Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam

Mam mały problem od jakiegoś czasu autko mi sie zamula na zimno jak jade na czwartym biegu i dojdzie do wysokich obrotów traci moc musze zgasić i odpalić i wszystko wraca do normy :confused4:

mam logi 011 BS po full skanie nie ma żadnych błędów :mysli: przepływka zmieniona na orginał Boscha

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a65e014e4ee9c153.html

Opublikowano

zrob komplet logow,przede wszystkim gr 11 dynamicznie

Opublikowano
  • Autor

jakiś czas temu dawałem dynamiczne i nic nie było widać a notlauf został

Opublikowano

ale po tym logu to chyba tym bardziej nikt Ci nic nie powie, zeby chociaz byl gr 11 ale nie bS

Opublikowano
  • Autor

czy tylko mam zrobić w dynamicznym grupe 11?

Opublikowano

najlepiej komplet,czyli :

statyczne grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023.

statyczne grupy Basic Settings: 000, 003, 004, 011

dynamiczne grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011.

ale glownie 11 dynamicznie

Opublikowano

zrob wtedy kiedy bedzie notlauf ...

Opublikowano
  • Autor

spanky notlauf nie zawsze wskakuje ciężko będzie trafić[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:48_________________________________________________witam mam narazie dynamiczne za godzinkę reszta oczywiście przed rozgrzaniem wpadł w notlauf i zapaliła się kontrolka check i błąd

1 Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-10 - - - Intermittent

DYNAMICZNE

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35868.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35865.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35867.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35869.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35864.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35866.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35863.html

Statyczne

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35895.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35896.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35897.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35898.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35899.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35900.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35901.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35902.html

BASIC

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35903.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35904.html

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 14:05_________________________________________________i jak chłopaki widać coś z tego :([br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:19_________________________________________________chłopaki zerknijcie na logi bo nie wiem gdzie już szukać czy to turbo czy n75 przepływka nowa orginalna Bosch w sobote chcę zobaczyć przewody ciśnieniowe może gdzieś tam coś nie tak :confused4:

Opublikowano

Nic zlego w tych logach nie widze.

Bład nie jest zwiazany z przeplywomierzem.

Opublikowano

No nic zlego nie widac, choc regulacja kierownic dziala malo plynnie(do potwierdzenia przez lepszych znawcow na pdst dynamicznego 003 i 010). Kat synchronizacji do korekty :hi:

Mozesz wrzucic logi 011BS?

Opublikowano
  • Autor

pewnie że moge wrzuce napewno jak zrobić ten kąt synchronizacji spapili jak rozrząd robiłem papraki :angry: to czemu wpada w notlauf teraz czasami nawet na ciepłym silniku[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 17:28_________________________________________________Witam koledzy wstawiam log 011 BS pomóżcie bo już nie mam pojęcia cały czas to samo :(

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_36721.html

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:22_________________________________________________chopaki co jest z tą furą dziśjadąc po pracy temperatura jakieś 70 stopni i trzy razy notlauf :disgust:

Opublikowano

No nie wygląda to źle - może trochę wolna reakcja.

Ale skoro jest błąd to i przeładowanie musi być, więc musisz sprawdzić podciśnienie + wężyki, N75, grucha + ruch sztangi czy jest płynny - jak to nie pomoże to pozostają kierowniczki :(

Opublikowano
  • Autor

jak sprawdzic n75 weżyki sprawdze w sobotę a co z tym podciśnieniem? wali notlauf pare razy dziennie częściej po wymianie przepływki :thumbdown:

Opublikowano

W twoim przypadku najlepiej by było go od kogoś podmienić - bo na pewno działa z tym że nie wiadomo czy szybko i sprawnie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

chodzi o n75? a czy po logach nie widać czy nie domaga?[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:32_________________________________________________N75 zamówiony nie mam z kąd podmienić. :( przewody sprawdzone nic złego nie widać zmieniłem filtr powietrza bo wyglądał kiepsko :thumbdown:

Nie wiem czy to normalne ale w 011 dawka paliwa skacze 3.6 3.8[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 17:59_________________________________________________no i lipa nikt nic nie wie czy az tak poważny problem żeby to rozkminić :hi:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 23:23_________________________________________________A więc tak wszysto wymienione filtr, przepływka, n75 i dalej lipa notlauf a po logach niby nic złego nie widać :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.