-
[ALL B5] Jaki akumulator do A4 B5??
witam! jaki akumulator powinien byc w Audi A4 B5 FWD z 1996 roku z silnikiem 1,6 benzyna ??
-
[B5 ADP] Dziwnie działające nawiewy
no dokladnie to samo co u mnie;) czyli wychodzi na to ze trzeba bedzie sprawdzic elementy o ktorych mowi .Pablo.
-
[B5 ADP] Dziwnie działające nawiewy
wiatm! mam A4 bez klimy, ale mysle ze to dobry dziel na moje pytanie;) otoz nawiew dziala mi dziwnie, tz. stopnie 1,2,3 nie roznia sie prawie niczym i "wieja bardzo lekko" natomiast jak przekrece pokretlo na poziom 4 to wtedy zaczynaja sie wiry robic;) ogolnie zauwazylem ze na max poziomie nie dziala nawiew wydajnie, tak jakby chodzil w okolo 70-80% tego co mzoe normalnie. do tego mam dziwne odczycia przy ogrzewaniu, jak biore na max to wieje niezbyt cieplym powietrzem (oczywiscie nie jest to zimne powietrze;) ). jaka moze byc przyczyna i jak ja usunac?
-
[B5 ADP] Dalczego nie moge odpalic i co to za dzwieki??
no dokaldnie to akumulator byl przyczyna
-
[B5 ADP] Dalczego nie moge odpalic i co to za dzwieki??
witam wszytskich?? chcialem dzis wieczorem odpalic moza A4 B5 z silnikiem 1.6 benzyna. no i juz mial chwycic i normalnie pracowac ale w sotatniej chwili zgasl i bylo slychac takie dziwne odglosy "terkotanie". i teraz po pol godzinie chce znowu odpalic i tylko takie terkotanie slychac a auto nie odpala. dodam ze dzis u mnie jest mroz i moze to powoduje takie dzialnie?? co to za dziwne odglosy??
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
od obiegu zamknietego chyba nie bo ten przycisk znajdowal sie pod pokretlami nawiewu, a dokladniej chyba pod pokretlem ogrzewania. mam A4 z automatem i tu jest system DSP, ktory automatycznie wlaczal tryb normalny i tryb sportowy w zaleznosci od tego jak "agresywnie" sie jedzie (czeste przyspieszenia i mocne hamowanie - wiecie o co chodzi), wiec nie jest to od skrzyni[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 20:20_________________________________________________ chyba masz race bo jak sie przyjzymy dokladniej zdjeciu do widac ze gorny przycisk ma namalowana jakby wygietoa strzalke (jakby zamkniety obiegu) a drudi przycisk chyba ma gwiazdke czyli klima
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
z tego co szukalem to wychodzi ze to klima jest, a te 2 zdjecia co wstawilem to z modeli B5 sa. odp od sprzedajacych nie otrzymalem jeszcze co to jest
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
wiem wiem juz tam sprawdzalem co to NOS
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
a tu z kolei znalazlem oferte niemiecka i tez te same przyciski -> http://img.filestown.eu/images/bfi1222201077v1222201077.JPG
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
wlasnie to zrobilem i czekam na odp
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
tez tak myslalem ze to jakas przerobka na wlasna reke tylko wlasnie ciekawe co to jest
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
witam podczas przegladania ostatnio ogloszen a sprzedarzy A4 znalazlem taki model w ktorym bylo zdjecie srodka (zdjecie deski rozdzielczej). zainteresowaly mnie 2 przyciski kolo regulatorow ogrzewania. co to jest?? zdjecie tutaj, przyciski zaznaczylem w kolko => http://img.filestown.eu/images/bwy1222183191v1222183191.JPG
-
[ALL B5] Co to za przyciski ? GPS ?
Od GPS-a chyba nie bo on ma nad panelem klimatyzacji zwykle radio (chyba concert) . ciekawee co to..
-
[B5 ADP] Ktos z vagiem z bydgoszczy i okolic
oo bardzo mnie to cieszy a kiedy moglbym tak zawitac?
-
[B5 ADP] Ktos z vagiem z bydgoszczy i okolic
szukam kogos kto posiada vaga tak jak w temacie bo chce skasowac inspekcje zwiazana z wymiana oleju. moze polecicie jakies miejsce. a czy w ASO zrobia to odplatnie czy nie??
tomalm
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta