Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

200 sztuk robionych specjalnie do GT5 , reszta "zaaplikowana" z GT4 :thumbdown:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co oznacza PREMIUM lub STANDARD przy każdej furce? będą dwie wersje GT5? :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co oznacza PREMIUM lub STANDARD przy każdej furce? będą dwie wersje GT5? :blink: :blink:

Premium - robiona pod GT5

Standard - fura z GT4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle tych aut... :blink:

200 premium by spokojnie wystarczyło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle tych aut... :blink:

200 premium by spokojnie wystarczyło :gwizdanie:

a uzyjesz max 50 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co oznacza PREMIUM lub STANDARD przy każdej furce? będą dwie wersje GT5? :blink: :blink:

Premium - robiona pod GT5

Standard - fura z GT4

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle tych aut... :blink:

200 premium by spokojnie wystarczyło :gwizdanie:

a np po to

Car Collector - Fill your garage with 1,000 cars.

czekoladowe trofeum :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 aut, w każdym chociaż 30min. to raptem 30 000min. - 500godzin - 21dni bez snu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle tych aut... :blink:

200 premium by spokojnie wystarczyło :gwizdanie:

a np po to

Car Collector - Fill your garage with 1,000 cars.

czekoladowe trofeum :tongue4:

sztuczne , nigdy tego nie wykorzystasz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że będzie polska wersja językowa w której Martynka Wojciechowska użyczyła głosu :naughty::polew:

Grałem we wszystkie części FM oraz GT i jeśli bym miał wybrać tylko jeden tytuł to bez dwóch zdań wybrał bym serie Gran Turismo.

FM to żółto dziób przy serii GT, pod względem rozmachu całego otoczenia motoryzacji zainteresowanej tą grą kiedy się pojawiła Forza a Gran Turismo i co z tego że może się wydawać lepszy realizm w FM niż w GT, recenzenci w znanych magazynach jakoś co innego piszą.

Pierwsze GT grałem już pod koniec 1997e (wersja NTSC) u nas PALowska premiera była w drugiej połowie 98r sam fakt wieku tej serii świadczy że nie będzie tytułu który zagrozi pozycji GT bo nie ma bardziej rozbudowanej gry/symulatora niż GT.

Zresztą to nie jest temat w którym porównujemy co lepsze GT czy FM, jeśli ktoś chce założyć taki temat to chętnie tam podyskutuje.

gt5z.jpg

za***isty prezent pod choinkę :>

gt5as.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FM to żółto dziób przy serii GT, pod względem rozmachu całego otoczenia motoryzacji zainteresowanej tą grą kiedy się pojawiła Forza a Gran Turismo i co z tego że może się wydawać lepszy realizm w FM niż w GT, recenzenci w znanych magazynach jakoś co innego piszą.

Czy to, że w GT można bez żadnej kozery na zakrętach opierać się o przeciwników nazwiesz mega realizmem?Recenzeci tego chyba nia zdyskredytują :mysli: Wybacz ale ta cecha, obecna od początku serii GT skutecznie mnie od niej odpycha.

W Forzie dostaniesz za to bonus w postaci zniszczeń, które w perspektywie dalszego ścigania bardzo utrudnią dalszą jazdę lub uniemożliwią Ci wygraną :bag: Powiesz, w GT5 są zniszczenia... yeah right... widziałem :bag:

Po co Ci taki rozmach w postaci tysiąca aut, skoro zaledwie 1/5 jest czegoś warta a reszta to same crapy które nic nie robią poza zasilaniem statystyk ;)

Aby była jasność, nie posiadam ani platformy X360 ani PS3 więc staram się być bezstronny... po prostu w FM lepiej mi się gra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FM to żółto dziób przy serii GT, pod względem rozmachu całego otoczenia motoryzacji zainteresowanej tą grą kiedy się pojawiła Forza a Gran Turismo i co z tego że może się wydawać lepszy realizm w FM niż w GT, recenzenci w znanych magazynach jakoś co innego piszą.

Czy to, że w GT można bez żadnej kozery na zakrętach opierać się o przeciwników nazwiesz mega realizmem? Recenzeci tego chyba nia zdyskredytują :mysli: Wybacz ale ta cecha, obecna od początku serii GT skutecznie mnie od niej odpycha.

