-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zdrowych i wesołych-smacznego jajeczka.Pozdr
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witka.Macie namiary na kogoś kto felgi dobrze tzn.bdobrze maluje?I oczywiście niedrogo? Wypiaskowane -nałożenie koloru i zabezpieczenie .
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sorky nie wyszło:-( NEXT TIME ---Sylwek czekam na info (kostka 2 piny) :-) potrzebuje nr do Grzeska gdzies mi sie zapodział=poproszę
-
Analiza logów A6 C6 3,0 tdi q 224ps
Więc wszystko ok- dzięki.Temat do zamknięcia .Pozdrawiam
-
Analiza logów A6 C6 3,0 tdi q 224ps
Z tego co wiem w 3.0 TDI turbo sterowane jest elektrycznie a nie przez N75-zero błędów na silniku.Dynamika jest-może ktoś inny się również wypowie. Nowe logi teraz poprawne http://vaglog.pl/log_190462.html http://vaglog.pl/log_190461.html http://vaglog.pl/log_190460.html http://vaglog.pl/log_190459.html
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dajcie na fona znac kiedy Spot-pozdr
-
Analiza logów A6 C6 3,0 tdi q 224ps
Prosze o analize logów dynamicznych 3-4 bieg-skrzynia tip tronic.Dziękuje z góry http://vaglog.pl/log_189513.html http://vaglog.pl/log_189512.html http://vaglog.pl/log_189511.html http://vaglog.pl/log_189509.html http://vaglog.pl/log_189510.html
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ma ktoś jakiś felunek 18-19 cali do szprzedania-komplecik?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka,poszukuje a6 c6 3,0 tdi q s-line jak by ktoś coś dajcie cynę:-)oczywiście AVANT
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka,ktoś poleci dobrego lakiernika...ale naprawdę dobrego .?!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka Filipek,nawet jest jedna ale daleko.Zresztą narazie się rozglądam w autach,muszę moja opierdzielić.Na spokojnie cieplej się zrobi to fotki poklikam i na neta-forum wrzucę .
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Moja na wiosnę albo ciut wcześniej do sprzedania będzie :-) Siemka chłopy!
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Zapłon włączony,instrukcja mówi nawet o podłączeniu prostownika (zabezpieczeniu przed spadkami napięcia) .U mnie wgrywało się koło 25minut.Dokładnie nie pamiętam bo to było kilka lat temu.oluuff może z płytka coś nie halo!Czytałem też że można nawet soft uwalić w navi .
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witka,jestem za sob,niedz....work cały tydzień.pzdr
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Teraz jestem wolniejszy więc jestem zaaaaaa!!!!