-
[B5 ADP] Ubywa płynu chłodzącego
witam mam pytanko ostatnio ubywa mi płynu chłodzącego nigdzie nie widać wycieku może to pompa wody ?
-
[ALL B6] Nie włącza się ssanie
czujnik temperatury silnika on załącza ssanie i kieruje mieszanką paliwa miałem ten sam problem wymieniłem i po kłopocie
-
[B5 ADP] Brak ssania
aż tak dużo płynu to ci nie zejdzie rób to na zimnym silniku bo na ciepłym gromadzi się tam ciśnienie i można się poparzyć ASO można ale jak kupisz za 80 dyszek w hurtowni zupełnie wystarcza za czujnik dobrej firmy
-
[B5 ADP] Brak ssania
Witam ja miałem ten sam problem i wymieniłem czujnik temperatury silnika który steruje mieszanką paliwa i daje sygnał do komputera jak go wymieniłem jest ok koszt czujnika 80 zł wymienić można samemu znajduje się tam gdzie jest taki kruciec plastikowy z tyłu głowicy jest wciskany jak wymienisz rozłącz na chwile akumulator i załącz aby komputer go zarejestrował ,u mnie przed wymianą obroty były 900obr/min teraz na ssaniu 1200
-
[ALL B5] Co ile powinno się wymieniać olej w skrzyni biegów ?
dzięki nie nic się nie dzieje ale nie wiem czy ktoś to robił przed moim nabyciem a lubię jak wszystko gra
-
[ALL B5] Co ile powinno się wymieniać olej w skrzyni biegów ?
dzięki ale nie na tym to polega żeby przeglądać setki różnych odpowiedzi potrzebuje jedną konkretną gdybym chciał wszystkiego szukać brakło by mi na to czasu
-
[ALL B5] Co ile powinno się wymieniać olej w skrzyni biegów ?
witam mam pytanko co ile powinno się wymieniać olej w skrzyni biegów i jaki najlepiej
-
[B5 ADP] Problem z przepustnicą
witam robił to u mnie facet który czyści gaźniki i wtryski ale czym to nie pomogę bo nie wiem jaki miał do tego roztwór
-
[B5 ADP]pukanie przy ruszniu
jak na prostych kolach ruszasz to tez slychac,czy tylko na skreconych? tylko na prostych kołach
-
[B5 ADP]pukanie przy ruszniu
witam mam pytanko jak ruszam na 1 słychać puknięcie w lewym kole czy może to być przegub? jeśli tak to jakie koszta są nowego
-
[B5 ADP] Problem z przepustnicą
u mnie też wolno schodzi z obrotów ale czyścić tam gdzie elektryka ?????????? ale gdzie ??????????ja czyściłem tylko przepustnicę i jest ok
-
[B5 ADP] Problem z przepustnicą
ale dobrze zrobiłem powinno być zasliepione czy nie
-
[B5 ADP] Problem z przepustnicą
witam mam pytanko ostatnio czyściłem przepustnicę u mechanika i zauważyłem że jest tam taki wężyk idący do serwa z takim plastikowym łączeniem z małym dziubkiem który zassysa powietrze ze wnątrz dosyć głośno wygląda jak by był złamany zakleiłem go i jest ok nawet silnik trochę równiej pracuje dobrze zrobiłem
-
[B5 ADR] Problem z przepustnicą
najlepiej wyciągnij go na wzór bo jest kilka rodzai on jest wciskany tylko pamietaj o gumowym oringu na nim i rób to na zimnym silniku bo gromadzi się tam ciśnienie i można się poparzyć
-
[B5 ADR] Problem z przepustnicą
Witaj kolego miałem ten sam problem co ty przepustnicę się czyści ja wyczyściłem ale jak się okazało to czujnik temperatury silnika 4 pinowy był do wymiany to on steruje mieszanką paliwa i obrotami podaje sygnał do komputera u mnie nie załączał ssania i na zimnym silniku było 900 obr/min i się dławił czujnik 80 zł sam wymienisz znajduje się tam gdzie jest przy głowicy z tyłu taki kruciec plastikowy jak wymienisz zrób ręczną adaptację rozłącz na chwile akumulator i załącz spowrotem i odpal
Norbi2
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta