Treść opublikowana przez chopok.
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów (czyszczenie turbo i wymiana EGR opóźnona reakcja na gaz)
Jedyne co widzę, to synchronizację rozrządu można by na lekki minus przestawić
-
[B5 AJM] PASSAT , Logi do odczytania
synchronizacja rozrządu do poprawy - trzeba ściągnąć górną osłonę rozrządu i na kole zębatym ustawić - wartość w ostatniej kolumnie 004 powinna być jak najbliżej 0 lub na lekkim minusie. W logu dynamicznym widać, że prawdopodobnie kierowniczki w turbinie się przycinają i stąd tryb awaryjny - po przegonieniu auta trochę odpuściły i już podczas logowania notlaufa nie złapał
-
[B5 AJM] PASSAT , Logi do odczytania
tu je wrzuć: http://vaglog.rtnet.pl/
-
[B5 ADR] Sprawdzenie auta
W ADR trochę biednie z logami, możesz poszukać wskazań z czujnika temperatury i ewentualnie powinny być wskazania z przepływomierza - ale tu musisz poszukać czegoś na wzorzec
-
[B6 AWX] Prośba o interpretacje logów
no BIPy na drugim cylindrze trochę słabe, ogólnie to trochę mało logów, no i przydały by się dynamiczne
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Pogratulować furmanki, ładna sztuka
-
[B6 AWX] Pytanie odnośnie kupna samochodu a sprawdzenia VAG-iem.
A czasem nie odczytywałeś z licznika?
-
[B6 AWX] Pytanie odnośnie kupna samochodu a sprawdzenia VAG-iem.
raczej nie bardzo po K zrób autoscan > zapisz sobie gdzieś błędy > wykasuj je > przejedź się autem i zobacz które powrócą - to da ci niewielki obraz Możesz zalogować statycznie na rozgrzanym silniku 007 - zobaczysz jak się ma termostat i czujnik temperatury, 013, 018, 023 - PD, 004 - ostatnia kolumna to synchronizacja rozrządu - powinna być jak najbliżej 0
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów-uzupełnione
dynamiczne wyglądają poprawnie, ten termostat tak na pograniczu pracuje
-
[B6 AWX] Prośba o rozszyfrowanie logów-dzieki
Logi wyglądają poprawnie, niezapominaj od czasu do czasu przegonić furkę
-
[B6 AWX] prosze o analize loga
synchronizacja wygląda ok
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów AWX + nowe dynamiczne
Jedyne co wpada w oko to synchronizacja rozrządu, która mogłaby być bliżej 0, no i w 011 BS brak jakiegokolwiek ruchu. Odnośnie rozruchu na zimnym to możesz spróbować zalogować po odpaleniu 018 i zobaczyć czy nie ma tam niepożądanych wartości
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów (powód: brak mocy)
ale czyszczenie to nie regeneracja - rozebrać > wyczyścić > poskładać, no i to zupełnie inna kasa
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów (powód: brak mocy)
Dlaczego tak kombinujesz z tym turbo - przecież wystarczy ją wyczyścić i tyle
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
No głowy nie dam, ale nie spotkałem jeszcze seryjnego AJM-a który dmucha jak ATJ A odnośnie logów to wyglądają poprawnie
-
[B5 AFN] Dolot - szybka prośba
ciśnienie w wężach jest, nawet ok
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
W twoim przypadku najlepiej by było go od kogoś podmienić - bo na pewno działa z tym że nie wiadomo czy szybko i sprawnie
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
No nie wygląda to źle - może trochę wolna reakcja. Ale skoro jest błąd to i przeładowanie musi być, więc musisz sprawdzić podciśnienie + wężyki, N75, grucha + ruch sztangi czy jest płynny - jak to nie pomoże to pozostają kierowniczki
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Turbina ma zadane dmuchać więcej niż w serii
-
[B5 AFN] Proszę o sprawdzenie logów
to jest regulacja tego co dmucha turbina, nie może być za dużo/za mało - tylko tyle ile zadaje komputer. Zrób logi dynamiczne to będziemy wiedzieli co się dzieje
-
[B5 AFN] Proszę o sprawdzenie logów
EGR ok., kąt wtrysku ok., termostat raczej sprawny, korekcje ładne, kiepsko wygląda 011 BS - pewnie będą problemy z regulacją doładowania. Zrób logi dynamiczne to zobaczymy co dalej. Jakieś problemy z autem?
-
[B5 AFN] Proszę o sprawdzenie logów
Wrzuć te logi tutaj: http://vaglog.rtnet.pl/
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Jeśli AJM to nie seria
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Lekki overboost turbiny - przegoń trochę furmankę Poza tym zrób kompletne logi, bo w tych nic więcej nie można się doszukać No i AJM po sofcie lub ATJ
-
[B6 AWX] Błąd 17965 Turbina pada?? Pomocy
Cena raczej z górnego przedziału Z wymianą roboty dużo nie ma - pozostaje kwestia zdiagnozowania usterki, a to może trochę potrwać