Treść opublikowana przez nowal
-
Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/photo.php?v=117999451722950
-
Strefa Śmiechu
Gdy męczy Cię mały głód
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
U mnie to samo. A dzieje się tak tylko przy tej odwilży. Przy mrozach było ok. Rano pierwsze hamowanie mocno wciskam pedał. Drugie hamowanie juz normalnie.
-
Czy nie za duże spalanie?
U mnie na felgach 17" w lato w miescie 7.2
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Komis tam mam Mało czasu na spoty.
-
Regeneracja maglownicy Czestochowa
Kolego opcja szukaj. Google tez nie boli. JA robiłem w Częstochowie. Firma ARGO REGENERACJA PRZEKŁADNI KIEROWNICZYCH | Firma ARGO jako pierwsza na terenie Częstochowy i okolic rozpoczęła regeneracje przekładni kierowniczych jezdze rok i nie narzekam. Wszystko OK
-
Zamiennik sprężarki/kompresora klimatyzacji
A czym się różnią te użytki na allegro. Niby z takiego samego silnika jak ja mam a są inne końcówki? Nie będzie pasowało?
-
Zamiennik sprężarki/kompresora klimatyzacji
Witam. Mam problem z klimatyzacją w A4 B6 3.0 Quattro. Nie działa kompresor klimy. W salonie otrzymałem numer części 8E0 260 805 AJ. Niestety nigdzie nie znalazłem takiej sprężarki. Czy można założyć sprężarkę o innej końcówce? ---------- Post dopisany 07-06-2012 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 13:26 ---------- Update
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj na światłach koło Makro Srebrna B5 na numerach SK. Pozdro
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to nie ciebie mijałem jakis czas temu pod makro? Tak mijaliśmy się kiedyś.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
soprano to ja zatrąbilem jak mrugałeś widocznie nie usłyszałeś. Pozdrawiam
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CZqEbv0-VC8
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CZqEbv0-VC8
-
Odwołnie do Ubezpieczlni Niskie odszkodowanie
Oddajesz auto do warsztatu na bezgotówkową naprawę. Oni naprawiają np. za 8000zł i sobie od nich to wyciągają. Na tom robią kase ubezpieczalnie
-
Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
Podatku nie płacisz jeszcze gdy poprzedni właściciel wystawi na Ciebie fakturę VAT-marża albo VAT
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wczoraj bylem w media i były po 199zł....
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pozyczylem teraz bratu. Jak przejdzie to cena 120zł z wysylka w cenie. Nie mam pomysłu co następne...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Uncharted 3 Platynka
- Strefa Śmiechu
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
wszystko ok ale to zbiornik od płynu wspomagania
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja wczoraj zakupilem Lego Indiana Jones i Uncharted 3
-
Można uniknąć mandatu z fotoradaru!
To przeczytajcie to Krótki poradnik jak nie płacić za przekroczoną prędkość (radar) - Bardzo grzecznie zachowujemy się w stosunku do policjantów ( zasada główna ) - Prosimy o legalizację radaru ( udajemy że dokładnie czytamy bo na 100% jest OK ) - Zgłaszamy małą uwagę: - Panie Poruczniku ( grzecznie, niezależnie od stopnia - policjanci to lubią) - ta legalizacja jest jak najbardziej w porządku, dziękuje, ale prosiłbym jeszcze o pokazanie legalizacji na zasilanie przyrządu pomiarowego. Tu dostrzegamy wielkie oczy "Pana Porucznika"... - Mówimy dalej - Widzi Pan, zgodnie z Ustawą o Miarach i Wagach art 63, legalizacji podlega cały przyrząd pomiarowy, łącznie z zasilaniem, jeżeli nie pochodzi ono z sieci 230V. Proszę więc o pokazanie legalizacji na akumulator i instalację elektryczną pojazdu Panów Policjantów. - Oczywiście taki dokument nie istnieje. - Sprawa trafi więc do Sądu Grodzkiego - to nasza uwaga. Piszemy tymczasem do Głównego Urzędu Miar i Wag pismo/zapytanie, w którym prosimy o opinię czy zasilanie przyrządu pomiarowego ( np: wagi ) ma wpływ na wynik pomiaru. Dostajemy odpowiedz że "oczywiście że tak", oraz pouczenie że: jeżeli będziemy używali wagi elektronicznej, a więc urządzenia pomiarowego które ma legalizację, natomiast bateria lub akumulator legalizacji nie posiada, to nie tylko wynik pomiaru jest dotknięty wadliwością a więc niezgodny z prawem, ale i użytkownik posługujący się nie legalizowanym urządzeniem pomiarowym popełnia wykroczenie i podlega karze. W Sądzie Grodzkim na sprawie pokazujemy odpowiedź z GUMiW i prosimy Wysoki Sąd, by nie wymierzał kary "Panu Porucznikowi" za posługiwanie się urządzeniem pomiarowym które nie posiada legalizacji, a to z powodu znikomej szkodliwości społecznej jego czynu.
-
[ALL B5] uszkodzony zderzak
Wycena ok. Mojemu ojcu ostatnio wjechał gosc w dupke( ojciec jezdzi octavia kombi) Zagięta klapa , pekniety zderzak+ uszkodzony parktronic, lekko uszkodzona wewnętrzna ściana grodziowa..... HDI wyceniło na 3200zł :/ z Nową klapą i nowym zderzakiem. Śmiech na sali
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
mam taką ramke na zbyciu w macie
- Strefa Śmiechu