-
Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/photo.php?v=117999451722950
-
Strefa Śmiechu
Gdy męczy Cię mały głód
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
U mnie to samo. A dzieje się tak tylko przy tej odwilży. Przy mrozach było ok. Rano pierwsze hamowanie mocno wciskam pedał. Drugie hamowanie juz normalnie.
-
Czy nie za duże spalanie?
U mnie na felgach 17" w lato w miescie 7.2
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Komis tam mam Mało czasu na spoty.
-
Regeneracja maglownicy Czestochowa
Kolego opcja szukaj. Google tez nie boli. JA robiłem w Częstochowie. Firma ARGO REGENERACJA PRZEKŁADNI KIEROWNICZYCH | Firma ARGO jako pierwsza na terenie Częstochowy i okolic rozpoczęła regeneracje przekładni kierowniczych jezdze rok i nie narzekam. Wszystko OK
-
Zamiennik sprężarki/kompresora klimatyzacji
A czym się różnią te użytki na allegro. Niby z takiego samego silnika jak ja mam a są inne końcówki? Nie będzie pasowało?
-
Zamiennik sprężarki/kompresora klimatyzacji
Witam. Mam problem z klimatyzacją w A4 B6 3.0 Quattro. Nie działa kompresor klimy. W salonie otrzymałem numer części 8E0 260 805 AJ. Niestety nigdzie nie znalazłem takiej sprężarki. Czy można założyć sprężarkę o innej końcówce? ---------- Post dopisany 07-06-2012 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 13:26 ---------- Update
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj na światłach koło Makro Srebrna B5 na numerach SK. Pozdro
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to nie ciebie mijałem jakis czas temu pod makro? Tak mijaliśmy się kiedyś.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
soprano to ja zatrąbilem jak mrugałeś widocznie nie usłyszałeś. Pozdrawiam
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CZqEbv0-VC8
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CZqEbv0-VC8
-
Odwołnie do Ubezpieczlni Niskie odszkodowanie
Oddajesz auto do warsztatu na bezgotówkową naprawę. Oni naprawiają np. za 8000zł i sobie od nich to wyciągają. Na tom robią kase ubezpieczalnie
-
Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
Podatku nie płacisz jeszcze gdy poprzedni właściciel wystawi na Ciebie fakturę VAT-marża albo VAT