Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbych409

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziękuję za podpowiedzi,faktycznie trzeba założyć węższe tarcze
  2. Witam! Mam pytanie odnośnie wymiany tarcz hamulcowych,w tej chwili mam założone zwykłe ale mam zamiar wymienić na nowe i nie wiem czy założyć takie jak są czy wentylowane pytanie czy podejdą? Dotyczy to przodu tarcze TRW. proszę o pomoc. pozdrawiam zbyszek
  3. Witam! Dzisiaj byłem w warsztacie,posprawdzali i okazało się,że termostat nie otwiera i w poniedziałek trzeba znowu postawić auto, zamówili febi a trzy lata temu miałem wymieniony firmy Gates nie mam pojęcia czemu teraz strzelił po wymianie płynu.No ale chyba tak to bywa z termostatami. Pozdrawiam
  4. Witam! Miałem wyciek płynu i wstawiłem autko na warsztat okazało się że jest walnięty króciec.Wymienili króciec zalali nowym płynem i powiedzieli,że jest ok.Odebrałem auto i jadąc do domu temperatura zaczęła mi pokazywać 100 stopni a przed wymianą króćca było zawsze 90 stopni. Mam podejrzenie,że to czujnik może przekłamywać. Wisko się nie załączyło czyli rzeczywista temperatura powinna być w normie nie wiem co o tym myśleć. Zobaczę jutro rano co się będzie działo jak będę jechał do pracy czy znowu temperatura skoczy do 100 stopni jak tak to chyba trzeba będzie wrócić na warsztat. Proszę o jakieś sugestie Pozdrawiam
  5. Witam! W kwietniu miałem wymieniane sprzęgło wiskostyczne co prawda nie na ori behr tylko Hans Pries zapłaciłem 340zł.A co do działania sprzęgła to powinno się załączać przy temperaturze 94 stopni i bardzo łatwo jest to sprawdzić czy jest dobre sprzęgło wystarczy nagrzać silnik i wyłączyć go sprzęgło nie powinno sie dać obrócić ręką jeżeli się obraca wówczas jest uszkodzone i trzeba wymienić. podaje link do sklepu gdzie można kupić w rozsądnych cenach. http://www.rozrzad.pl/index.php?cat_id=22
  6. Witam! Ja właśnie dzisiaj odebrałem auto od mechanika i powiedział,że te roczniki miały instalowane systemy elektroniczne włoskiej firmy MAGNETI MARELLI i nie były one najlepsze a więc niewiele da się z tym zrobić. Podłączyli pod komputer i żadnych błędów nie było posprawdzali przewody i całą resztę i wszystko niby jest ok.Sam nie wiem co o tym myśleć.
  7. Witam! mam ten sam problem co velto od kilku dni,miesiąc temu miałem czyszczoną przepustnice i adaptowaną vagiem wszystko było ok aż tu pojawił się problem z obrotami.Na jesieni miałem wymieniony termostat i czujnik temperatury także temperatura jest ok a ja nie wiem jaka może być tego przyczyna.Byłem z tym problemem u mechanika ale powiedział że to może być jednorazowe i może samo przejdzie ale niestety problem się utrzymuje i będę chyba musiał autko postawić na warsztat
  8. Witam! Ja osobiście też mam wlany mobil1 5W50 i jak narazie bez problemów od wymiany do wymiany bez żadnych dolewek a ma już przejechane 156tys
  9. zbych409 odpowiedział(a) na zbych409 temat w 1.6
    dzisiaj odebrałem auto z warsztatu wymienili mi czujnik "Facet" i termostat też byl do wymiany (termostat "Gates") co o tym myslicie?
  10. zbych409 odpowiedział(a) na zbych409 temat w 1.6
    Wielkie dzięki za informacje w przyszłym tygodniu muszę wymienic ten czujnik chyba najlepiej na ori? co myślicie?
  11. zbych409 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam! Gdy odpalę rano auto to nie zawsze uruchamia się ssanie zauważyłem ,że dzieje się tak coraz częściej jaka może byc przyczyna i czy to poważne. Proszę o informację na ten temat. pozdrawiam
  12. Ja też ale tu jest coś o tych produktach http://www.italparts.com.pl/oferta.html?a=17&b=117
  13. Witam! Dzisiaj wstawiłem auto do warsztatu na wymianę tarcz i klocków (tył).Założyli mi tarcze i klocki firmy TRUSTING, czy ktoś już takie miał? Proszę o opinie pozdrawiam
  14. Witam wszystkich klubowiczów! Jestem posiadaczem A4 B5 rocznik 1996 model 97',silnik 1,6.Autko mam już od półtora roku,ogólnie jestem zadowolony z auta chociaż trochę już musiałem dołożyc ale to przecież normalne. pozdrowionka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.