Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co ty myślałeś ze kupisz okularki z tektury i będziesz się 3d cieszył?? :polew: :polew:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzysiek23 jak nie masz na co wydawać ok 6 tyś zł (TV 3D + okularki) to dajesz na zakupy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kolejny dzień grania w GT5 i powiem tylko tyle - uzależniam się :naughty:

Opublikowano

kolejny dzień grania w GT5 i powiem tylko tyle - uzależniam się :naughty:

Mam nadzieję że masz TV Full HD i 100Hz oraz kabel HDMI o specyfikacji 1.3C (pełna przepustowość Full HD), pamiętajcie że jak byście kupowali Tv 3D to musi być kabel HDMI o specyfikacji 1.4 bo na niższym nie będzie efektu 3D.

Bo jak wiemy gra śmiga na najwyższych ustawieniach :wink4:

Opublikowano

u mnie w pokoju (tu gdzie jest ps3) nie mam full hd tylko hd ready niestety :wallbash:

Opublikowano

u mnie w pokoju (tu gdzie jest ps3) nie mam full hd tylko hd ready niestety :wallbash:

No to lipton, wio jeszcze raz do sklepu :!: :D

Opublikowano

Faktycznie lipton...

Sprzedaj gre za poł ceny bo szkoda czasu :decayed:

Opublikowano

hehe :decayed: niestety w miejscu gdzie mam tv (zabudowa) nie wchodzi więcej niż 26 cali, a jak kupowałem tv to nie sprzedawali w tym rozmiarze full hd :wallbash:

Opublikowano

eee ja tam mam Full HD na 42' i do tego Sound System Harman Kardon :D haha daje radę :D:naughty: :naughty:

Opublikowano

eee ja tam mam Full HD na 42' i do tego Sound System Harman Kardon :D haha daje radę :D:naughty: :naughty:

To kup sobie jeszcze kamerkę do PS3 :naughty:

Ja właśnie taką testuję :naughty:

Wyszła już druga aktualizacja do GT5 :decayed:

Opublikowano

Patche 1.02

- Zniszczenia do samochodów w trybie Arcade

- Usprawnienia techniczne, takie jak: skrócenie czasów ładowania, naprawienie okazjonalnych spadków płynności itp.

- Lekkie usprawnienia do modelu zniszczeń (pojawiały się pewne skargi, że zwisający zderzak potrafi zaburzyć

równowagę pojazdu)

- Usprawnienie serwerów do rozgrywki sieciowej

@jedrekx, podziwiam Cie jak możesz grać na tak małym TV.

Ja wcześniej troche grałem na 32'' HD ready i nie za dobrze to wygląda - dałem go do sypialni teraz.

A do grania kupiłem 40'' full HD i jest w miare dobrze. Przynajmniej wszystko widać jeśli chodzi o detale.

Opublikowano

Chłopaki gdzie najlepiej zakupić GT5 ??? W Media Markt??? jak ceny bo np. w Euro RTV AGD kosztuje 229 zł.???

Opublikowano

Polecam U Pabla :D Dobre Ceny Daje :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Polecam U Pabla :D Dobre Ceny Daje :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

Serio pytam... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

kurw@ mam wyjazd służbowy... trzeba się oderwać od gt5....

Opublikowano

kurw@ mam wyjazd służbowy... trzeba się oderwać od gt5....

Hmm to mozesz mi ja odsprzedać za 100 zł.. :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

Mario22 Pablo Pracuje W MM... i da ci dobrą cenę...więc OCB??

Opublikowano

Mario22 Pablo Pracuje W MM... i da ci dobrą cenę...więc OCB??

Ok pisze PW do niego... dzięki :naughty:

Nic nie odpisuje więć chyba jest w pracy... :wallbash: szkoda bo dziś będe w MM w zabrzu...

Opublikowano

Mario22 Pablo Pracuje W MM... i da ci dobrą cenę...więc OCB??

Ok pisze PW do niego... dzięki :naughty:

Nic nie odpisuje więć chyba jest w pracy... :wallbash: szkoda bo dziś będe w MM w zabrzu...

Już wiesz co i jak :wink4:

A nie jestem w pracy tylko dłuugo dziś spałem po Andrzejkowej nocy :decayed:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:59_________________________________________________

Patche 1.02

- Zniszczenia do samochodów w trybie Arcade

- Usprawnienia techniczne, takie jak: skrócenie czasów ładowania, naprawienie okazjonalnych spadków płynności itp.

- Lekkie usprawnienia do modelu zniszczeń (pojawiały się pewne skargi, że zwisający zderzak potrafi zaburzyć

równowagę pojazdu)

- Usprawnienie serwerów do rozgrywki sieciowej

:good:

Jak wyjdą kolejne patche to możemy tutaj wklejać nowe "poprawki: żeby wszyscy wiedzieli co jest nowego :)

Nowe fotki z Wawy :)

slssg.jpgsrodek.jpg

A tu standy :)

standyu.jpg

Fajnie zabezpieczyli przed kradzieżą PS3 :polew:

Opublikowano

08.jpg

chyba Ci oczy w solarium wypalilo :decayed: - jakie Ty tu spektakularne roznice widzisz? :kox:

Flyer, nie żartuj. Jeżeli nie widzisz różnicy na tym zdjęciu to czas wybrać się do okulisty. :decayed:

poprostu to porownanie z d*py jest.

2 inne modele

inne ujecia kamery, inne cienie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.