-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Panowie znacie może jakiegoś dobrego lakiernika tak w okolicach Cambridge , Peterborought, Boston , Skegnes , i okolice , który by się podjął malowania całego samochodu , chodzi o malowanie tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru.
-
B6 DIVISION
Panowie jaki jest mniej więcej koszt malowania całego samochodu tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru chodzi o sedana
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Felgi czyściłem 6 godzin temu , a jak wychodzę do samochodu to jeszcze ten zapach unosi się w powietrzu . Moja żona mówi że śmierdzi jak by coś zdechło pod samochodem .
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie czy to normalne że IronX tak masakrycznie śmierdzi , no przynajmniej dla mnie . Nawet nie wiem do czego to porównać. Kupiłem żeby użyć do wyczyszczenia felg i dzisiaj pierwszy raz użyłem. Ogólnie jestem zadowolony z tego produktu bo dał radę z felgami , a naprawdę były zajechane bo krwawiły jak przy świniobiciu ,tylko ten zapach nie powala
-
B6 DIVISION
Jak masz na sprzedarz to jestem zainteresowany Słyszałem że ciężko kupić używki a za nowe trzeba sporą kasę wybulić . Ile proponujesz ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------
-
B6 DIVISION
siema elita ile wartę są halogeny do Audi S4 B6 w bardzo dobrym stanie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:nabijasie::nabijasie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gołota to teraz najwyżej by mógł z Najmanem powalczyć , bo on od każdego dostaje :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
liczyłes ile razy juz ochraniacz został podawany gołota leży i przegrał
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kurcze ten gołota jak by sie w ogule nie umiał bić
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
bez jaj naprawdę , jak by się bili o ostatniego sikacza :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
zaczęło się , ale jak na razie to wygląda jak walka dwóch emerytów pod sklepem :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ok jest :banan::banan::banan: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- jak stawiacie Gołota czy Saleta ja stawiam na Gołotę , wygra na punkty
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie kurcze i nie działa , tylko że nie odczekałem tych 10 minut ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- do tego jeszcze nie mogę się połączyć z centrum obsługi klienta , co za szit
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie