-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
"Obroty nie są poprawnie pokazywane, na jałowym wskazują jakby 500. Prędkościomierz chyba też nadal pokazuje w milach - mierzyłem prędkość gps'em - są rozbieżności. Gdy biorę test wskaźników i powinny wszystkie ustawić się pionowo, obrotomierz i prędkościomierz zostaje w pozycji skośnej - ok. 80 km/h, na obrotomierzu ok. 2200rpm (na mojej tarczy ze starego licznika), natomiast temp. płynu i paliwo stoją pionowo. " Wskazówki os paliwa i wody stoją pionowo ale od prędkości zatrzymuje sie na 100km/h a obroty w tej samej pozycji co wskazówka prędkości powinna stać...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Sonary mają wtyczkę jak oryginalne lampy valeo czy bosch przed liftem czyli wtyk okrągły hehe więcej zalet sonary nie mają poza prosta instalacją Jeżeli chcesz założyć lampki po II lifcie to przerabiania naprawde niewiele a efekt super. Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Ktos z vagiem z bydgoszczy i okolic
Witam. Mam vag'a wystarczy że podjedziesz do Koronowa...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Mam Audi z silniczkiem 1z podłączyłem nowe zegary z Fis'em od benzyniaka przeprogramowałem licznik na diesla i wszystko ładnie śmiga oprócz spalania może ktoś mi wytłumaczyć gdzie podpiąć kabelek od sygnału spalania. Dzięki i pozdrawiam zdjęcie 20 pinowej kostki w liczniku : http://img95.imageshack.us/my.php?image=dsc01028xu3.jpg
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Też zamontowałem lampki DEPO i naprawde wątpie żeby Valeo po ok 6-7 latach użytkowania były lepsze niż nowe lampki Depo... Nie mogę narazie powiedzieć jak długo wytrzymają ale jakość wykonania nie pozostawia nic do życzenia... U mnie pasowały naprawde idealnie :th: Pozdr
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ja też niestety w ten weakend nie moge.... Hmm ale może w następny jakoś się zgadamy...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hehe Sam nie wiem wszędzie biało było Ale się udało :> Tylko koreczki lekkie były bo paru zmuleńców na trasie 40km/h gnało
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
New żaden inny GPS się nie przyzna do błędu A twój sie przyznał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To może jeszcze pare fotek z naszego spotkania w Toruniu :> O 13 pod Luczniczką było nas aż dwóch przyznam się że nie spodziewałem się tak dużej frekwencji do 13:15 nikt więcej sie nie zjawił więc ruszylismy w drogę Łatwo nie było szczególnie gdy trzeba było wyprzedzić rozpedzonego motocykliste Wyprzedzaliśmy go przy takiej prędkości że aż zdjęcie się rozmazało Słuzby drogowe jak zwykle zadziałały właściwie i nie dopusciły by śnieg zalegał na jezdni W Toruniu Darka zawiódł GPS no ale szybciutko wróciliśmy na właściwą droge :> Pod Realem czekała na nas jedyna w Toronto Pogoda cały czas dopisywała ślicznie pruszyło jeszcze lepiej wiało więc trzeba było sobie strzelić na rozgrzewkę kawę oczywiście Po godzinnych pogaduchach doszliśmy do wniosku że najlepszym sposobem na przypływ gotówki jest hehe odszkodowanie a za co to juz ekipa która była na zlocie wie :> Z Copernicusa tak chyba ok17 ruszyliśmy do domu (drogowcy w Bydgoszczy śą nieco spóźnieni ale w Toruniu chyba wogóle ich nie ma ) Podsumowując było super w nielicznym gronie ale sympatycznie Pozdr dla wszystkich i mam nadzieje że niedługo następny spocik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hehe Będe o ile nie zaśpie
-
[B5 1Z] nie znana wtyczka przy lampie valeo
Wtyczka od lamp przedznich... Ta przetwornica pewnie od HIDów....
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Tu była o tym wzmianka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19288.msg225365/topicseen.html#msg225365 A montujesz to bezproblemowo bo te silniczki z punto są mniejsze i wchodzą w obudowe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja też spróbuje się pojawić :>
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Było już silniczki z punto 2 pasują ideolo
-
[B5 AEB] Poduszki i zaleśpka pasażera
Ja mam na imbusy :> Pewnie po dzwonie zmienili [spedyt]
Maxsimus
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta