Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hhacek dostal juz info

Thank you for your order with .... We can confirm the item below have been sent to you.

Gran Turismo 5 :kox:

tak tak... w srode powinno byc juz dostarczone....:)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ojjj będzie się działo przez najbliższe kilka miesięcy :D

GT5 ---> DiRT3 ---> TDU2 ---> Shift 2: Unleashed

No i jeszcze doszedł na już NFS HP... :gwizdanie:

Opublikowano

No i jest F1 2010... :gwizdanie:

Opublikowano

to Panowie kto będzie kupował GT 5 ?

Opublikowano

to Panowie kto będzie kupował GT 5 ?

Ja na 100%

Opublikowano

Nie pisałem wcześniej bo się zawiesiłem na tej grze :decayed:

Mam ją od 5 dni (układy w Sony :decayed:) i powiem wam że w bardziej rozbudowaną grę motoryzacyjną jeszcze nigdy w życiu nie grałem to tak jak by poprzednie części zebrać w jedną :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wiem tylko jedno, wiem w co będę grał przez najbliższy rok a nawet 2 lata czasu bo jeśli ktoś umie brać przyjemność z takiej gry to na pewno mu się nie znudzi :>

Tor Top Gear miażdży i wreszcie na nim można pojeździć :evil:

Jest dużo nowych rzeczy ale nie chce mi się o nich pisać bo na dniach to sami sprawdzicie, premiera za 2 dni i zaproponowałem "górze" ponad 100 sztuk zamówić po moim wykładzie i taka ilość przyjedzie już jutro albo w środę, jaka cena w Media Markcie będzie to jeszcze nie potrafię powiedzieć :)

Nie długo wybieram się na turniej GT5 bo od ostatniego weekendu zaczęło się i redakcja Top Gear zawitała w Gdańsku a teraz rusza na południe turniej :gwizdanie:

Tutaj są fotki z turnieju http://www.facebook.com/photo.php?fbid=167608463269866&set=a.167607096603336.36350.159159430781436&comments#!/photo.php?fbid=167608476603198&set=a.167607096603336.36350.159159430781436&comments&pid=398908&id=159159430781436

Nawet fanatycy nagrali filmiki z turnieju, przynajmniej próbowali dobrze nagrać :decayed:

Opublikowano

to Panowie kto będzie kupował GT 5 ?

Czekam na wypłatę w tym tygodniu i kupuję GT5.

Opublikowano

Pablo... ee no układy....hehe

Imo ..Kolesie mega...ten drugi jak naćpany, jechał mercedesem AMG..ale jakim!! haha :polew: :polew:.. a tych dwóch...to kurde grali w GT5 w 3D :shocked:

i tak kupuje Grę ...Moje G27 w końcu wyjdzie z Szafy :D...

żony trzeba się pozbyć :D .. kto przyjmie żonę na przechowanie??

Opublikowano
żony trzeba się pozbyć grin .. kto przyjmie żonę na przechowanie?

Foty daj, pomyśli się :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo... ee no układy....hehe

No cóż powiem :decayed:

Kupuj kupuj nie pożałujesz a dodatkowo jak masz tą kiere co ja to się nawet nad tym nie zastanawiaj :naughty:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:46_________________________________________________

żony trzeba się pozbyć grin .. kto przyjmie żonę na przechowanie?

Foty daj, pomyśli się :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Miałem to samo napisać :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Nie pisałem wcześniej bo się zawiesiłem na tej grze :decayed:

Mam ją od 5 dni (układy w Sony :decayed:)

Pablo... ee no układy....hehe

No cóż powiem :decayed:

Gra pojawi się w drugiej połowie grudnia, tłoczą właśnie kopie w fabrykach, rozmawiałem z ludźmi z Sony w pracy i nie będzie przesunięcia :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

jarko powiem tak :gwizdanie:

OSZUKALI MNIE!!!

69530813.jpg

:polew:

Opublikowano

Właśnie miałem zacytować Twojego posta z Krakowskich :kox::polew: :polew: :polew:

OSZUKALI MNIE!!!

69530813.jpg

Opublikowano

I dobrze że oszukali jest wcześniej GT5 :kox:

Opublikowano

pb230238.jpg

GT5 - jest

Driving forceGT- jest

kilka dni wolnych -jest....:):):)....

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

pb230238.jpg

GT5 - jest

Driving forceGT- jest

kilka dni wolnych -jest....:):):)....

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

I takie zestawy jak najbardziej akceptujemy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

GT5 - jest

Będzie w piątek dopiero ;(

Driving forceGT- jest

Od kilku dni katuje na niej DiRT2 oraz, szykując się na GT5, GT5P :decayed:

kilka dni wolnych -jest....:):):)....

Z tym mam mały problem ale noce teraz długie więc dam radę :kox:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: się zacznie
Opublikowano

GT5 - jest

Driving forceGT- jest

kilka dni wolnych -jest....:):):)....

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

faktyczniie instalka 50 minut?

karwa teraz sie nie oderwiesz od tego :kox:

a pisali, że nie wyjdzie w tym roku a nawet w ogóle ta gra :decayed:

koledzy od iks-klocków :decayed:

Opublikowano

koledzy od iks-klockow czekaja na forza 4 :kox:

ale nie powiem ze chetnie bym pogral na ps3 z g25 w gt5 :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.