Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 AVANT by Nowal // Poliftowy Front 50%

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczy! :a4fan: Długo się zbierałem do zaprezentowania swojego krokodyla i wkoncu nadszedl ten czas. Moja przygoda z motoryzacją zaczęła się od

90qpA.jpg90xU0.jpg

i po niecałych 2 latach nadszedł czas rozstania z VW. Zmiana nie była planowana ale okazyjnie kupilem :audi::a4fan: z czego jestem bardzo zadowolony. Przejdzmy zatem do konkretów

AUDI A4 AVANT z 1996 roku 1.9 TDI AFN w raczej niespotykanym kolorze

:) Przebieg jak kupiłem 240 000

Wyposażenie:

- 2x Airbag

- Climatronic

- El. Lustra

- 4x El. szyby

- Grzane dupki

- Pełny FIS

- ABS

- Drewno

- Centralny+ Alarm z modułem komfortu

- Halogeny

- Podłokietnik

- Hak ori

- Nagłośnienie NOKIA+ SUB+ AUDI DELTA

- Felgi 17" audi A3 S-line , Opony 225/45/17, Dystanse 20mm przód i tył

- CB President Taylor III ASC + Sirio Silver

- i kilka podstawowych pierdół

Plany:

- Radio Pioneer + sub DONE

- Kierownica S-line trójramienna DONE

- Podświetlana gałka zmiany biegów S-line DONE

- Wymiana tylnych lamp (popękane) DONE

- Lampy przód lift DONE

- Tempomat DONE

- Halogeny w zderzak DONE

- Polerka wydechu DONE

- Grill polift lub RS4t DONE

- Wycięcie kata DONE

- Jednomas + Wirus

- Ramki na zegary

- Zderzak S4

- Rozpórka przód od A6 C5 górna i dolna DONE

- Czujniki parkowania

- Kratki nawiewów podświetlane poliftowe DONE

- Zmiana sprężyn na 1BE

Niestety nie mam zdjęć jak ja kupiłem ale ostatnio na szybko cyknąłem kilka telefonem

976XJ.jpg 979rS.jpg 97gWi.jpg 97lVA.jpg

97yoi.jpg 97DnA.jpg 97ImS.jpg 98qgr.jpg

Na poczatku ogarnałem z grubsza sprawy mechaniczne, pompa wody, rozrząd , napinacze, paski, wentylator klimy itp. po za tym auto kopcilo na czarno przy deptaniu. Okazało się ze dolot był nieszczelny, rozruszałem sztange, powymieniałem przewody podciśnienia i wszystko smiga aż miło.

Nowe fanty

Halogeny made in home w zderzak

98lh9.jpg

Następne mody to lampy polift i montaż halogenów w zderzak. myslę ze do zimy sie wyrobie :)

Czas mija a ja się obijam :) Niestety ale co chwile dokladam swoich staran zeby technicznie i mechanicznie auto mnie nie zawiodło. jutro jadę za jakimis lampkami na przód.

narazie przyszły kratki poliftowe z podswietleniem, zacisk na tł ori TRW, tuleje na tył, przegub i trzeba się wziasc do roboty

100_1018.jpg1288238214.jpg

1394235296.jpg28122010214.jpg

jak tylko to poskladam to dam jakies foty.

Zamontowane kratki

DSC01892.jpgDSC01912.jpg

Opublikowano

fajna, rzadki kolor pewnie przyciąga uwagę :)

plany dobre... no może oprócz chromów :decayed:

- Lampy przód lift, lub RS4

co to za lampy RS4??

- Jednomas + Wirus

i po co Ci jednomas przy samym programie?

Opublikowano
  • Autor
- Lampy przód lift, lub RS4

co to za lampy RS4??

Mój błąd powinien być grill :)

Jednomas będzie bo dwumas juz stuka przy gaszeniu itd. Co do chromu to mam taki plan ale dużo roboty z relingami i za drogie ramki ori więc zobaczymy co wyjdzie.

