Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Lampy OK ale fajniejsze jest podświetlenie tablicy rejestracyjnej 3M
  2. No comennto Nie trafiłeś Już nie śmiga
  3. Witam, Zapraszam do zapoznania się z materiałem: http://www.tyceurope.com/innovation.html
  4. Wszystko OK ale RS 5 ma poszerzenia ale w nowym stylu dla modeli RS - przypatrz się takie "kwadratowe" jak w nowym modelu RS6... Tu ciekawy opis z jazdy RS 5: http://www.a5oc.com/forums/showthread.php/test-drive-rs5-12156/index.html[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 23:10_________________________________________________ Mylisz się ba$ior, czytałem o tym, tym bardziej musieli zmienić motor od RS4 , który przecież boryka się z dość dużym problemem nietrzymania mocy i zbierania się szlamu. Zresztą był już nawet film z Autoweek, który w dałeś w 1 linku ale tylko o RS5 w którym mówią o pochodzeniu tego silnika. Dokładnie, kupuję każdy numer co tydzień od 2 lat. Najlepsza i bardzo kompetentna gazetka. Racja. Jakoś mi to uleciało...teraz doczytałem..."The V8 has a totally different character than the V8 in the S5. It is more a race engine (derived from the V10 in the R8/Gallardo) and needs its revs and does not have so much torque in lower revs as you would expect. "
  5. Witam, Widzę, że temat ruszył. Jaka jest wasza opinia na temat nowego modelu Audi RS5 ?? Druga sprawa to porównanie do M3 E92. Liczę na waszą opinię i spostrzeżenia
  6. Pewnie artykuł do tego filmiku, który zamieściłem [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:56_________________________________________________ Co do ceny ceramiki w RS 5...32.900 zł Wrzucam polski cennik Audi RS5 - plik w Excelu: http://www.mediafire.com/?a9qfwejqqakvy6k
  7. Zaraz napisze Ci wszystko z tego artykułu Czekamy na info z gazetki. Dobrze, że coś pozytywnego o tym modelu napisali. Wrzuciłem jeszcze jeden filmek o RS 5 [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:52_________________________________________________ W RS5 jest pokrewny (w 80%) motor z R8 V10 tyle, że bez pary cylindrów. Na szczęście ma mało wspólnego z RS4 B7. Mnie miażdży skrzynia S-Tronic. Następne audi na pewno będę kupował z tą skrzynką. Manual umiera śmiercią naturalną w sportowych autach na rzecz zautomatyzowanych manuali. Ja myślałem (i nadal myślę), że to jest ten sam motor, który w RS 4 B7 siedział tylko lekko dłubnięty - większy moment, więcej HP i skrzynia dwu sprzęgłowa podpięta pod to. Daj więcej info, przekonaj mnie Koleś w filmiku zachwala S-tronik w tym motorze 4.2 v8 FSI (pierwszy raz Audi zastosowało w modelu RS taki wynalazek
  8. Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled) Cadillac CTS-V Coupe vs Audi RS 5 vs BMW "If you want the best in the class, Its definitely the M3!" Very well said by Autoweek Audi RS5 driven by autocar.co.uk Czyżby nowe RS 5 było gorsze od "starego" M3 E92 ? M3 jest już 3 lata na rynku i doczekało się faceliftingu. Audi miało dużo czasu aby zrobić lepsze auto...ale nie wierze tym wszystkim "testerom", którzy śmigają do pracy Citroenem C3...
  9. O kurcze droga sprawa ziomuś
  10. Witam, Proszę o namierzenie (gdzie stoi, gdzie najczęściej widziany) lub jakieś podpowiedzi na temat auta Mazda RX8, biała z dodatkami czarnym, duża lota na klapie, po tuningu na styl NFS...blachy W2 OVP Kierowniczka auta spowodowała kolizję z moim Audi i zbiegła z miejsca wypadku... Jeżeli ktoś coś to proszę pisać. Pzdr
  11. Witam, Proszę o namierzenie (gdzie stoi, gdzie najczęściej widziany) lub jakieś podpowiedzi na temat auta Mazda RX8, biała z dodatkami czarnym, duża lota na klapie, po tuningu na styl NFS...blachy W2 OVP Kierowniczka auta spowodowała kolizję z moim Audi i zbiegła z miejsca wypadku... Jeżeli ktoś coś to proszę pisać. Pzdr
  12. Polskie blachy, sceneria z USA...
  13. Ok. Spox. Może się skusze na te lampki. Miłego wypoczynku
  14. Zapodaj więcej fotek lamp jak świecą
  15. Wypasione AUDI S4 B7 biało/kremowe, wersja USA, fajne felgi (czarne HRE), blaszki ZK, rondo Łoszingtona/Wwa Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.