Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wreszcie powod zeby PS3 kupic...

odkad zagralem w Forza Motorsport x360 nie bylo nic lepszego zeby sie przesiasc na PS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkdoa ze na x klocka nie ma tej serii :thumbdown:

świetnie ze nie ma , jest Forza i jest git , po co jakaś szmira która wychodzi juz 6 lat :decayed:

Data premiery : listopad 2010

wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie

chyba już nie ma co, maszyna ruszyła, kolega jest na wymianie studentów w tokio i mówi że już są zapowiedzi a w sklepach wpisują się ludzie na listę zakupów :decayed: i oby tak było

jest Forza i jest git , po co jakaś szmira która wychodzi juz 6 lat

forza jest fajna ale do GT sporo jej brakuje, jest po prostu klonem, pewnie jestem nieobiektywny bo "wychowałem sie na GT"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie

chyba już nie ma co, maszyna ruszyła, kolega jest na wymianie studentów w tokio i mówi że już są zapowiedzi a w sklepach wpisują się ludzie na listę zakupów :decayed: i oby tak było

wiem wiem , nawet na allegro mozna zapisywać sie na preordery , niby dostawa w okolicach 2 listopada

forza jest fajna ale do GT sporo jej brakuje, jest po prostu klonem, pewnie jestem nieobiektywny bo "wychowałem sie na GT"

staaary , ja tez sie wychowałem na GT 1/2/3/4 ale z 5 i oczekiwaniem na nia przegieli pałe , w miedzyczasie zdazyłem przestawić sie na X360 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

W sony denerwuje mnie ich podejscie do graczy , np. mówią o 1000 aut , dlaczego nie powiedza o tym ze tylko 200 jest w max rozdziałce/szczególy/itp a reszta zaaplikowana z GT4 i GT na PSP ??? dla mnie zenada :thumbdown: jest wiecej kwiatków i podejrzewam ze GT5 nie dorówna Forzie fizyką jazdy o zniszczeniach nie wspomne :thumbdown:

Microsoft jest molochem ale mówi jasno w oczy jak jest a Sony cały czas mydli mydli mydli :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wychowalem na NFS I, II, III... potem mialem slabego kompa :polew: ....CMR 1, 2, RBR :naughty:

GT5 moze miec sporo wiecej ciekawych opcji... no ale FM3 wyszla juz dawno dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wychowalem na NFS I, II, III...

bo ty pecetowy lamus jestes :kox: :kox: :kox: :kox:

PsOne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

RBR :naughty:

:good:

CmR 1/2 kosa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal o co chodiz z tymi autami w pełnej rozdzielczości :rolleyes:

nie tyle w pełnej rozdzielczości co wykonanymi zupełnie od nowa dla potrzeb GT5 , wiecej polygonów itp , reszta aut bedzie z GT4 i GT na psp :thumbdown:

to jest właśnie Sony :thumbdown:

bo ty pecetowy lamus jestes :kox: :kox: :kox: :kox:

nie mialem bogatych rodzicow :kox: :kox: :kox:

jedno nie wyklucza drugiego :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gralem w GT1, GT2, GT3.. przesiadlem sie na Xa i uwazam ze Forza bije na glowe GT realiami grania...nic nie zastapi wchodzenia w luk m3 z wylaczonym ESP kontrolowanym poslizgiem..auto reaguje na gaz dokladnie tak jak w realu, w GT zawsze byl z tym problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m3 z wylaczonym ESP kontrolowanym poslizgiem..auto reaguje na gaz dokladnie tak jak w realu, w GT zawsze byl z tym problem...

dla mnie w forzie jest za łatwo... może dlatego Ci się podoba :naughty:

aju odbierz zaproszenie na PSN !!

wyjdzie GT5 to podłączę ps3... nie chcę się wkręcić się znów w modern warfare :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w forzie jest za łatwo...

a podkrecałeś sobie poziom trudności w opcjach ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...