Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co to jedyna giera z autkami :mysli:

NFS nadrabia co rusz wypuszczając jakieś shifty...

Hm... nie kojarze innego tego typu tytulu na PS3, ale niech mnie ktos oswieci [oprocz F1 2010 na wszystkie platformy].

NFS Shift to byl pierwszy tego typu NFS.

W dodatku fizyka jazdy pozostawia sporo do zyczenia... do zabawy spoko, ale jak ktos chce troche realizmu, to juz przecietnosc.

Teraz mamy znowu powrot do smiesznych arcadeowek NFS w postaci HP...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz mamy znowu powrot do smiesznych arcadeowek NFS w postaci HP...

To nie żaden powrót tylko inny tor serii, na początku roku nowy Shift 2

Opublikowano

A co to jedyna giera z autkami :mysli:

NFS nadrabia co rusz wypuszczając jakieś shifty...

Hm... nie kojarze innego tego typu tytulu na PS3, ale niech mnie ktos oswieci [oprocz F1 2010 na wszystkie platformy].

Nie no nie o to chodzi przecież...

Nie ma czym się tak podniecać że ileś czasu że to że tamto...

Ja na brak tytułów na PS3 nie narzekam i dziwię się bardzo temu całemu przeżywaniu tej premiery...

Mnie to kompletnie zwisa, mam w co grać :wink4:

Nie ma GT, był prolog, jest shift i masa innych zajefajnych gierek :)

Opublikowano

Nie no nie o to chodzi przecież...

Nie ma czym się tak podniecać że ileś czasu że to że tamto...

Ja na brak tytułów na PS3 nie narzekam i dziwię się bardzo temu całemu przeżywaniu tej premiery...

Mnie to kompletnie zwisa, mam w co grać :wink4:

Nie ma GT, był prolog, jest shift i masa innych zajefajnych gierek :)

widzisz ty jestes takim graczem ze cisniesz w co popadnie , a są ludzie którzy czekaja akurat na tą jedyna gre , i są to miliony ludzi.

Opublikowano

jarko, ja wiem o co chodzi :tongue4:

znam np. ludzi, ktorzy specjalnie dla Forzy kupowali konsole :wink4:

moskal ma racje, jest spore grono, ktore juz od lat czeka na GT5, ale byli caly czas ladowani od tylu :thumbdown:

Opublikowano

jest spore grono, ktore juz od lat czeka na GT5, ale byli caly czas ladowani od tylu :thumbdown:

No jak ktoś tyłek nadstawia :naughty:

Bynajmniej ja PS3 dla GT na pewno nie kupowałem i takich ludzi za bardzo nie rozumiem i tyle w temacie :)

Opublikowano

no , najważniejsze ze my do niech nie należymy :good::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bynajmniej ja PS3 dla GT na pewno nie kupowałem i takich ludzi za bardzo nie rozumiem i tyle w temacie :)

:good:

nie ma się co napinać, to tylko gra, a nerwusów wszędzie pełno :wink4:

to co mają powiedziec fani GNR, którzy czekali 15 lat na ich ostatnia płytę :decayed:

ja swojego preordera GT5 dostanę dopiero w połowie grudnia i jakoś z tego powodu nie płaczę :)

czasu na granie coraz mniej, nowości nie kupuje bo w moim przypadku to całkowity bezsens, więcej niż 99 pln za gre nie dałem :)

Opublikowano

więcej niż 99 pln za gre nie dałem :)

To i tak kozak :naughty:

Mój limit to 60zł + koszty wysyłki :decayed:

Opublikowano

Do mnie dziś dotarła Logitech Driving Force GT, odpaliłem sobie na tym GT5P i nawet fajnie się gra, na pewno lepiej niż na padzie. Jednak dopiero Dirt2 mnie rozłożył, ciężko kierę utrzymać w łapach, każda zmiana nawierzchni jest w 100% wyczuwalna :kox:

Teraz czekam na GT5 ale przeczekam sobie ten dziki tłum ludzi, który będzie od razu po premierze :) Miesiąc później na alledrogo.pl kupię sobie jakąś używkę za parę pln mniej :)

PS. Nie ma ktoś na sprzedaż/zamianę/pożyczenie NFS Shift na PS3 ?

EDIT:

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-car-list/ SAMOCHODY

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-track-list/ TRASY

Opublikowano

Nie ma ktoś na sprzedaż/zamianę/pożyczenie NFS Shift na PS3 ?

mam ale na X-a :gwizdanie:

Opublikowano

hhacek dostal juz info

Thank you for your order with .... We can confirm the item below have been sent to you.

Gran Turismo 5 :kox:

Opublikowano

hhacek dostal juz info

Thank you for your order with .... We can confirm the item below have been sent to you.

Gran Turismo 5 :kox:

Update... we are sorry, our mailman has lost... we can't confim delivery date... sorry... wait 5 years for next release date :good:

Opublikowano

w GT5 wszystko mozliwe :decayed:

Opublikowano

a ile jesteś skłonny dać :gwizdanie: :gwizdanie: Za Shifta na PS3 :D:polew:

Opublikowano

za 3 dni GT5 :notworthy: bedzie w sklepach :gwizdanie:

Opublikowano

za 3 dni GT5 :notworthy: bedzie w sklepach :gwizdanie:

oby tak było

Opublikowano
  • Autor

no to czekamy :gwizdanie:

Opublikowano

oby tak było

tak wlasnie bedzie :wink4:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 16:52_________________________________________________a za 82 dni :gwizdanie: dokladnie 11/02/2011

kolejna podkreta - Test Drive Unlimited 2 :decayed:

Opublikowano

Ojjj będzie się działo przez najbliższe kilka miesięcy :D

GT5 ---> DiRT3 ---> TDU2 ---> Shift 2: Unleashed

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.