Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siu to lece do Media Markt...ciał...relacje Wieczorem

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z GameSpot'u

€54.99

7425b2ccdbfea4cb.jpg

:kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 16:32_________________________________________________

Właśnie włączyłem grę i już jest update 133Mb. W dniu premiery...

Opublikowano

A nie lepiej było zamówić z Martynką? :decayed:

Opublikowano

A nie lepiej było zamówić z Martynką? :decayed:

?? :mysli:

Martyna to moja żona. Z nią kupowałem jeśli o to Ci chodzi. :tongue4::polew:

Opublikowano

A nie lepiej było zamówić z Martynką? :decayed:

?? :mysli:

Martyna to moja żona. Z nią kupowałem jeśli o to Ci chodzi. :tongue4::polew:

W GT5 jest podłożony głos Martyny W. ; ]

Opublikowano

W GT5 jest podłożony głos Martyny W. ; ]

Aaa, to dobrze, że nie kupiłem. Wolę angielską ori wersje.

A tak w ogóle to jak ktoś chce zagrać od razu, to odradzam instalacje na dysku - approx 30min.

Zagrałem chwilę, ale z płyty wolniej wczytuje i teraz trwa instalacja.

Opublikowano

MM 199 PLN!!! Edycji Specjalnej BRAK!! Empik Edycja Specjalna 249PLN i uwaga tylko na Empik online a jak chcemy kupić na Miejscu 280 PLN!!! Kogoś nieźle jebneło w czambo..zamawiam w Empik Online :angry:

Opublikowano

Czy ja wiem, czy warto czekać i brać SE. :mysli: Oprócz opakowania, tematu i książeczki niczym sie nie różni. Aha 5 tuningowanych aut extra.

A ceny w PL niezłe. :decayed:

Opublikowano

Polska.... :wallbash:

Opublikowano

Zainstalowało się. Czas pojeździć :)

Opublikowano

Nie ma sensu dopłacać do tych 5ciu extra furmanek bo tak po za tym to, to samo :thumbdown:

Jedyny jaki bym przyagnął to wcześniejszy "pakiet" który w linku zapodałem :kox:

A Wojciechowska podpowiada np w robieniu licencji :decayed:

Opublikowano

Myślę, że jedynym wyjściem by zakończyć "wojnę" pomiędzy GT a FM (nie ma znaczenia które części) byłoby wydanie obu tych gier na obie platformy albo zostawić tak jak jest i dać "bonus" w postaci obu gier na PC :) Wtedy dopiero, tak naprawdę, dałoby się porównać obie gry bo jednak XBox i PS się "trochę" różnią.

Ja czekam do piątku z nadzieją, że jeszcze GT5 będzie w MM w Warszawie w Al. Krakowskiej lub w Saturnie w Jankach i mam zamiar zakupić. Mimo, że nie jestem fanatykiem gier i nie mam zamiaru wyjąć sobie z życia tygodnia by spędzić ten czas przy konsoli to jednak GT na PS jest tytułem z serii "must have" nawet dla samego "have" :)

Opublikowano

tak poważniej, to żeby obiektywnie sie wypowiedzieć, to trzeba mieć dwie gry dłuższy czas

swojego GT5 jeszcze nie mam, a w FM nie gralem, brak iks-klocka :)

tak jak z autami, jak się samemu pojeżdzi to wiadomo czy fajne czy nie, a nie bo ktoś coś powiedział albo w necie napisali i jakieś oceny dali :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mam i ja :kox:

Opublikowano

mam i ja :kox:

aju i jak tam :?: :naughty: :naughty: :naughty:

U mnie się rozgrzewa blue-ray do czerwoności :kox::decayed:

Ostatecznie zeszło nam dzisiaj 80 sztuk :shocked: ze 150 zamówionych w pierwszy dzień :kox: :kox: :kox:

Rano przed pracą była kolejka jak by była jakaś wyprzedaż a tu normalny dzień w Media hehehe

Było parę gości co chcieli kupić ten zestaw za 700zł :shocked:

Opublikowano

Za.... za ile ??

A co w nim jest ?

Opublikowano

A co w nim jest ?

płyta z grą i dwa tomy po 800stron w których wymienione jest to co miało być a czego nie ma :decayed:

Opublikowano

A co w nim jest ?

płyta z grą i dwa tomy po 800stron w których wymienione jest to co miało być a czego nie ma :decayed:

moskal :polew::kox:

Za.... za ile ??

A co w nim jest ?

Kolego wystarczyło looknąć na poprzednią stronę :wink4:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8212376,Bardzo_bogate_i_bardzo_drogie_wydanie_kolekcjonerskie.html?bo=1&fb_xd_fragment#?=&cb=f3aeb75591474b&relation=parent.parent&transport=fragment&type=resize&height=21&width=120

Opublikowano

Gra jest świetna.

Ale w niektórych autach nie ma wnętrza i są trochę gorzej wykonane np. civic-żelazko. Większość za***istych furek jednak wygląda ślicznie.

Opublikowano

Duży plus że GT5 ma 1080p i 60fps(w wiekszosci) i obsluguje 3D.

Ja kupie na pewno ale pewnie po nowym roku jak stanieje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.