-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
a dlaczego?
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
tak, oczywiście
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
nie ma problemu wrócę do domu, zrobię zdjęcie i wrzucę. Zabierak oczywiście wymieniłem jak już zainwestowałem te 17 zł Gniazdo też było sprawdzane, jest ok.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 07:57_________________________________________________ [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 21:03_________________________________________________ [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 21:03_________________________________________________mam nadzieję, że coś widać....kiepski ze mnie fotograf:)
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Witam, w temacie zabieraka pompy w silniku BRE - naczytałem się o tym i przy okazji wymiany rozrządu kazałem go wymienić. Przy przebiegu silnika 94 tys. km zabierak był w stanie idealnym, jak ktoś ma życzenie mogę przesłać zdjęcie. No ale wiadomo, bez zajrzenia tam nie wiedział bym o tym. Pozdrawiam wszystkich
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, proszę o cenę: - rozrządu kompletnego, - zabieraka pompy olejowej, - oleju Motul (silnik bez DPF) do 2.0 TDI BRE z 12.2005r. Pozdrawiam
-
[B7 BRE] Chłodnica intercoolera - numer części
Bardzo dziękuję :hi:
-
[B7 BRE] Chłodnica intercoolera - numer części
Witam wszystkich, potrzebuję pomocy w znalezieniu numeru części chłodnicy intercoolera, jest sporo tego na allegro, niby wszystkie do 2.0 TDI ale mają inne numery.... mógłby ktoś sprawdzić to w ETCE jaki jest w moim? Nr VIN: WAUZZZ8E26A147552. Z góry dziękuję za pomoc. Pzdr
-
[B7 BRE] Czy mam DPF?-jak sprawdzić?
7GN to znaczy, że DPF-a nie masz, ale masz przystosowane auto pod jego "wpięcie", mam ten sam kod i cieszę się z braku DPF....a przystosowany niech sobie będzie
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
Panowie..... racji ma każdy po trochu, ale pisanie opinii na temat seicento, że taki lub inny, lub, że "zazdrościł" mu audi.... to trochę poniżej poziomu. Każdy ma samochód na jaki go stać, a nie dla każdego audi jest najlepsze. Pzdr
-
[B7 BRD] Wlałem 505.01 Castrol a mam DPF zmienić na 507 czy nie (przejechałem 10 tys.)??
Tak zrób motul albo castrol :good: na 100% im powiedz o płukaniu, to nie jest standardowa procedura
-
Szczęśliwego Nowego Roku AD.2011
Najlepszego
-
[ALL] Piłka halowa: Warszawa, Ząbki, Wołomin itp.
ok, to już wiem, że gdzie indziej a coś merytorycznego w temacie?
-
[ALL] Piłka halowa: Warszawa, Ząbki, Wołomin itp.
Witam jak w temacie: czy odbywają się aktualnie jakieś spotkania "piłkarskie" w tych okolicach?
-
[ALL B7] Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego w zderzaku
to jest zwykły zderzak, grill też zwykły spróbuj wyciągnąć obwódkę halogena i tam są śruby mocujące halogen, jeżeli to halogen lewy dasz radę go wyjąć przez wlot do intercoolera (nie zaślepione między kratkami), jeżeli prawy i masz zaślepkę będzie trudniej w s-line jest łatwiej bo kratka wychodzi cała i halogen jest na wierzchu
-
B7 Elite, Formacja ...?? ANKIETA
tklimczak
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta