Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi2

  1. witam mam pytanko ostatnio ubywa mi płynu chłodzącego nigdzie nie widać wycieku może to pompa wody ?
  2. Norbi2 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    czujnik temperatury silnika on załącza ssanie i kieruje mieszanką paliwa miałem ten sam problem wymieniłem i po kłopocie
  3. Norbi2 odpowiedział(a) na zbych409 temat w 1.6
    aż tak dużo płynu to ci nie zejdzie rób to na zimnym silniku bo na ciepłym gromadzi się tam ciśnienie i można się poparzyć ASO można ale jak kupisz za 80 dyszek w hurtowni zupełnie wystarcza za czujnik dobrej firmy
  4. Norbi2 odpowiedział(a) na zbych409 temat w 1.6
    Witam ja miałem ten sam problem i wymieniłem czujnik temperatury silnika który steruje mieszanką paliwa i daje sygnał do komputera jak go wymieniłem jest ok koszt czujnika 80 zł wymienić można samemu znajduje się tam gdzie jest taki kruciec plastikowy z tyłu głowicy jest wciskany jak wymienisz rozłącz na chwile akumulator i załącz aby komputer go zarejestrował ,u mnie przed wymianą obroty były 900obr/min teraz na ssaniu 1200
  5. dzięki nie nic się nie dzieje ale nie wiem czy ktoś to robił przed moim nabyciem a lubię jak wszystko gra
  6. dzięki ale nie na tym to polega żeby przeglądać setki różnych odpowiedzi potrzebuje jedną konkretną gdybym chciał wszystkiego szukać brakło by mi na to czasu
  7. witam mam pytanko co ile powinno się wymieniać olej w skrzyni biegów i jaki najlepiej
  8. Norbi2 odpowiedział(a) na Norbi2 temat w 1.6
    witam robił to u mnie facet który czyści gaźniki i wtryski ale czym to nie pomogę bo nie wiem jaki miał do tego roztwór
  9. jak na prostych kolach ruszasz to tez slychac,czy tylko na skreconych? tylko na prostych kołach
  10. witam mam pytanko jak ruszam na 1 słychać puknięcie w lewym kole czy może to być przegub? jeśli tak to jakie koszta są nowego
  11. Norbi2 odpowiedział(a) na Norbi2 temat w 1.6
    u mnie też wolno schodzi z obrotów ale czyścić tam gdzie elektryka ?????????? ale gdzie ??????????ja czyściłem tylko przepustnicę i jest ok
  12. Norbi2 odpowiedział(a) na Norbi2 temat w 1.6
    ale dobrze zrobiłem powinno być zasliepione czy nie
  13. Norbi2 opublikował(a) temat w 1.6
    witam mam pytanko ostatnio czyściłem przepustnicę u mechanika i zauważyłem że jest tam taki wężyk idący do serwa z takim plastikowym łączeniem z małym dziubkiem który zassysa powietrze ze wnątrz dosyć głośno wygląda jak by był złamany zakleiłem go i jest ok nawet silnik trochę równiej pracuje dobrze zrobiłem
  14. najlepiej wyciągnij go na wzór bo jest kilka rodzai on jest wciskany tylko pamietaj o gumowym oringu na nim i rób to na zimnym silniku bo gromadzi się tam ciśnienie i można się poparzyć
  15. Witaj kolego miałem ten sam problem co ty przepustnicę się czyści ja wyczyściłem ale jak się okazało to czujnik temperatury silnika 4 pinowy był do wymiany to on steruje mieszanką paliwa i obrotami podaje sygnał do komputera u mnie nie załączał ssania i na zimnym silniku było 900 obr/min i się dławił czujnik 80 zł sam wymienisz znajduje się tam gdzie jest przy głowicy z tyłu taki kruciec plastikowy jak wymienisz zrób ręczną adaptację rozłącz na chwile akumulator i załącz spowrotem i odpal
  16. ok dzięki wielkie
  17. muszę zdjąć cały bak ? a ten potencjometr w którym miejscu jest ?
  18. Witam mam pytanko ostatnio zatankowałem 30 litrów paliwa wskaźnik paliwa pokazuje rezerwę albo skacze wskaźnik od lewej do prawej ale generalnie utrzymuje się się na rezerwie i pali się kontrolka może pływak jest do wymiany????
  19. Norbi2 odpowiedział(a) na radi temat w Audi A4 B5
    witam kolego miałem ten sam problem nie załączał ssania wymieniłem czujnik temperatury sinika i po problemie czujnik daje sygnał do komputera i reguluje mieszankę stawiam na czujnik. [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 20:27_________________________________________________a pro po paliwa nie ma znaczenia jakie zlejesz może być 95 albo 98 paliwo takie jest dopuszczalne w naszych autach a za wszystko odpowiadają czujniki i komuter
  20. w którym miejscu na pokrywie???
  21. wymień czujnik temperatury silnika kosz 100 zł u mnie nie odpalał ,czujnik podaje sygnał do komputera to czujnik reguluje mieszankę podłącz kompa to wyjdzie
  22. witam filtr powietrza ,filtr paliwa, czujnik temperatury silnika który reguluje obroty i zarządza mieszanką miałem podobny problem zawieszał się na 1500 obr/min czujnik 100 zł filtr 22zł ale to wyjdzie na kompie podłącz zobaczysz
  23. Witam da się samemu wymienić ten pływak
  24. podpowiedz kolego bo jest to jakis czujnik albo ......?albo pływak w zbiorniku
  25. e witam faktycznie odma jest zapocona olejem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.