Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Klosze kierunkowskazów w przednich lampach


m0dy89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy jest możliwość zmiany kloszy kierunków w przednich lampach bo pomarańczowe nie za ładnie wygladaja z czerwono-bordowym lakierem. Nie znalazłem takiego wątku na forum ani kloszy na allegro. Chyba że konieczna jest wymiana całej lampy z białymi kloszami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to zrobić samemu,ale trzeba oddzielić (odkleić) klosz od reszty,robi sie to wsadzając całe lampy do piekarnika rozgrzanego do 150*C na ok.5min.,potem odklejasz na siłę klosz.

tu masz coś podobnego

http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?showtopic=132728&st=30

PS.o ile pamiętam,ktoś na forum robił już coś takiego,klosze kierunków pod pasował od jakiegoś merca,poszukaj na forum.

to był chyba ba$ior :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej, ale niestety dużo drożej będzie wymienić całe reflektory na takie z białymi kierunkami. Jest tego trochę na Allegro, więc jest to zawsze jakaś alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej, ale niestety dużo drożej będzie wymienić całe reflektory na takie z białymi kierunkami. Jest tego trochę na Allegro, więc jest to zawsze jakaś alternatywa.

jak dobrze wyłapiesz to może być nawet na zero...

Alvaro ostatnio zmieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.o ile pamiętam,ktoś na forum robił już coś takiego,klosze kierunków pod pasował od jakiegoś merca,poszukaj na forum.

to był chyba ba$ior

Ale po co instalować jakiekolwiek klosze? Wystarczy zastosować żarówki pomalowane na srebrno, które po zapaleniu świecą na pomarańczowo.

Jak się zrobi cieplej będę na pewno demontował klosze u siebie. Zrobie fotostory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co instalować jakiekolwiek klosze?

choćby dlatego,żeby lampy były jak najbardziej zbliżone do ori,

bo na tym forum,prawie wszystko co nie jest "ori" jest be :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to zrobić samemu,ale trzeba oddzielić (odkleić) klosz od reszty,robi sie to wsadzając całe lampy do piekarnika rozgrzanego do 150*C na ok.5min.,potem odklejasz na siłę klosz.

tu masz coś podobnego

http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?showtopic=132728&st=30

PS.o ile pamiętam,ktoś na forum robił już coś takiego,klosze kierunków pod pasował od jakiegoś merca,poszukaj na forum.

to był chyba ba$ior :mysli:

To nie byłem ja :)

Zacząłem temat. Któryś z forumowiczów z Leginocy chyba,(srebrne A4 B7)...jest opcja szukaj...

Oo wstawił białe kierunki od Miska CLK...na forum była krytyka tych "kloszardów".

Lepiej zostawić bez dekielka albo znaleźć uszkodzone lampy z białym kierunkiem, kupić je tani i rozbebeszyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki słabo szukacie, ja już to miałem zrobione 1,5 roku temu.

http://img152.imageshack.us/img152/9978/dsc6082jd9.jpg

Tak jak koledzy napisali, wyciąga się pomarancz i wstawia Osram diadem w kierunek lub srebrną żarówkę.

Tu równiez zrobiłem teraz lampy dla kolegi i pomalowaliśmy środek lampy w kolor auta na srebrno. Całkie nieźle wygląda.

dsc03983j.jpg w1280.png

dsc03984e.jpg w1280.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...