Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Witam, Mały update z USandA... http://s31.photobucket.com/albums/c395/fly300kts/?action=view&current=MOV02831.flv W tygodniu mają już być gotowe światła w klapę bagażnika.
  2. Witam, Dokonywałem podobnych pomiarów na różnych diodach. Muszę przyznać, że każda żarówka miała troszeczkę inne parametry ale to co napisał Malik jest poprawne. Nawet po instalacji odpowiednich rezystorów występuje czasem pewien problem, a mianowicie przy odpalaniu auta FIS wyrzuca błąd i jest spokój, "error" znika z tablicy i już się nie pojawia. Taki dziwny problem występuje czasami. Raz na 20 -40 "odpaleń" auta. Ja u siebie dobrałem, żeby nie obciążać układu, parametry tak, że jest bardzo mała "górka" ponad to co potrzebuje ORI układ do zaspokojenia swojego apetytu na moc. W takiej sytuacji trzeba pamiętać, że te żarówki LED na diodach SMD w momencie, gdy przepali się pojedyncza dioda (1, 2 lub więcej) mogą powodować już "error" na FISie bo moc żarówki jest sumą mocy pojedynczych diód...
  3. Witam, Filmik ze stoiska dectane.de http://www.youtube.com/watch?v=3MoXTwGrfg8 Ta firma ma dziwna (mało skuteczną ?) strategie sprzedaży swoich produktów. Nie pokazuje jak wyglądają lampy na aucie, a głównie tym kierują się klienci. Oj ci Niemcy...
  4. To nie byłem ja Zacząłem temat. Któryś z forumowiczów z Leginocy chyba,(srebrne A4 B7)...jest opcja szukaj... Oo wstawił białe kierunki od Miska CLK...na forum była krytyka tych "kloszardów". Lepiej zostawić bez dekielka albo znaleźć uszkodzone lampy z białym kierunkiem, kupić je tani i rozbebeszyć
  5. Wypowiedz osoby, która widziała już gotowe lampy tylne na diodach LED do sedana made in USandA... "I got a first hand look at them saturday and hands down..they look f*cking awesome.. I'm already convinced that phil is f*cking genius but besides that..once you guy see'em..you guys are gunna splurge.. All I gotta say is.. 'ME FIRST, ME FIRST!'"
  6. A Ba$iorek ostrzegał
  7. O i to jest dobra wiadomość w dobie kryzysu Dokonamy grupowego zakupu Te "szwedki" są najlepszą propozycja lamp do sedana.
  8. Witam, Znalazłem na Audizine.com ciekawy post o Ledach na tył... A tu Ledy zs Szwecji Efekt podobny do tego w A3 Sportback Tu do poczytania: http://audizine.com/forum/showthread.php?t=265089 http://audizine.com/forum/showthread.php?t=266710
  9. Witam, Wreszcie się pojawiły (tak jak i Ledy na tył). Nie wyglądają źle, na pewno lepiej niż tylne. Wkład wzorowany na A4 B8 i słusznie Zobaczymy jak na żywo będą się prezentować. Szkoda tylko, że te lampy są pod żarówki H1/H7, a i cena 329 Euro... http://www.dectane.de/artikeldet.php?proid=26910&bez=DAYLINE%20Scheinwerfer%20Audi%20A4%20B7%2005-08%20_%20Tagfahrlicht-Optik&sid=b4a54c6738ea00ce854e429402c7b09e
  10. Nie do d*py tylko do avanta i sedana Tak. Ale racja leży po obu stronach Lampy są do "d*py" sedana i avanta To właśnie jest dziwne. Jak już ktoś pisał może nie ma zezwolenia "Audi" na produkcje albo firma dectane chciała być oryginalna... Światła do B8 też mają tylko didoy w lampie montowanej w błotnik i po co w ogóle ja robili jak są ORI Full LED... ? Spokojnie zobaczymy jak to LAJV wygląda. Pewnie jakiś zdesperowany Helmut kupi
  11. Powiedzmy sobie szczerze Panowie - te lampy do sedana i avanta są do d*py Mam nadzieje, że inna firma coś lepszego wymyśl.
