Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam moje drugi a4 w karierze :-)

co tu wiele pisać 2,5 tdi 2003 rok po lekkim wirusie

mega zadbane idealne wręcz

przebieg 113 tyś prawdziwy

wyposażenie wszystko co się da brakuje tylko grzania postojowego........

plany:

19 koła

gleba i dodatki jakie się tylko da z s4

793d5872f67b71acm.jpg

e77954a9ec8cba5em.jpg

e1b49f425d4a9e62m.jpg

74022346f5395423m.jpg

Opublikowano

Pogratulować furmanki, ładna sztuka

Opublikowano

Ja tu sie czaje czaje i czaje na jakis przyplyw many many zeby cos takiego sobie sprawdzic a ten mi tu wyjezdza :confused4::wallbash::tongue4:

za***ista!

A co to za wirusik tam siedzi?

Opublikowano

...Leon...takiego pieknego sedana miałeś w q i wymieniłes na dizla 2.5 :blink::shocked: i jeszcze bez dachu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a od gościa co brałem coś tam wrzucał ale z 163 koni na moje oko to max jest 180 i więcej nie będzie...

to ty kopiłeś Fele własnie ? ty dzwoniłeś ?[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:37_________________________________________________

...Leon...takiego pieknego sedana miałeś w q i wymieniłes na dizla 2.5 :blink::shocked: i jeszcze bez dachu :decayed:

powiem tak ja chory na cabrio bardzo chory ;-( a że dachy brakuję to teraz się kapłem

Opublikowano

Z wyposazenia masz wszystko co sie da ?

Nie widze pamieci foteli,systemu kontroli cisnienia w oponach,navi rns-e,czujnikow w przednim zderzaku,napedu Quattro i pewnie jeszcze cos tam bedzie.

Pozatym fajny kolor foteli ale pokrywa bagaznika to chyba nie z tego auta :)

Opublikowano

Wnętrze wymiata :slina:

Rewelka :good:

Opublikowano

A co te felgi takie kolorowe? :decayed:

Opublikowano

suwalski blachy :mysli: jakoś jej nie kojarzę.. ale ładna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Z wyposazenia masz wszystko co sie da ?

Nie widze pamieci foteli,systemu kontroli cisnienia w oponach,navi rns-e,czujnikow w przednim zderzaku,napedu Quattro i pewnie jeszcze cos tam bedzie.

Pozatym fajny kolor foteli ale pokrywa bagaznika to chyba nie z tego auta :)

pamieci brak rns-e po co jest nawi

czujnik przod jest

quattro brak

jeszcze cos jest?[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:48_________________________________________________

suwalski blachy :mysli: jakoś jej nie kojarzę.. ale ładna :kox:

nie dziwne właścicielem auta był Pan 67 lat..............[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:57_________________________________________________tygrys fele z poprzedniej a4 :D alutec EX z wystawy ESSEN TUNING MOTOR SHOW[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________HiRide a z klapą masz rację po VIN autko miało uszkodzony zderzak i tylną klapę ........

Opublikowano

Z wyposazenia masz wszystko co sie da ?

Nie widze pamieci foteli,systemu kontroli cisnienia w oponach,navi rns-e,czujnikow w przednim zderzaku,napedu Quattro i pewnie jeszcze cos tam bedzie.

Pozatym fajny kolor foteli ale pokrywa bagaznika to chyba nie z tego auta :)

pamieci brak rns-e po co jest nawi

czujnik przod jest

quattro brak

jeszcze cos jest?[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:48_________________________________________________

suwalski blachy :mysli: jakoś jej nie kojarzę.. ale ładna :kox:

nie dziwne właścicielem auta był Pan 67 lat..............[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:57_________________________________________________tygrys fele z poprzedniej a4 :D alutec EX z wystawy ESSEN TUNING MOTOR SHOW[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________HiRide a z klapą masz rację po VIN autko miało uszkodzony zderzak i tylną klapę ........

oj duzo jeszcze moze byc np Homelink, tuner tv,lodowka w schowku.alarm ori z funkcja wykrywania przechylu itp

gdzie masz przycisk do wlaczania lub wylaczania przednich czujnikow ?

Opublikowano

homelik jest tuner jest lodówka jest alarm jest :D

przycisk jest obok esp :D

no to ladnie :decayed: nie zauwazylem tego przycisku

wiec nie wiele zostaje do rezania jesli chcialbys miec pelna opcje

Opublikowano
  • Autor

no to quattro nie bede robił za drogo rnsa bym chciał ale nie wiem czy się zgra z sterowaniem z kierownicy :wallbash:

Opublikowano

no to quattro nie bede robił za drogo rnsa bym chciał ale nie wiem czy się zgra z sterowaniem z kierownicy :wallbash:

zgra sie zgra smialo mozesz zakladac :good:

Opublikowano

no to quattro nie bede robił za drogo rnsa bym chciał ale nie wiem czy się zgra z sterowaniem z kierownicy :wallbash:

zgra sie zgra smialo mozesz zakladac :good:

Webasto też da się dorezać :good:

Opublikowano

za***ista :cool1: mało kto ma cabrio :kox: fajny wypas :kox:

Opublikowano

i na szczęście posłuchałeś i kupiłeś B6 - na pewno będziesz zadowolony, B7 byłby kiblem moim zdaniem. bezawaryjności i gratki :hi:

Opublikowano

nieźle :oklaski:

dobrze, że nie ma korbek z tyłu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.