Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE


Rekomendowane odpowiedzi

r8chrome.jpggt511242.jpg

Z tym że jest coraz większe zainteresowanie na forum co do gry przez sieć w , pozwoliłem sobie utworzyć odrębny wątek gdzie będziemy ustalać daty i godziny śmigania tak by nie zaśmiecać głównego wątku o tematyce

A więc co do gry planujemy jutro zagrać (poniedziałek) ok godziny 22:00 tak aby nikt się nie spieszył po pracy a Ci którzy nie pracują lub mają wakację mieli jeszcze czas potrenować :decayed:

Również tutaj ustalać będziemy (jak nas będzie więcej) na jakim torze będziemy jeździć, na jakich zasadach, jakimi samochodami a co najważniejsze wszyscy takimi samymi oponami aby każdy miał równe szanse.

LISTA GRACZY I ICH NICKI NA PSN ABYŚMY WIEDZIELI KTO KIM JEST :decayed:

1 PABLO - PABLO-V12

2 moicz - moicz

3 milczar - Milczar_PL

4 insane_Infinity - Infinity26pl

5 pawel1380 - pawel1380

6 Malik - cheaterr0

7 manny90 - dariusz_d

8 ozi_wells - sti1234555

9 hhacek - hhacek

10 julo23 - julo23

11 OGr - OGr-PL

12 Kocky - kockyy123

13 dominnbr - dominnbr

14 jedrekx - jedrekx

15 krzysiekTDI - jozekpunktak

16 Makaron - Adecneo

17 norbi3000 - norbi3000

18 Tomson - TomsonPP

19 Mario22 - skipi6

20 Kris17 - Turbik16

21 T-żółw - KrisH-71

22 Maciek80 - Maku8011

23 Norbas - NorbertGSX

24.quki - mnich80

25.michal_s87 - michal_s87

26.tomek1974 - tomeka4b5

27.Wandej - Wandej

Pokój: Wchodzimy w głównym menu (świat GT) na społeczeństwo po lewej stronie a później wchodzimy na mój pokój PABLO-V12, PABLO A4 KLUB POLSKA i co najważniejsze osoby chcące grać i się dołączyć do pokoju muszą mieć w znajomych psn gospodarza który utworzył pokój. Jeśli mnie nie będzie a dużo graczy tego dnia będzie chciało pograć to szybko się ugadujecie kto zakłada pokój (osoba z szybkim netem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dopisać mój PSN: Milczar_PL

Co do zestawu to wystarczy zwykły zestaw BT do telefonu. Ja mam 2 Jabry, które dostałem razem z tel i obie pięknie działają z PS3 i można spokojnie sobie grać (sprawdzone na DiRT2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dopisać mój PSN: Milczar_PL

Co do zestawu to wystarczy zwykły zestaw BT do telefonu. Ja mam 2 Jabry, które dostałem razem z tel i obie pięknie działają z PS3 i można spokojnie sobie grać (sprawdzone na DiRT2).

Ok już dopisuję i zaraz cię zaproszę na psn :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra To ja też jakoś Dziś Będę o 22:00 ta?? Będę :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________aa i kurde PS3 ID mam Infinity26pl a nie 25pl...ktoś babola widzę dał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra To ja też jakoś Dziś Będę o 22:00 ta?? Będę :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________aa i kurde PS3 ID mam Infinity26pl a nie 25pl...ktoś babola widzę dał :mysli:

Już poprawiłem :wink4:

Tak o 22:00 startujemy :kox:

Na początek proponuje jakiś sprawdzony i znany tor np Grand Valley z 4 kółka bez zniszczeń i na dobrych wyścigowych oponach a później śmigniemy na północnej pętli Nurburgring, auto Nissan GT-R :kox:

To są moje propozycje ale jak ktoś ma inny pomysł to niech proponuje :wink4:

W pokoju na dole po prawej zmienia się opony (opcje jazdy) i dajemy na takie same np na wyścigowe miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam nick pawel1380 :)

Ok to dopisuje.

Ja będę tak po 21:00 i wszelkie pytania piszcie na gg do mnie 19975084 jak by ktoś nie wiedział co i jak ale myślę że jest wszystko jasno napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisz mnie pablo sti1234555 chyba jakos tak :D[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 20:16_________________________________________________nie pamietam dobrze bo szwagier mnir logował i wpisał jakis nick z d*py[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________ale powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo macie zamiar grać? Urodzinowi goście jeszcze u mnie są i chyba jeszcze posiedzą, więc dołączę z opóźnieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjechałem i odpalam GT5 i będziemy śmigać za chwile :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:45_________________________________________________

dopisz mnie pablo sti1234555 chyba jakos tak :D[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 20:16_________________________________________________nie pamietam dobrze bo szwagier mnir logował i wpisał jakis nick z d*py[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________ale powinno byc ok

Ok Ozi :kox:

Zaraz sprawdzę czy Twój nick jest dobrze zarejestrowany :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:45_________________________________________________

Długo macie zamiar grać? Urodzinowi goście jeszcze u mnie są i chyba jeszcze posiedzą, więc dołączę z opóźnieniem...

Spoko loko nie martw się trochę posiedzimy :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:46_________________________________________________Pamiętajcie wchodzimy na społeczność w menu głównym w świecie GT i szukacie PABLO-v12, PABLO A4 KLUB POLSKA I jeszcze jedno jak będziecie w pokoju ustawcie sobie w opcjach gry na dole po prawej na wyścigowe miękkie opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie widze :)

Dziwne bo dwóch się dołączyło a przecież nie ma ograniczonej ilości graczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie widze :)

Dziwne bo dwóch się dołączyło a przecież nie ma ograniczonej ilości graczy :mysli:

no dziwne...

podaj numer wyscigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie widze :)

Dziwne bo dwóch się dołączyło a przecież nie ma ograniczonej ilości graczy :mysli:

no dziwne...

A masz mnie w znajomych?????

Żeby grać u mnie musicie mnie mieć w znajomych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...