Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kris17

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok dzisiaj się pobawie z tym. Dziękuje bardzo za pomoc z twojej strony
  2. Ok spróbuje tak jak napisałeś wczesniej przerabiałem na divix. A jeszcze jedno np te bitrate ? fps na ile ustawiac ? bo moze przez to się tnie ? przerabiam programem Xlisoft Video Converter Ultimate 6
  3. Witam ! Bardzo proszę o pomoc nie mam juz sił jak przerabiac teledyski i filmy na f900 bt ? juz probowałem roznie i za kazdym razem tnie się obraz nie wiem co zle robie ale to jest masakra radio za 1000 zł i takie jaja......... miałem kiedys jakiegos zenca za 300 zł i kazde teledyski itd działały bez zadnych przerabian czy tam czegos
  4. Dzisiaj akurat nie dam rady sorry xD ale duzo nauki do sql na jutro
  5. 4 ramienną multifunkcyjną. No narazie nie mam czasu na spot może kiedyś się postaram przyjechać ale nie obiecuje
  6. Własnie nie ma ktoś kiery do b7 moze byc 4 ramienna ale nie wyjezdzona bo moją kurde mama jak jezdziła to smarowała ręce kremem i mi ją tak z matowił
  7. B7 w sedanie na rejstracjach KGR w trasie z Nowego Sącza na Grybów (niedziela) .. wczesniej stało na giełdzie ma enblement a4klub pozdrawiam kierowce
  8. Ja jestem z Grybowa xD jak bd miał kiedyś czas to zawitam .... Własnie kto ma z Gorlic Audi a4 B7 sedan widziałęm na giełdzie w niedzielę 15 z enblementem A4klub za 44 koła chyba była pozniej na grybów ścigalismy się (jeśli mozna uznać to za wyścig) to dobrze koledze idzie tak samo jak moja xD
  9. Kris17 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    PSN: Turbik16 xD też chętnie pomykam z wami w GT5 tylko narazie servery nieaktywne
  10. http://moto.allegro.pl/super-lampy-diodowe-led-audi-a4-b7-red-i1566687569.html co myślicie o takich ledach ?? wieśniacko to bd wyglądało ?? Jeszcze jedno nie bd przy nich efektu spalonych żarówek na fisie
  11. To audi wymiata !!!! 3.0 tdi w manualu szacun moje marzenie w takim silniku i z skrzynią takie a5 mieć ;P hehe pozazdrościć ci tylko mogę narazie pozdrawiam
  12. Witam wszystkich Audi maniaków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.