy to normalne że IronX tak masakrycznie śmierdzi , no przynajmniej dla mnie . Nawet nie wiem do czego to porównać. Kupiłem żeby użyć do wyczyszczenia felg i dzisiaj pierwszy raz użyłem. Ogólnie jestem zadowolony z tego produktu bo dał radę z felgami , a naprawdę były zajechane bo krwawiły jak przy świniobiciu ,tylko ten zapach nie powala
  5. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz na sprzedarz to jestem zainteresowany Słyszałem że ciężko kupić używki a za nowe trzeba sporą kasę wybulić . Ile proponujesz ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------
  6. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema elita ile wartę są halogeny do Audi S4 B6 w bardzo dobrym stanie
  7. :nabijasie::nabijasie:
  8. Gołota to teraz najwyżej by mógł z Najmanem powalczyć , bo on od każdego dostaje :polew:
  9. liczyłes ile razy juz ochraniacz został podawany gołota leży i przegrał
  10. kurcze ten gołota jak by sie w ogule nie umiał bić
  11. bez jaj naprawdę , jak by się bili o ostatniego sikacza :polew:
  12. zaczęło się , ale jak na razie to wygląda jak walka dwóch emerytów pod sklepem :polew:
  13. ok jest :banan::banan::banan: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- jak stawiacie Gołota czy Saleta ja stawiam na Gołotę , wygra na punkty
  14. dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie kurcze i nie działa , tylko że nie odczekałem tych 10 minut ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- do tego jeszcze nie mogę się połączyć z centrum obsługi klienta , co za szit
  15. dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.