Treść opublikowana przez ba$ior
-
[ALL] Kilka ciekawych gadżetów z "carbonu"
Ja nie zamawiam obudów. Na obecna chwilę nic nie kupuje. Można kupować samodzielnie
-
[B7 BWT] S-line 2.0 TFSI Black Edition Fotki 5686 Km (sprawdzony) :)
Na razie w modach nie mam żadnych pomysłów ... Teraz muszę się nacieszyć serią. :gwizdanie: Pozdrawiam Do czasu powiadam do czasu Panie
-
[B7 BWT] S-line 2.0 TFSI Black Edition Fotki 5686 Km (sprawdzony) :)
Super fura Szkoda, że automat (manual by się przydał) i brak quattro. Masz dobrą baze do modów, więc zaczynaj już dziś !!
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Gratulacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Więcej Pań w pończoszkach poproszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O fajna Więcej Pań w pończoszkach poproszę
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Popieram przedmówcę w 100 %. Ja bym zainwestował w ceramiczne tarcze ORI Audi ale ich koszt to 1/2 wartości mojego Audi...
-
[ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko
Audi fajne. Na duży "+" zasługują diody od S6 i kierownica od TT/S3. Po zamieszczonych zdjęciach, tych z wypadków stwierdzam,że masz pecha drogowego albo nie potrafisz jeździć.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Zdjęcia tej czarnej B8,które zamieściłeś chyba przedstawiają jakieś auto pokazowe producenta felg Eta-Beta ?? Widać, że felgi są wciśnięte na siłę (coś ostatnio niemcy tak robią ;(), pewnie nawet 10km nie zrobiło te auto na tych felgach (widać białe napisy na oponie).Ładnie wygląda ale w codziennym użytkowaniu się nie sprawdza, nie mam na mysli zawieszenia a wielkość felg i niski profil opon.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Naturalnie :> Ja raczej nie znajde czasu w weekend. Daj znac jak poszlo. OK. Dam znać. A co w weeknd pracujesz ?? Lepiej zobaczyć na żywo jak świecą niż na forum o tym dyskutować
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Dzieki Ba$ior. Zobaczymy jak beda dzialac u mnie. Ja będę je instalował po weekendzie + nowy bajer związany z ledami od S6 Możemy się kiedyś spotkać w W-wa i zobaczyć jak nam "lampki świecą"
-
Montaż LED zamiast postojówek
Takie samo zjawisko występuje u mnie ale w DLRach przy zainstalowanych rezystorach i to są chyba jakieś skoki napięcia. Ledy szybko padają
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Tak ja znalazłem na takie same jak ma Malik: ŻARÓWKA P21W 24 LED SMT WHITE XENON NOWOŚĆ http://allegro.pl/item665095668_zarowka_p21w_24_led_smt_white_xenon_nowosc.html
-
Montaż LED zamiast postojówek
Sorry za OT ale rozwaliło mnie to zdanie Ale wytrzasnąłeś żarówki Prawie jak miecze świetlne He he Racja z takimi diodami to już "STAR WARS" na drodze
-
Montaż LED zamiast postojówek
Proszę o kontakt na GG Znalazłem fajną zarówkę W5W ale nie wiem czy zmieści się do Lamp w Audi B6 lub B7 http://cgi.ebay.de/SMD-LED-Standlichter-fuer-Audi-A4-B7-ab-04-3-2-FSI_W0QQitemZ350212179493QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item518a45c625&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1229|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja uwielbiam wąskie szpareczki, lubię brutalnie w nie wpływać swoim okrętem Mógłbym ją w tym korytarzu poprzepychać Uu chyba mam klaustrofobie...boje się wąskich... a ja uwielbiam wąskie szpareczki, lubię brutalnie w nie wpływać swoim okrętem He he Okrętem ?? Nie widziałem i nie chcę widzieć ale chyba nie motorówką, a raczej pontonem i to jeszcze słabo napompowanym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uu chyba mam klaustrofobie...boje się wąskich...
-
[ALL B7] Moja A4 z nowymi felgami
Wzór jeszcze ujdzie ale rozmiar...malutkie Panie oj malutkie.
-
[ALL B7] Chromowana dokładka zderzaka tylnego
Ale ...... !! Nie wstydzisz się zadawać takich pytań ?? To jest forum Audi A4 a nie Lanosa... bez przekleństw proszę
-
Montaż LED zamiast postojówek
Każde żarówki z czasem sie przepalają O jejku ale wy jesteście dociekliwi. Wiadomo, że się przepalają. Rozchodzi się o to, iż wytrzymują dłużej niż niektóre Ledy w5w dając mocniejsze światło niż "żółtki"..
-
Montaż LED zamiast postojówek
30 zł + przesyłka lub odbiór osobisty w Wwa.
-
Montaż LED zamiast postojówek
dokladnie do tego nie ma ich w polsce tylko w de wiec lepiej nie mowic o kosztach przesylki i czestotliwosci zmian tych zarowek na nowe Te żarówki się nie przepalają. Jak ktoś jest chętny --> mam komplecik takich w5w
-
Montaż LED zamiast postojówek
Może jakaś alternatywa dla tych diód...
-
Montaż LED zamiast postojówek
Się napaliliście jak szczerbaty na suchary. Masakra! Wątek ma 28 stron! I gówno z tego To smutny FAKT
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Drugie Sonary Chyba Siary