Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Ja nie zamawiam obudów. Na obecna chwilę nic nie kupuje. Można kupować samodzielnie
  2. Na razie w modach nie mam żadnych pomysłów ... Teraz muszę się nacieszyć serią. :gwizdanie: Pozdrawiam Do czasu powiadam do czasu Panie
  3. Super fura Szkoda, że automat (manual by się przydał) i brak quattro. Masz dobrą baze do modów, więc zaczynaj już dziś !!
  4. Gratulacje
  5. Więcej Pań w pończoszkach poproszę
  6. O fajna Więcej Pań w pończoszkach poproszę
  7. Popieram przedmówcę w 100 %. Ja bym zainwestował w ceramiczne tarcze ORI Audi ale ich koszt to 1/2 wartości mojego Audi...
  8. Audi fajne. Na duży "+" zasługują diody od S6 i kierownica od TT/S3. Po zamieszczonych zdjęciach, tych z wypadków stwierdzam,że masz pecha drogowego albo nie potrafisz jeździć.
  9. Zdjęcia tej czarnej B8,które zamieściłeś chyba przedstawiają jakieś auto pokazowe producenta felg Eta-Beta ?? Widać, że felgi są wciśnięte na siłę (coś ostatnio niemcy tak robią ;(), pewnie nawet 10km nie zrobiło te auto na tych felgach (widać białe napisy na oponie).Ładnie wygląda ale w codziennym użytkowaniu się nie sprawdza, nie mam na mysli zawieszenia a wielkość felg i niski profil opon.
  10. Naturalnie :> Ja raczej nie znajde czasu w weekend. Daj znac jak poszlo. OK. Dam znać. A co w weeknd pracujesz ?? Lepiej zobaczyć na żywo jak świecą niż na forum o tym dyskutować
  11. Dzieki Ba$ior. Zobaczymy jak beda dzialac u mnie. Ja będę je instalował po weekendzie + nowy bajer związany z ledami od S6 Możemy się kiedyś spotkać w W-wa i zobaczyć jak nam "lampki świecą"
  12. Takie samo zjawisko występuje u mnie ale w DLRach przy zainstalowanych rezystorach i to są chyba jakieś skoki napięcia. Ledy szybko padają
  13. Tak ja znalazłem na takie same jak ma Malik: ŻARÓWKA P21W 24 LED SMT WHITE XENON NOWOŚĆ http://allegro.pl/item665095668_zarowka_p21w_24_led_smt_white_xenon_nowosc.html
  14. Sorry za OT ale rozwaliło mnie to zdanie Ale wytrzasnąłeś żarówki Prawie jak miecze świetlne He he Racja z takimi diodami to już "STAR WARS" na drodze
  15. Proszę o kontakt na GG Znalazłem fajną zarówkę W5W ale nie wiem czy zmieści się do Lamp w Audi B6 lub B7 http://cgi.ebay.de/SMD-LED-Standlichter-fuer-Audi-A4-B7-ab-04-3-2-FSI_W0QQitemZ350212179493QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item518a45c625&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1229|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50
  16. a ja uwielbiam wąskie szpareczki, lubię brutalnie w nie wpływać swoim okrętem Mógłbym ją w tym korytarzu poprzepychać Uu chyba mam klaustrofobie...boje się wąskich... a ja uwielbiam wąskie szpareczki, lubię brutalnie w nie wpływać swoim okrętem He he Okrętem ?? Nie widziałem i nie chcę widzieć ale chyba nie motorówką, a raczej pontonem i to jeszcze słabo napompowanym
  17. Uu chyba mam klaustrofobie...boje się wąskich...
  18. Wzór jeszcze ujdzie ale rozmiar...malutkie Panie oj malutkie.
  19. Ale ...... !! Nie wstydzisz się zadawać takich pytań ?? To jest forum Audi A4 a nie Lanosa... bez przekleństw proszę
  20. Każde żarówki z czasem sie przepalają O jejku ale wy jesteście dociekliwi. Wiadomo, że się przepalają. Rozchodzi się o to, iż wytrzymują dłużej niż niektóre Ledy w5w dając mocniejsze światło niż "żółtki"..
  21. 30 zł + przesyłka lub odbiór osobisty w Wwa.
  22. dokladnie do tego nie ma ich w polsce tylko w de wiec lepiej nie mowic o kosztach przesylki i czestotliwosci zmian tych zarowek na nowe Te żarówki się nie przepalają. Jak ktoś jest chętny --> mam komplecik takich w5w
  23. Może jakaś alternatywa dla tych diód...
  24. Się napaliliście jak szczerbaty na suchary. Masakra! Wątek ma 28 stron! I gówno z tego To smutny FAKT
  25. Drugie Sonary Chyba Siary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.