Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czituch :polew: :polew:

Opublikowano

Co się dzieje z hhackiem :mysli:

Dawno go nie widziałem na forum a dobry gracz był :)

ma inne misje na razie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zbierajcie tyłki na weekend jak coś :kox:

Trzeba zrobić znów listę :polew:

Opublikowano

no pany zbierać sie do grania :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no pany zbierać sie do grania :naughty:

Jak coś jestem za, w ten weekend zagramy :good:

Opublikowano

to jak gramy? ja już przed ps, a wy?

Opublikowano
  • Autor

to jak gramy? ja już przed ps, a wy?

A to nie na jutro się umawialiśmy bo dziś pewnie większość :mysli::drunk:

Ja jestem dostępny jak coś dzisiaj :good:

Opublikowano
:drunk: :drunk: :drunk: hahah kocham htc
Opublikowano
  • Autor

:drunk: :drunk: :drunk: hahah kocham htc

:polew:

Opublikowano

jak co to jestem wiec walcie przez ps3 do mnie lub 603096925 pzdr.

Opublikowano
  • Autor

jak co to jestem wiec walcie przez ps3 do mnie lub 603096925 pzdr.

Ja jednak nie dam rady bo brat mi wbił na tv bo coś tam chce oglądnąć na Blu-Rayu..

Chyba Cię nie mam w znajomych na psn bo lookałem teraz i nie wiedziałem Cię na liście :mysli:

Panowie jutro się zgadujemy :good:

Opublikowano

jak co to jestem wiec walcie przez ps3 do mnie lub 603096925 pzdr.

Ja jednak nie dam rady bo brat mi wbił na tv bo coś tam chce oglądnąć na Blu-Rayu..

Chyba Cię nie mam w znajomych na psn bo lookałem teraz i nie wiedziałem Cię na liście :mysli:

Panowie jutro się zgadujemy :good:

ja ci mam, bo pisałem do ciebie na "czacie" w Gt5, czekam na info o której pykamy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To zaraz Cię sprawdzę :wink4:

Hmm 21:00 :?:

Jak reszta :mysli:

Ok robię akcję pw w takim razie :decayed:

No ok pany przeleciałem wszystkie 39 stron i chyba każdemu wysłałem PW odnośnie dzisiejszego ścigania, uuf było tego :rolleyes:

Godz. 21:00 Lista graczy

PABLO

quki

manny90

Opublikowano

prawdopodobnie będę, ale najwcześniej 21:30

Opublikowano
  • Autor

Ok bo myślałem że znów nic z tego nie wyjdzie :gwizdanie:

Opublikowano

a to PABLO pokój zakładasz w gt?

Opublikowano
  • Autor

a to PABLO pokój zakładasz w gt?

Mogę założyć.

A masz mikrofon :?:

Jak nas będzie 3 to długo raczej nie pogramy :D

Chyba że ktoś ode mnie ze znajomych się dołączy :wink4:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 20:53_________________________________________________Ok założyłem pokój jak coś.[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 20:55_________________________________________________Dołączać się bo gramy już :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj akurat nie dam rady sorry xD ale duzo nauki do sql na jutro :(

Opublikowano
  • Autor

:wallbash:

norbas dzięki za sparing i pogawędkę :good:

Może następnym razem wszyscy się zgadamy i będzie więcej osób.

Opublikowano
norbas dzięki za sparing i pogawędkę

i na wzajem :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.