  12. Czekam już 2 lata i się nie pojawiły Czekam już cztery lata (rocznikowo 5) i się nie pojawiły...
  13. Nie powinno obcierać "do środka" bo szerokość felgi jest 8,5' ale może troche trzeć. Mały dystansik 5mm-10mm powinien załatwić sprawę jakby coś...
  14. Widać te lekkie "niedoroby" ale rozwiązanie jest jedno. Trzeba się lepiej przyłożyć do roboty i tyle. Jak będziecie sobie sami robić diody to już wiecie jakie ewentualne "błędy" wychodzą. Styczeń już minął, a jak lamp LED do B7 nie było tak i ni ma Odwiedzam stronę www.dectane.de regularnie i nie ma nic o lampach do B7. Zauważyłem, że ta firma będzie się wystawiać na targach w Paryżu (19-22 luty), więc pewnie tam pokażą swoje nowości. Firma nie próżnuje i wymyśla różne "błyskotki" jak ta do Audi 100 91-97 (obecnie tylko wizualizacja) - światła DRL LED a'la A4 B8...
  15. Racja. Większość forumowiczów strasznie krytycznie podchodzi do tych lamp
  16. Witam, Była prośba o więcej fotek. Proszę.
  17. Trzeba bylo brac... nawet na handel No tak ale 800 Euro nie miałem na tamten czas. Ostatnio ktos z forum oferował mi wydech Millteka do RS4... no ale ja mam 2.0 TDI...KUFA MOGŁEM BRAĆ
  18. Napisz raz jeszcze... po polsku Trochę zakręciłem Jeżeli będę miał kiedyś auto z silnikiem V8, a seryjny wydech mi się nie spodoba, to zamontuje układ wydechowy, który będzie spełniał oczekiwania dźwiękowe i techniczne. Oczywiście zakup poprzedzę gruntowną analizą innych urzytkowników tego produktu Malikowi odpowiada "OEM Sound" i nie widzi potrzeby kupna układu wydechowego, który w dodatku jest drogi. Zakup układy to osobista kwestia każdego posiadacza auta, więc i Ja wyraziłem swoje zdanie A tak dla zainteresowanych układ wydechowy MTM so S4 B7 na ebay.de jakiś czas temu widziałem za 800 Euro i to nowy
  19. Można taki układ wydechowy Millteka taniej kupić. Można wybrać inna firmę albo u Helmutów załatwić. Ja bym wydał każdy grosz żeby usłyszeć V8...ale słyszę 2.0 TDI dlatego mam kase na V8
  20. P Panowie wielkie sorry ale nie mam i narazie nie dostane zdjęć lamp w trybie "ON"". Widzę, że ostro się rozgrzaliście Do roboty się k**wa weźcie i zróbcie ten MOD Ja jebie chyba dostane BANA
  21. Ktoś mówił. że w Avancie się nie da, że brzydko wygląda... Proszę, no proszę...Lampy zrobione przez znajomka z Helmutowa. Wszystko ales GUTe Wciąż czekamy na lampy od http://www.dectane.de/
  22. Witam, Myślę, że potrzebne będą przejściówki tak jak do A3 Sportsbacku (przed faceliftingiem), żeby zainstalować nowe lampy. Pewnie jest inaczej komp skonfigurowany pod pobór mocy z lamp. Kup zainstaluj, a poźniej będziesz się martwił
  23. Od A3 Sportback po faceliftingu pasują o niebo lepiej niż te z A6. OD A3 są prawie pod wymiar tych z sedana. Ja jeszcze nie rezam bo nie dorwałem lamp za dobrą kasę, a te z linku to jakiś kosmos cenowy. Ostatnio widziałem komplet za 900 zł ale nie za 1700 zł !! Pewnie zakup w salonie Audi jest tańszy ale nie jestem pewien. Uważajcie na tego gostka z allegro, ma kosmiczne ceny, a lampy pewnie kupuje od niemców z ebay.de no i te opisy - S-LINE ABT SILVER LIGHT no i ceny Ja szukam używanych do 400 zł. Firma decante już aktualizuje swoją ofertę produktową, więc na dniach będą lampki do B7
  24. Racja Lublin u Danelczyka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.