Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tklimczak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie ma problemu wrócę do domu, zrobię zdjęcie i wrzucę. Zabierak oczywiście wymieniłem jak już zainwestowałem te 17 zł Gniazdo też było sprawdzane, jest ok.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 07:57_________________________________________________ [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 21:03_________________________________________________ [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 21:03_________________________________________________mam nadzieję, że coś widać....kiepski ze mnie fotograf:)
  2. Witam, w temacie zabieraka pompy w silniku BRE - naczytałem się o tym i przy okazji wymiany rozrządu kazałem go wymienić. Przy przebiegu silnika 94 tys. km zabierak był w stanie idealnym, jak ktoś ma życzenie mogę przesłać zdjęcie. No ale wiadomo, bez zajrzenia tam nie wiedział bym o tym. Pozdrawiam wszystkich
  3. Witam, proszę o cenę: - rozrządu kompletnego, - zabieraka pompy olejowej, - oleju Motul (silnik bez DPF) do 2.0 TDI BRE z 12.2005r. Pozdrawiam
  4. Bardzo dziękuję :hi:
  5. Witam wszystkich, potrzebuję pomocy w znalezieniu numeru części chłodnicy intercoolera, jest sporo tego na allegro, niby wszystkie do 2.0 TDI ale mają inne numery.... mógłby ktoś sprawdzić to w ETCE jaki jest w moim? Nr VIN: WAUZZZ8E26A147552. Z góry dziękuję za pomoc. Pzdr
  6. 7GN to znaczy, że DPF-a nie masz, ale masz przystosowane auto pod jego "wpięcie", mam ten sam kod i cieszę się z braku DPF....a przystosowany niech sobie będzie
  7. Panowie..... racji ma każdy po trochu, ale pisanie opinii na temat seicento, że taki lub inny, lub, że "zazdrościł" mu audi.... to trochę poniżej poziomu. Każdy ma samochód na jaki go stać, a nie dla każdego audi jest najlepsze. Pzdr
  8. Tak zrób motul albo castrol :good: na 100% im powiedz o płukaniu, to nie jest standardowa procedura
  9. ok, to już wiem, że gdzie indziej a coś merytorycznego w temacie?
  10. Witam jak w temacie: czy odbywają się aktualnie jakieś spotkania "piłkarskie" w tych okolicach?
  11. to jest zwykły zderzak, grill też zwykły spróbuj wyciągnąć obwódkę halogena i tam są śruby mocujące halogen, jeżeli to halogen lewy dasz radę go wyjąć przez wlot do intercoolera (nie zaślepione między kratkami), jeżeli prawy i masz zaślepkę będzie trudniej w s-line jest łatwiej bo kratka wychodzi cała i halogen jest na wierzchu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.