W Forzie dostaniesz za to bonus w postaci zniszczeń, które w perspektywie dalszego ścigania bardzo utrudnią dalszą jazdę lub uniemożliwią Ci wygraną :bag: Powiesz, w GT5 są zniszczenia... yeah right... widziałem :bag:

Po co Ci taki rozmach w postaci tysiąca aut, skoro zaledwie 1/5 jest czegoś warta a reszta to same crapy które nic nie robią poza zasilaniem statystyk ;)

Aby była jasność, nie posiadam ani platformy X360 ani PS3 więc staram się być bezstronny... po prostu w FM lepiej mi się gra :hi:

Zgodzę się to co wymieniłeś to fakt i ciekaw jestem jak to będzie wyglądało w GT5 (jak dobrze pójdzie to za kilka dni przed premierą odpalę świeżą sztukę bo ma mi gość przywieść z Sony) teraz przynajmniej będą zniszczenia ale pewnie nie takie jak byśmy chcieli.

Reniu jak bym patrzył na ten element co wymieniłeś to już bym po 1h grania wyrzucił pierwsze GT do kosza którą grałem prawie 13 lat temu, ja się tym kieruje że gra jest bardzo rozbudowana i zapewnia nam kilkadziesiąt jak nie kilka set godzin grania, dlatego uważam że nie ma "miodnej" gry samochodowej niż seria GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yep, yep... poczekamy do wydania gry, jesli GT5 będzie brzytwa to nie mam wątpliwości, że odpowiedź w postaci FM4 będzie godna :evil::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , ja tez grałem we wszystkie części GT na Psx i Ps2 :wink4: , ale nie mozesz swojej opinii opierać na tym ze ta gra jest starsza to jest lepsza :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW grałeś w FM1/2/3 ????

Reniu jak bym patrzył na ten element co wymieniłeś to już bym po 1h grania wyrzucił pierwsze GT do kosza

Gdyby wtedy w tamtych czasach był godny przeciwnik dla tej gry to na bank byś ją wyrzucił do kosza , teraz jest alternatywa : FM :good:

Jak cie czytam to widze ze zachowujesz sie jak typowy fanboy sony , których wymieniona firma robi w chója , przekłada w nieskończoność daty premier , a motłoch jest zapatrzony jak w obrazek :thumbdown:

Ile mozna być okłamywanym/oszukiwanym ??? ja głównie przez polityke tej firmy pierdolnołem Ps2/Ps3 w kąt i kupiłem X360.

PS2 odpalam od czasu do czasu i tne w FFXII , MGS1 , MGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowy fanboy sony , których wymieniona firma robi w chója , przekłada w nieskończoność daty premier , a motłoch jest zapatrzony jak w obrazek :thumbdown:

Ile mozna być okłamywanym/oszukiwanym ??? ja głównie przez polityke tej firmy pierdolnołem Ps2/Ps3 w kąt i kupiłem X360.

Ale jakie to ma znaczenie żeby aż tak przeżywać daty premier gier :kox:

Przy tak dużym wyborze gier zawsze się znajdzie coś czym można by się zadowalać :naughty:

Ja nie wiem, ale mnie to zwisa kiedy się ukarze to GT5 - i tak na premiere nie wywalę dwóch stóweczek :gwizdanie:

Denerwuje mnie tylko ta ilość aut... Ponad 1000 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to ma znaczenie żeby aż tak przeżywać daty premier gier :kox:

no ale ponad 5 lat obsuwy to nie jest twoim zdaniem walenie w chója i robienia idiotów z graczy ????

ja rozumiem , miesiąc/dwa/trzy ale nie 60 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jedyna giera z autkami :mysli:

NFS nadrabia co rusz wypuszczając jakieś shifty...

Poza tym miałeś przecież prologa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jedyna giera z autkami :mysli:

NFS nadrabia co rusz wypuszczając jakieś shifty...

Poza tym miałeś przecież prologa :naughty:

Ale mi nie chodzi o to ze nie ma w co grać , jest pare tytułów ale akcja z GT5 to przegięcie , zastanawiałem sie czy nie podzieli losów Duke Nukem która miała sie ukazać juz chyba z 10 lat temu i nie ma jej do dzisiaj.

Zastanawiam sie jakim crapiszczem bedzie GT5 i co na to powie ekipa Turn10 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...