Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierowca A4 chciał przycwaniakować...


Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, cienki w uszach, grzecznie by powiedzial Panu ze od kilku lat jego rodzice posiadaja teraz tam mieszkanie, a teraz wynajmuja i przyjechal okazjonalnie do lokatorow na 10 min, stad tez nie zna ani jego ani jego samochodu i tyle..... i by dzidzia tak sie spalal.

Nie powiem ze oczekiwalem, jakiejs napasci ze strony kierowcy seicento.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten starszy to dopiero burak pokazal kulture...

typowa zawistnosc,zablokowac i ch...

tak jakby nie mial gdzie postawic tego malego chinskiego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwa buraki, młodszy za buraczaną pyskówkę, a starszy za buraczane podejście do sprawy :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwa buraki, młodszy za buraczaną pyskówkę, a starszy za buraczane podejście do sprawy :facepalm: :facepalm: :facepalm:

dokładnie :thumbdown: młodszy niepotrzebnie wyskakiwał ze swoimi tekstami z piaskownicy, a stary typowy polski zawistny "strażnik teksasu", który pozazdrościł młodemu audi, bo sam buja się zardzewiałym seicento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie starszy ma racje. jesli jest zakaz to jest zakaz. za wyjatkiem mieszkancow.... proste, proste he :polew: u mojego ojca jest tak samo... parking dla mieszkancow a mieszkancy nie moga na nim parkowac poniewaz buraki parkuja.... proste, :decayed: proste he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste, :decayed: proste he

:polew: zgadzam się, ale ja często wbijam na takie miejscówki tylko dla mieszkańców i idę na 10 min do sklepu :) miejsc parkingowych pełno, a na noc tam samochodu nie mam zamiaru zostawić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie starszy ma racje. jesli jest zakaz to jest zakaz. za wyjatkiem mieszkancow.... proste, proste he :polew: u mojego ojca jest tak samo... parking dla mieszkancow a mieszkancy nie moga na nim parkowac poniewaz buraki parkuja.... proste, :decayed: proste he

istnieją pewne organy, które niwelują te precedensy, a nie sposoby rodem z pod remizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kontekstu mozna wyczytac, ze jednak małolat zaczął cwaniakować na samym początku. starszy w pewnym momencie mowi "wystarczylo powiedzieć proszę odjechac, przyjechalem do kogos nie moge wyjechac". pozatym cala rozmowa wskazuje na wyzszosc kierowcy pikoczento, zadna zawiść tylko zwykle doswiadczenie w rozmowach z cwaniakami. malolat odpowiada jakby byl jakims pieprzonym flegmatykiem, a starszy pewnie, bez chwili zawahania wszystko ripostuje :)

pozdro i nie robcie jaj jak kierowca audi z tego filmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z malego chinskiego wozu to zawisnty burak...u mnie tez jest taki znak i jakos jak przyjezdzam i nie mam gdzie stanac to nikogo nie blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie starszy ma racje. jesli jest zakaz to jest zakaz. za wyjatkiem mieszkancow.... proste, proste he :polew: u mojego ojca jest tak samo... parking dla mieszkancow a mieszkancy nie moga na nim parkowac poniewaz buraki parkuja.... proste, :decayed: proste he

istnieją pewne organy, które niwelują te precedensy, a nie sposoby rodem z pod remizy

Nie wiem gdzie ty widziałeś te organy bo jeżeli ci chodzi o sm czy policję to 4 godziny wyjęte z życia. Niestety społeczeństwo w polsce mamy bardzo zdziczałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...