Treść opublikowana przez freon
-
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Jak lubisz czuć się jak w Volvo 7700 - jest okej
-
Wałbrzych
O proszę, nowe Żabsko widzę na Forum I dziś widziałem B8 S-line DB74XXX w Makro na ramkach Klubowych - ktoś z Was?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i właśnie kupiłem bilet...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jechał ktoś z Was ostatnio do Wrocławia? Jakieś utrudnienia? Zastanawiam się czy jechać do Stolicy autem, czy LOTem...
-
Spoty wrocławskie
Jechał ktoś z Was ostatnio do Warszawy? Jakieś utrudnienia? Zastanawiam się czy jechać autem, czy LOTem...
-
[B5 AFN] Żaba
może wrzuć link...
-
Wałbrzych
Ja do wiosny mówię pass
-
[ALL B5] Radio Audi Delta CC - instrukcja
Dodałem nieco o GALA i o kodach.
- Wałbrzych
- [B5 AFN] Żaba
-
[B5 AFN] A4 AVANT by Nowal // Poliftowy Front 50%
- [B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
http://farmacja.cm-uj.krakow.pl/~oam/dow10/chrom.pdf W razie jak przesadzisz z chromem- Wałbrzych
a 7 postów wyżej... O olejach znajdziesz dużo tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=21.0- Wałbrzych
- Wałbrzych
Warsztat: Danmax, Wałbrzych, Wrocławska 16 tel: 74 840 61 01 Części: Fota na Piaskowej Górze, Władysława Broniewskiego 2 Wałbrzych 74 666 11 61 Lub Allegro (?)- Pierwsza pomoc przedmedyczna
Film pomagający się nauczyć, macie TUTAJ... (wg wytycznych AHA) :> Kadr z filmu: [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 12:27_________________________________________________Jest też nowy film, o zadławieniu i tzw. rękoczynie Heimlicha :> Kadr:- Wałbrzych
Chleb powszedni B5, wymiana wahaczy. Fakt. Kwota powyżej za kpl to mega tanio. Dorzucę jedynie, iż za 18 PLN profesjonalny trzepak jest w szkole na ulicy Ogrodowej. Gość powie dokładnie co i jak. Nie kupuj drogich wahaczy, bo lecą bardzo szybko niezależnie od kwoty. W innych krajach EU może jest inaczej, ale na tych polskich drogo-podobnych ulicach rozwalisz wszystko, dokładnie tak samo. A jeśli chodzi o serwis bezwględnie w Wałbrzychu polecam DANMAX na Wrocławskiej.- [ALL] Reklamacja opon
Uważam, że jeśli kupiłeś 4 opony jako komplet, a jedna z nich jest wadliwa, masz prawo sprawdzenia wszystkich czterech. A że akurat tylko jedna jest wadliwa, to ich zysk, bo muszą oddać tylko jedną. Poza tym, nie jesteś rzeczoznawcą, nie musiałeś wiedzieć iż tylko jedna jest wadliwa - oni są od tego. Dzwoń koniecznie i walcz o swoje. To wojna, w której musisz wykazać się determinacją.- [ALL] Reklamacja opon
Trochę tego nie rozumiem, ale jak zadzwonisz do Państwowej Inspekcji Handlowej w Twoim regionie, to powiedzą Ci co i jak zrobic.- [ALL] Delta CC i słaby odbiór - czy ktoś wie jak pomóc?
A jesteś pewny, że antena jest podłączona? Ile stacji radiowych łapiesz na radiu domowym w Białymstoku? Bo może też tylko 6? (nie byłem, nie wiem)- [ALL B5] "Stojąca" woda przy ECU
Mnie także to dotknęło. Syf niesmaowity. Liście, ziemia, dwa tyranozaury. Definitywnie mogli zrobić większe te odpływy. Ja podziałałem Kärcher'em. Jednak w przyszłości trzeba podnieść ECU. Manualna instrukcja niesamowicie przydatna.- Wałbrzych
cięgle wierzę w mlodych ludzi i uważam, że VAG mimo wszystko pochodzi z tego samego kraju co BMW i nic Ci nie zrobią będziesz tzw. "pozytywną konkurencją"- Polecane opony letnie
Obecnie mam Vredestein i przymierzam się do TAKICH mimo iż w testach ADAC raczej nie ma tej firmy. Macie jakieś opinie?- [Porsche Cayenne] Webasto / klima - przykry zapach
Racja, nieładnie z mojej strony. Jednak dużo nie wniosę do dyskusji. W istocie rzeczy wszystko 'samo' się ustabilizowało. Przykry zapach ustąpił. Później pojechałem wyczyścic klimę, filtr kabinowy etc, ale było to raczej dla sztuki i własnego sumienia. Epizod zgniłego jaja pozostaje nierozwikłany :gwizdanie:- [Porsche Cayenne] Webasto / klima - przykry zapach
Nie sądzę by były to spaliny. Bo skoro paliwo zabierane jest z baku, to zapach powinien być ten sam co z rury wydechowej, a tak nie jest. A przy okazji, czy możliwe jest włączanie się grzania postojowego, gdy temperatura zewnętrzna jest +15'C, przy ustawieniu 22'C wewnątrz? Czy to tylko działa do jakiejś temperatury (np. na odwrót do klimatyzacji).[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 18:21_________________________________________________ Już wszystko zrobiłem. Do zamknięcia. - [B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!