Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Lampy OK ale fajniejsze jest podświetlenie tablicy rejestracyjnej 3M
  2. No comennto Nie trafiłeś Już nie śmiga
  3. Witam, Zapraszam do zapoznania się z materiałem: http://www.tyceurope.com/innovation.html
  4. Wszystko OK ale RS 5 ma poszerzenia ale w nowym stylu dla modeli RS - przypatrz się takie "kwadratowe" jak w nowym modelu RS6... Tu ciekawy opis z jazdy RS 5: http://www.a5oc.com/forums/showthread.php/test-drive-rs5-12156/index.html[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 23:10_________________________________________________ Mylisz się ba$ior, czytałem o tym, tym bardziej musieli zmienić motor od RS4 , który przecież boryka się z dość dużym problemem nietrzymania mocy i zbierania się szlamu. Zresztą był już nawet film z Autoweek, który w dałeś w 1 linku ale tylko o RS5 w którym mówią o pochodzeniu tego silnika. Dokładnie, kupuję każdy numer co tydzień od 2 lat. Najlepsza i bardzo kompetentna gazetka. Racja. Jakoś mi to uleciało...teraz doczytałem..."The V8 has a totally different character than the V8 in the S5. It is more a race engine (derived from the V10 in the R8/Gallardo) and needs its revs and does not have so much torque in lower revs as you would expect. "
  5. Witam, Widzę, że temat ruszył. Jaka jest wasza opinia na temat nowego modelu Audi RS5 ?? Druga sprawa to porównanie do M3 E92. Liczę na waszą opinię i spostrzeżenia
  6. Pewnie artykuł do tego filmiku, który zamieściłem [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:56_________________________________________________ Co do ceny ceramiki w RS 5...32.900 zł Wrzucam polski cennik Audi RS5 - plik w Excelu: http://www.mediafire.com/?a9qfwejqqakvy6k
  7. Zaraz napisze Ci wszystko z tego artykułu Czekamy na info z gazetki. Dobrze, że coś pozytywnego o tym modelu napisali. Wrzuciłem jeszcze jeden filmek o RS 5 [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:52_________________________________________________ W RS5 jest pokrewny (w 80%) motor z R8 V10 tyle, że bez pary cylindrów. Na szczęście ma mało wspólnego z RS4 B7. Mnie miażdży skrzynia S-Tronic. Następne audi na pewno będę kupował z tą skrzynką. Manual umiera śmiercią naturalną w sportowych autach na rzecz zautomatyzowanych manuali. Ja myślałem (i nadal myślę), że to jest ten sam motor, który w RS 4 B7 siedział tylko lekko dłubnięty - większy moment, więcej HP i skrzynia dwu sprzęgłowa podpięta pod to. Daj więcej info, przekonaj mnie Koleś w filmiku zachwala S-tronik w tym motorze 4.2 v8 FSI (pierwszy raz Audi zastosowało w modelu RS taki wynalazek
  8. Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled) Cadillac CTS-V Coupe vs Audi RS 5 vs BMW "If you want the best in the class, Its definitely the M3!" Very well said by Autoweek Audi RS5 driven by autocar.co.uk Czyżby nowe RS 5 było gorsze od "starego" M3 E92 ? M3 jest już 3 lata na rynku i doczekało się faceliftingu. Audi miało dużo czasu aby zrobić lepsze auto...ale nie wierze tym wszystkim "testerom", którzy śmigają do pracy Citroenem C3...
  9. O kurcze droga sprawa ziomuś
  10. Witam, Proszę o namierzenie (gdzie stoi, gdzie najczęściej widziany) lub jakieś podpowiedzi na temat auta Mazda RX8, biała z dodatkami czarnym, duża lota na klapie, po tuningu na styl NFS...blachy W2 OVP Kierowniczka auta spowodowała kolizję z moim Audi i zbiegła z miejsca wypadku... Jeżeli ktoś coś to proszę pisać. Pzdr
  11. Witam, Proszę o namierzenie (gdzie stoi, gdzie najczęściej widziany) lub jakieś podpowiedzi na temat auta Mazda RX8, biała z dodatkami czarnym, duża lota na klapie, po tuningu na styl NFS...blachy W2 OVP Kierowniczka auta spowodowała kolizję z moim Audi i zbiegła z miejsca wypadku... Jeżeli ktoś coś to proszę pisać. Pzdr
  12. Polskie blachy, sceneria z USA...
  13. Ok. Spox. Może się skusze na te lampki. Miłego wypoczynku
  14. Zapodaj więcej fotek lamp jak świecą
  15. Wypasione AUDI S4 B7 biało/kremowe, wersja USA, fajne felgi (czarne HRE), blaszki ZK, rondo Łoszingtona/Wwa Pzdr
  16. Całkiem całkiem w B7 i B6 ta dokładka wygląda ale pewnie tylko do pierwszego większego wzniesienia albo krawężnika
  17. Czarny Avant B7na blachach LUB widziany dzisiaj na moście Świętkorzyskim - Wuwa. Pzdr dla kierownika
  18. Fajnie fajnie , a do sedana też zrobisz...?
  19. Proszę bez numerów rejestracyjnych Pzdr
  20. Proponuje tą wypowiedz na najlepszą w tym wątku...kto jest za ?
  21. Jeżeli się nie mylę to producentem tych lamp jest In Pro, więc jakość dobra ale mogą być to jakieś "podroby". Kup IN.PRO lub Dectane. Sprawdź również ten wątek (są nowe fotki od Ba$iora) http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b7_tylne_swiatla_led_do_audi_a4_b7-t24052.0.html;new#new
  22. vielen Dank [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:39_________________________________________________Kilka fotek lampek Dectane na A4 Avant Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  23. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Czizzzys ale porażka !! Przesadził. Kupić S-line i zamontować ledy albo w non-sline wyciać kratki i zamontować ledy
  24. Audi A4 B7 Avant (czarny), ładne alu, klubowe ramki. Blaszki WT Widziany dziś na ul. Zwycięzców (Saska Kępa). Wielkie PzDr dla Pana Kierownika
  25. Było jako News - to są chyba lampy In Pro. Ciekawe jak w "realu" się prezentiren ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.