Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kierowca A4 chciał przycwaniakować...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokladnie, cienki w uszach, grzecznie by powiedzial Panu ze od kilku lat jego rodzice posiadaja teraz tam mieszkanie, a teraz wynajmuja i przyjechal okazjonalnie do lokatorow na 10 min, stad tez nie zna ani jego ani jego samochodu i tyle..... i by dzidzia tak sie spalal.

Nie powiem ze oczekiwalem, jakiejs napasci ze strony kierowcy seicento.... :naughty:

Opublikowano

..."proste, proste HE" :polew: ...

Opublikowano
  • Autor

to teraz szukajmy tego kierowcy audi :D

Opublikowano

Co za burak.. :no:

Opublikowano

Nie mało takich. Dziwie się ze ten starszy gosciu i tak miał tyle cierpliwości :mysli:

Opublikowano

ten starszy to dopiero burak pokazal kulture...

typowa zawistnosc,zablokowac i ch...

tak jakby nie mial gdzie postawic tego malego chinskiego auta

Opublikowano

Polska mentalnośc niestety....

Opublikowano

obydwa buraki, młodszy za buraczaną pyskówkę, a starszy za buraczane podejście do sprawy :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

obydwa buraki, młodszy za buraczaną pyskówkę, a starszy za buraczane podejście do sprawy :facepalm: :facepalm: :facepalm:

dokładnie :thumbdown: młodszy niepotrzebnie wyskakiwał ze swoimi tekstami z piaskownicy, a stary typowy polski zawistny "strażnik teksasu", który pozazdrościł młodemu audi, bo sam buja się zardzewiałym seicento

Opublikowano

wg mnie starszy ma racje. jesli jest zakaz to jest zakaz. za wyjatkiem mieszkancow.... proste, proste he :polew: u mojego ojca jest tak samo... parking dla mieszkancow a mieszkancy nie moga na nim parkowac poniewaz buraki parkuja.... proste, :decayed: proste he

Opublikowano

proste, :decayed: proste he

:polew: zgadzam się, ale ja często wbijam na takie miejscówki tylko dla mieszkańców i idę na 10 min do sklepu :) miejsc parkingowych pełno, a na noc tam samochodu nie mam zamiaru zostawić :naughty:

Opublikowano

wg mnie starszy ma racje. jesli jest zakaz to jest zakaz. za wyjatkiem mieszkancow.... proste, proste he :polew: u mojego ojca jest tak samo... parking dla mieszkancow a mieszkancy nie moga na nim parkowac poniewaz buraki parkuja.... proste, :decayed: proste he

istnieją pewne organy, które niwelują te precedensy, a nie sposoby rodem z pod remizy

Opublikowano

...trochę kultury z jednej i z drugiej strony i było by po sprawie...

Opublikowano

aj tak sobie gadacie ale takie znaki że miejsce dla mieszkańców.......nie ma żadnego odzwierciedlenia w prawie

Opublikowano

Hehe to jest włąsnie Polska "Prawo dżungli" hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z kontekstu mozna wyczytac, ze jednak małolat zaczął cwaniakować na samym początku. starszy w pewnym momencie mowi "wystarczylo powiedzieć proszę odjechac, przyjechalem do kogos nie moge wyjechac". pozatym cala rozmowa wskazuje na wyzszosc kierowcy pikoczento, zadna zawiść tylko zwykle doswiadczenie w rozmowach z cwaniakami. malolat odpowiada jakby byl jakims pieprzonym flegmatykiem, a starszy pewnie, bez chwili zawahania wszystko ripostuje :)

pozdro i nie robcie jaj jak kierowca audi z tego filmu :)

Opublikowano

Jasne kierowca z seicento zachował sie odpowiednio w stosunku do tego szczyla..

Opublikowano

z malego chinskiego wozu to zawisnty burak...u mnie tez jest taki znak i jakos jak przyjezdzam i nie mam gdzie stanac to nikogo nie blokuje.

Opublikowano

wg mnie starszy ma racje. jesli jest zakaz to jest zakaz. za wyjatkiem mieszkancow.... proste, proste he :polew: u mojego ojca jest tak samo... parking dla mieszkancow a mieszkancy nie moga na nim parkowac poniewaz buraki parkuja.... proste, :decayed: proste he

istnieją pewne organy, które niwelują te precedensy, a nie sposoby rodem z pod remizy

Nie wiem gdzie ty widziałeś te organy bo jeżeli ci chodzi o sm czy policję to 4 godziny wyjęte z życia. Niestety społeczeństwo w polsce mamy bardzo zdziczałe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.