Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie odbieram 21.11 samochód z salonu na letnich 225/40/18 i mam zamiar zamówić zimowe opony na te felgi. Pojawia się pytanie czy przetrwam polską zimę i drogi na 18 calowych felgach? Jeżdżę na takim profilu od 4 lat i nigdy nie uszkodziłem felgi, ani opony ale nigdy nie próbowałem jazdy na 18stkach zimą niech ktoś powie z doświadczenia jak to wygląda. Pozdrawiam
  2. witam znajomy ma klasyczny problem z silnikiem BLB. wiecie może kto w okolicach poznania jest sprawdzony i jest w stanie wyremontować ten silnik? bo jak na razie żaden mechanik nie chce się tego podjąć
  3. Tomson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wal fele na biało, będzie kozak
  4. Jeżeli się ktoś nudzi albo będzie w poniedziałek wracał przez Piłę znad morza, to zapraszam na lotnisko na trening sprawnościowy automobilklubu pilskiego zaczynamy o 11 niestety wymagany kask i wpisowe 30 zł
  5. jedzie ktoś jutro na zlot cultstyle.pl do szczecinka? monti, trening jest w poniedziałek o 11 na lotnisku ja będę weź kask i 30zł
  6. rxt 215 około 30 myślę
  7. Tak jak malik mówi, tylko SeaDoo w zeszłym roku kupiłem z polskiej szkółki narciarskiej RXT 215 no i niestety po roku pływania zaczyna brakować już mocy
  8. na słońcu pomarańcz w cieniu brąz konkret
  9. Ja zdjęć złożonego nie widziałem. Przeoczyłem? Przeoczyłeś :gwizdanie:
  10. Ipanea Braun :good: bo wchodzi lekko w złoty ten Teak Brown już zbyt brązowy chociaż matowy wygląda też kozak
  11. coś mi się kojarzy rs5 w kolorze miedziano-brązowym czy coś w ten deseń, kozak był
  12. Tomson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie po próbie kradzieży fury została mi dziura w drzwiach średnicy 1cm. Wszyscy blacharze proponują mi szpachlowanie + malowanie drzwi + cieniowanie tylnych drzwi i błotnika nie będę malował ćwiartki samochodu z oryginalnym lakierem z powodu centymetrowej dziurki jestem w stanie kupić srebrne drzwi z tego rocznika z podobnym odcieniem i załatwić to bez malowania? a może podspawać od środka płytkę, zaszpachlować dziurę i nakleić gustowną naklejkę np. serce wheel-whores? zaproponujcie coś, bo te moje majstry to by mi najchętniej cały samochód wyszpachlowali i pomalowali :wallbash: aha a tak w ogóle to zastanawiam się nad wstawieniem klamki z anglika, bez zamka w razie czego wejdę przez bagażnik
  13. bardziej bym chwycił paletę rs5 niż rs4
  14. no byłem za daytoną, ale masz dużo racji to może miedziany? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.