Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie


kred

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie każe wstawiać niebieskich w sumie :naughty:

Zgadza się. Wystarczy tylko kupić diody w innym kolorze. Dlatego zapytałem o opis rezania bo jest ten sam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie kred tylko jak bym takie coś już robił to bym dał mniej ale wiekszych, bo te małe średnio mi się podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diody są białe :wink4: na zdjęciu tak wyszło niebieskawo :P Robiłem to sam z białych diod 10mm, każda jest zamontowana oddzielnie a wszystko jest przykręcone do dokładki pod zderzak. A co do wysokości zamontowania to w lewej kratce jest wlot do IC więc nie chciałem tego zasłaniać...

Postojówki to też białe ledy

obrazl002dq1.jpg

w3472.png

s6000112ac9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to widać że białe. Ale strasznie przechodzą w niebieski :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homologacja, poza tym do swiatel dziennych sa scisle okreslone przepisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane nie temu co tu widzę .

Coraz więcej jeździ takich, nietylko Audi, każdy chce mieć LEDy, pakują je wszędzie, na grilla, pionowo i poziomo, na dachu (Sprinter nad szybą), Żuka (!!!) też nawet widziałem z LEDami... i kojarzy mi się to tylko z tiuningiem Allegro. Chcesz mieć LEDy? Kup nową A6. Bo też można się uprzeć na lusterka z kierunkowskazami... ale w B5 tego nigdy nie było, więc po co.

Ale szanuję Wasze pozytywne zdania. Gusta i guściki - wiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale w przepisach nie ma zapisu że nie można takiego czegoś zamontować :naughty: Jak już coś to może jest coś o oświetleniu samochodu: typu, że "choinki" nie można robić albo coś w tym stylu. Czyli nie można tego używać w ruchu.

Tak jak sprawa się ma z neonami. możesz mieć i używać np na zlotach itp a nie można ich włączać w ruchu ulicznym.

Jakoś to tak jest :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi900819 ale w przepisach jest mowa o homologowanym zestawie.. :wink4:

Takze jest informacja o wysokosci od ziemi oraz odleglosci od siebie, w jakiej maja byc zainstalowane lampki. No i jeszcze to ze maja sie zalaczac z wlaczeniem zaplonu, no i to ze maja sie z nimi swiecic postojowki z tylu.

Ale to tylko tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale w przepisach nie ma zapisu że nie można takiego czegoś zamontować :naughty: Jak już coś to może jest coś o oświetleniu samochodu: typu, że "choinki" nie można robić albo coś w tym stylu. Czyli nie można tego używać w ruchu.

Tak jak sprawa się ma z neonami. możesz mieć i używać np na zlotach itp a nie można ich włączać w ruchu ulicznym.

Jakoś to tak jest :wink4::kox:

Ja tak gdzieś o tym w/w czytałem ale kodeksu na pamięć nie znam. Pamiętam że jakiś gość poruszył kiedyś sprawę, że niektóre tiry są oświetlone jak choinki a w samochodach neonów nawet nie można używać i z tego tematu wyszło że można je mieć tylko używać nie..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane nie temu co tu widzę .

Coraz więcej jeździ takich, nietylko Audi, każdy chce mieć LEDy, pakują je wszędzie, na grilla, pionowo i poziomo, na dachu (Sprinter nad szybą), Żuka (!!!) też nawet widziałem z LEDami... i kojarzy mi się to tylko z tiuningiem Allegro. Chcesz mieć LEDy? Kup nową A6. Bo też można się uprzeć na lusterka z kierunkowskazami... ale w B5 tego nigdy nie było, więc po co.

Ale szanuję Wasze pozytywne zdania. Gusta i guściki - wiecie :)

zgadzam sie ....

jak dla mnie ledy z przodu w b5/b6 i nawet chyba w b7

jedzie wiocha ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ledy z przodu w b5/b6 i nawet chyba w b7

jedzie wiocha ;]

Racja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon i halogeny, to optymalny zestaw, po co na siłe upiekszać i to nie zawsze oczekiwanym efektem :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi900819[/color][/b] ale w przepisach jest mowa o homologowanym zestawie.. :wink4:

Takze jest informacja o wysokosci od ziemi oraz odleglosci od siebie, w jakiej maja byc zainstalowane lampki. No i jeszcze to ze maja sie zalaczac z wlaczeniem zaplonu, no i to ze maja sie z nimi swiecic postojowki z tylu.

Ale to tylko tyle

Podobne informacje o umiejscowieniu są w przypadku obrysówek. A co do LEDów to najlepiej zrobić je na osobnym włączniku i włączać je kiedy można :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie takie zaloze bo to wyglada za***iście.szczegolnie w nocy podobnie jak ledy :) kazdy robi auto jak mu sie podoba a nie dla kogos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...