Opublikowano

Jak ori ramki są za drogie to nie ma co montować tandety z allegro, zamiast nich bo zamiast wygląd polepszyć tylko się go pogarsza. Tak samo jest z indywidualnymi tablicami rejestracyjnymi :thumbdown:

Osobiście ta gałka mi nie leży bo nie było s-line w b5. Pokrowce na siedzeniach a gałka s-line :thumbdown:

Poza tym wszystko ok :cool1:

Opublikowano

dziwny kolor :mysli: ale ładny :kox:

zobacz sobie na mojej jak w tym kolorze lampy polift wyglądają :cool1:

Opublikowano

kolego jak zrobiles te halogeny?

Opublikowano

Ambitne plany i w sumie w dobrym kierunku, życzę powodzenia w modach :naughty: i pozdrawiam kolege z DG :cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kolego jak zrobiles te halogeny?

ori kratki b5 przed liftem + halogeny od b6 troche kleju szpachli i chęci

---------------------------------------------------------------------------

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 15:12_________________________________________________Przyszła rozporka od A6 C5

1305952157.jpg

A tak wyglada zamontowana po modyfikacji

DSC01829.jpg

DSC01832.jpg

DSC01833.jpg

Nowe świece bo grzała tylko 1 a zima tuż tuż

swiece_zarowe_ngk_d_power_18_y_515j_2998084.jpg

Oznakowanie autka

DSC01811.jpg

Niestety zamiast lampek poliftowych bedzie nowy zawias z przodu bo juz sienie da jezdzic

Opublikowano

Kolego czym robiłeś ten tumnik z tyłu że ci się tak świeci

Opublikowano
  • Autor

Na poczatek wiertarka i szczotka druciana a pozniej papierem sciernym od 600 do 2000 a na koncu pastą tempo

Opublikowano

Na poczatek wiertarka i szczotka druciana a pozniej papierem sciernym od 600 do 2000 a na koncu pastą tempo

Ok fajnie dzięki będzie chwile czasu to się pobawię ciekawe ile wytrzymają te rurki a zwykłym papierem ściernym to robiłeś czy wodnym

Opublikowano
  • Autor

wodnym. Robilem to w maju i 1 przejechalem pastą tempo na szybko w tym czasie, takze wytrzymuje bdb

Opublikowano

Ładnie wyposażona :wink4:

4 elektryczne szyby, grzane stołki, fis, kiera i podłokietnik, wszystko to bede rezał. a ty masz w pakiecie :good:

Graty furki :wink4:

Opublikowano
:good:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Eleganckie autko :)

Pozdrawiam kolege z DG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas mija a ja się obijam :) Niestety ale co chwile dokladam swoich staran zeby technicznie i mechanicznie auto mnie nie zawiodło. jutro jadę za jakimis lampkami na przód.

narazie przyszły kratki poliftowe z podswietleniem, zacisk na tł ori TRW, tuleje na tył, przegub i trzeba się wziasc do roboty

100_1018.jpg1288238214.jpg

1394235296.jpg28122010214.jpg

jak tylko to poskladam to dam jakies foty. Narazie pompuej kase a nic nie widac... Ale cos taka kolej rzeczy

Opublikowano

ile dałeś za zacisk i tuleje?

Opublikowano
  • Autor

zacisk 340zł, tuleje po 96zł dokladnie ori Lemfordera. Wszystko w InterCarsie

Opublikowano

zacisk 340zł, tuleje po 96zł dokladnie ori Lemfordera. Wszystko w InterCarsie

dzięki :wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________halogeny masz już założone? rzuć jakąś fotkę :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co do halogenow to tez sie zebrac nei moge :D za zimno ale wezme sie teraz za wszystko jak kupie lampy poliftowe to od razu przód ustawie bo mam duze szpary po rozrzadzie i od razu zaloze fanty. napewno wrzuce fotki[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:01_________________________________________________Efekt wymiany kratek nawiewów na poliftowe

DSC01892.jpgDSC01912.jpg

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:36_________________________________________________Śiecidełka w drodze. Jak tylko dojdą to montuje halogeny i lampy

1403543574.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.