-
Spocik Lubuski :)
Uwaga, mega pilne. ktos kiedys wspominal ze moze zainstalowac do mojej nokii E51 jakas mape garmina czy cos pod ten desen. Wyjezdzam we wtorek do Chorwacji i przydałby sie cos takiego. Prosze o mega pomoc:"d
- Spocik Lubuski :)
-
Spoty wrocławskie
dobra chlopy postaram sie pojawic narazie jeszcze jestem we wrocku takze moze sie uda
-
Spocik Lubuski :)
- Spoty wrocławskie
Panowie takie pytanie nie wiem czy dam rade goscic we wrocku do 18. Czy ta godzina jest dla was na kazdy spot konkretna czy moze byc wczesniej- Spocik Lubuski :)
Do d*py tam . Podniecacie sie jak mrowka okresem- Spoty wrocławskie
Nie ma szalu na 19"- Spoty wrocławskie
Witam Panowie bede w niedziele we Wrocławiu. Moze wpadne jezeli do 18 posiedze. Pozdrawiam- Spocik Lubuski :)
Mnie chyba nie bedzie panowie mam zero mocy po robocie- Spocik Lubuski :)
Jak jutro ze spotem kto bedzie?- Spocik Lubuski :)
Supr kolejny fan. To chlopy gdzie tym razem bo kurde cos ciezko sie dogadac. Makro czy moze teraz Auchan- Spocik Lubuski :)
Poprostu wedlog mnie tam bedzie lepiej- Spocik Lubuski :)
Panowie poprostu na Auchanie jest o wiele wiecej miejsca ( tył sklepu przystanek MZK)- [B5 ANB] Wymiana kierownicy na nowy model ?
Niby wszystko ok ma tez ten problem do B5 97r. kupiłem kiere od S3 mam ta tulejke ale stara taśma nie pasuje a od poliftowej B5 czy S3 nie podchodzi pod przełącznik zintegrowany.- Spocik Lubuski :)
- Spoty wrocławskie
Ghost Dog
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta