Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Błąd 17965 Turbina pada?? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy trochę pologowałem auto lecz ze słabym skutkiem bo prawie za każdym razem komputer wchodził w tryb awaryjny i błąd że przekroczona górna granica doładowania. Zerknijcie i powiedzcie wogóle czy z tych logów da się coś wywnioskować i czy to turbina znów do roboty. grupy BS nie dałem rady zrobić bo mi vag wyswietlał ze nie zarejestrowany, po formacie komputera. logi dynamiczne:

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36613.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36614.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36615.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36616.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36617.html

Tu bendą 2 jeden z notfaulem a drugi udało sie zrobić bez

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36618.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36619.html

statyczne:

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36620.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36621.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36622.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36623.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36624.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_36625.html

Turbina do maja na gwarancji bo była regenerowana. Czyżby znów ją robić?

Może niepotrzebnie zakładałem oddzielny temat gdyż pisałem o tym w dziale o silnikach diesla, lecz uznałem że logi powinny być tutaj. Jak moderator uzna ze zle zrobiłem to niech usunie temat.

Opublikowano

:shocked::blink:

Ale Ci ta turbawka nieźle dmucha :naughty:

36860096.jpg

Dziwne , że jeszcze nie wyskoczyła i nie poleciała przed autem :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Robert tyle to i ja wywnioskowałem po błędzie przeładowania. Na tych liczbach sie nie znam wiec proszę o pomoc. Nie dałem rady ciągnąć na wyzsze obroty bo prawie za każdym razem przy niecałych 4 tyś konczyła się moc.

Opublikowano

Przyjrzałbym się jeszcze czujnikowi ciśnienia doładowania G71 :wink4:

Opublikowano

pokaż logi 003 i 011 z Basic Settings , stawiam na zacięte kierownice

Opublikowano

na moje oko sztanga wolno reaguje i nie dochodzi do końca, sprawdź podciśnienie w wężykach, jak będzie OK to czyszczenie turbiny

Opublikowano
  • Autor

No wiec panowie chyba sprawa rozwiązana. wczoraj postawiłem auto do mechanika i jezdziliśmy a w tryb awaryjny nie chciał wejść, no ale go poinformowałem że sytuacja taka miała miejsce i że turbina mi takie ciśnienie podaje. Dziś telefon że auto zrobione, turbina wporządku, geometria także, wiec pytam co było a on mi na to że elektromagnetyczny czujnik regulujący doładowanie(domyslam się że chodzi o n75, chyba że się mylę to mnie poprawcie), i że teraz ciśnienie wporządku, radość moja była krótka. Wiec powiedziałem że dzis go nie odbiorę bo nie mam jak przyjechać wiec jutro i ile mam szykować gotówki. On mi na to że 450zł no ok. Teraz prozba do was, co myslicie o tej cenie? Czy ten czujnik jest taki drogi, czy może wymiana bardzo skomplikowana? Wydaje mi się trochę drogo, no ale może ja się nie znam.

Opublikowano

Cena raczej z górnego przedziału :confused4:

Z wymianą roboty dużo nie ma - pozostaje kwestia zdiagnozowania usterki, a to może trochę potrwać

Opublikowano

Ja niedawno kupowałem w ASO zawór N75 ( PIERBURG ) i zapłaciłem coś koło 200 złotych , dodam , że taki sam N75 z PIERBURGA w IC kosztuje coś koło ~ 180 złotych

Opublikowano

Ja płaciłem kiedyś w Łodzi chyba 130 to była najtansza cena na allegro - nowszą wersje tylko wtyczke przerobiłem i śmiga.. Cena jak dla mnie zbyt duża :)

Opublikowano

No wiec panowie chyba sprawa rozwiązana. wczoraj postawiłem auto do mechanika i jezdziliśmy a w tryb awaryjny nie chciał wejść, no ale go poinformowałem że sytuacja taka miała miejsce i że turbina mi takie ciśnienie podaje. Dziś telefon że auto zrobione, turbina wporządku, geometria także, wiec pytam co było a on mi na to że elektromagnetyczny czujnik regulujący doładowanie(domyslam się że chodzi o n75, chyba że się mylę to mnie poprawcie), i że teraz ciśnienie wporządku, radość moja była krótka. Wiec powiedziałem że dzis go nie odbiorę bo nie mam jak przyjechać wiec jutro i ile mam szykować gotówki. On mi na to że 450zł no ok. Teraz prozba do was, co myslicie o tej cenie? Czy ten czujnik jest taki drogi, czy może wymiana bardzo skomplikowana? Wydaje mi się trochę drogo, no ale może ja się nie znam.

po odbiorze fury zrob logi bo turbo w dalszym ciagu moze ladowac za duzo ... :wink4:

cena 450 zł - to jest koszt zakupu zaworka ,diagnoza, wiedza ,warsztat itp ....

Opublikowano

jest znosnie, teraz pojezdzij dynamicznie

Opublikowano
  • Autor

Cieszę się niezmiernie. Raz jeszcze dziękuje wszystkim za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.