Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopok.

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopok.

  1. Jedyne co widzę, to synchronizację rozrządu można by na lekki minus przestawić
  2. synchronizacja rozrządu do poprawy - trzeba ściągnąć górną osłonę rozrządu i na kole zębatym ustawić - wartość w ostatniej kolumnie 004 powinna być jak najbliżej 0 lub na lekkim minusie. W logu dynamicznym widać, że prawdopodobnie kierowniczki w turbinie się przycinają i stąd tryb awaryjny - po przegonieniu auta trochę odpuściły i już podczas logowania notlaufa nie złapał
  3. tu je wrzuć: http://vaglog.rtnet.pl/
  4. W ADR trochę biednie z logami, możesz poszukać wskazań z czujnika temperatury i ewentualnie powinny być wskazania z przepływomierza - ale tu musisz poszukać czegoś na wzorzec
  5. no BIPy na drugim cylindrze trochę słabe, ogólnie to trochę mało logów, no i przydały by się dynamiczne
  6. Pogratulować furmanki, ładna sztuka
  7. raczej nie bardzo po K zrób autoscan > zapisz sobie gdzieś błędy > wykasuj je > przejedź się autem i zobacz które powrócą - to da ci niewielki obraz Możesz zalogować statycznie na rozgrzanym silniku 007 - zobaczysz jak się ma termostat i czujnik temperatury, 013, 018, 023 - PD, 004 - ostatnia kolumna to synchronizacja rozrządu - powinna być jak najbliżej 0
  8. dynamiczne wyglądają poprawnie, ten termostat tak na pograniczu pracuje
  9. Logi wyglądają poprawnie, niezapominaj od czasu do czasu przegonić furkę
  10. Jedyne co wpada w oko to synchronizacja rozrządu, która mogłaby być bliżej 0, no i w 011 BS brak jakiegokolwiek ruchu. Odnośnie rozruchu na zimnym to możesz spróbować zalogować po odpaleniu 018 i zobaczyć czy nie ma tam niepożądanych wartości
  11. ale czyszczenie to nie regeneracja - rozebrać > wyczyścić > poskładać, no i to zupełnie inna kasa
  12. Dlaczego tak kombinujesz z tym turbo - przecież wystarczy ją wyczyścić i tyle
  13. No głowy nie dam, ale nie spotkałem jeszcze seryjnego AJM-a który dmucha jak ATJ A odnośnie logów to wyglądają poprawnie
  14. ciśnienie w wężach jest, nawet ok
  15. W twoim przypadku najlepiej by było go od kogoś podmienić - bo na pewno działa z tym że nie wiadomo czy szybko i sprawnie
  16. No nie wygląda to źle - może trochę wolna reakcja. Ale skoro jest błąd to i przeładowanie musi być, więc musisz sprawdzić podciśnienie + wężyki, N75, grucha + ruch sztangi czy jest płynny - jak to nie pomoże to pozostają kierowniczki
  17. Turbina ma zadane dmuchać więcej niż w serii
  18. to jest regulacja tego co dmucha turbina, nie może być za dużo/za mało - tylko tyle ile zadaje komputer. Zrób logi dynamiczne to będziemy wiedzieli co się dzieje
  19. EGR ok., kąt wtrysku ok., termostat raczej sprawny, korekcje ładne, kiepsko wygląda 011 BS - pewnie będą problemy z regulacją doładowania. Zrób logi dynamiczne to zobaczymy co dalej. Jakieś problemy z autem?
  20. Wrzuć te logi tutaj: http://vaglog.rtnet.pl/
  21. Lekki overboost turbiny - przegoń trochę furmankę Poza tym zrób kompletne logi, bo w tych nic więcej nie można się doszukać No i AJM po sofcie lub ATJ
  22. Cena raczej z górnego przedziału Z wymianą roboty dużo nie ma - pozostaje kwestia zdiagnozowania usterki, a to może trochę potrwać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.