-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale pogoda grrrrrr
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja się piszę :D na to chętnie się kosiarką przejadę [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 13:43_________________________________________________ma ktoś z was znajomości na w b3 studio bo chciałem okleić autko.....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co to za problem wykładasz odpowiednią kwotę i jest Twoja lub kupujesz S4 za +/-20 koła dokładasz 25 koła i też masz taką - to żadna filozofia 5 lat temu w PL było 2 S4 400+ (nie liczę Killera bo to drag) teraz jest >7 sztuk 500+ :-) a za 5 lat już nikt nie będzie dłubał 2.7bt na spocie móiliści że ktoś coś pcha w a4 jakiś silnik fajny gdzie o tym można poczytać a 45 tys b5 400 koni dość dość
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zgadzam się plus 18 to jest to i w ręku zimne pivko :-) kurde nie mogę dalej uwierzyć w to s4 też takie chce
-
Wąskie e30
posmiali się >?? tam siedzi 3,5 litra dwa kubły klata do zabawy
-
Wąskie e30
ale moja w innym stylu całkiem .............. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d6c14198bbcf1faa
-
Wąskie e30
widzisz i prze Ciebie musialem tez kupic e30
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
481 miał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
środa??? hmy to na wrotkach wpadnę w środę ma być juz śnieg ( pogodynka mi mówiła)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a jak przyjadę Passatem na spota to nikt mnie nie wygoni?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
za tydzień będzie w takim razie ;-) może zdążę zrobić e 30 to wpadnę pokręcić bączki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kurde odkąd mieszkasz w Rzeszowie to często mnie głowa boli ;-) ja 3 tygodnie byłem na diecie jak chorowałem i d*pa z dietą schudłem 7 kilo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
super fajnie że ktoś to ogarnie wszystko;-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
3.5 litra no na spota wpadne na miliona i zrobi sie pare baczków tydzien temu wpadłem na pomysł ze chce e30 i jest
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
i to właśnie problem ..........pamiętam jak na forum śmialiśmy że paliwko dojdzie do 5 zł a tu masz Ci jak tak dalej pójdzie to na 7 zł się skończy [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 11:37_________________________________________________rozwiązałem problem z mocą i brakiem ubawu jazdą audi dokupiłem zabaweczkę
leon_stalowawola
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta