Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

m0dy89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeżeli Twoje radio ma wyjście na wzmacniacz to można zastosować taką oto kostkę: http://www.allegro.pl/item623475938_gniazdo_mini_iso_4rca_vw_audi_skoda_do_wzmacniacza.html ja taką właśnie użyłem do podłączenia do radia Pioneer. Jeżeli radio nie ma wyjścia można stosować coś takiego: http://www.allegro.pl/item639130537_audi_glosniki_tyl_sub_adapter_modul_mini_iso.html ale myśle ze sensowny jest tylko pierwszy sposób bo zamias wydawać 50zł do radia które nie ma wyjścia na wzmacniacz lepiej to radio sprzedać i kupić orginalnego concerta na CD do zwykłego użytkowania lub jakieś lepsze radio jeżeli zależy komuś na dobrym dzwięku.
  2. Na allegro używane za 400zł z wysyłką nie jeżdzone po polskich drogach:)
  3. Ja dziś do swojej B7 avant założyłem nowe amorki przód i spręzyny H&R -35mm na koła 18 i powiem że jest IDEALNIE tak jak mi się marzyło. Myslałem że bedzie bardzo twardo ale jest tak w sam raz. Polecam więc HRy:)
  4. co porabiałeś w Chudowie - masz tam rodzinke ? pytam bo jestem tam co drugi dzień Mam działke:) tzn rodzice dom budują. Tak potocznie to się c**jów mówi nie Chudów
  5. Ehh ja pędziłem z kiełbaskami na grilla do Chudowa jak bym wiedział to bym jedną Ci przywiózł
  6. Witam. To było przy wyjezdzie z Chorzowa?? Fakt widziałem ale nawet nie pomyślełem że to Ty:( Aj szkoda. I chyba jakieś Stilo jeszcze tam stało. Pozdrawiam
  7. U mnie jest dokładnie to samo i nie wiem dlaczego:(
  8. Witam witam no spocik całkiem udany był nie przyjade znowu za prędko ale tak za miesiąc myśle Pozdro
  9. Cześć chłopaki dziś na 99% wpadnę w końcu na spocik (pierwszy raz ). Pogoda widzę ze się nam psuje troche:( Pozdrawiam
  10. Witam:) Jakis czas temu znalazłem ten temat na forum i jako że posiadam silnik BLB w swoim audi troche się tego przestraszyłem. Samochód kupiłem w lipcu zesłego roku w niemczech z przebiegiem 114tyś km. W tej chwili jest niecałe 124tyś wiec postanowiłem zawieść go znajomego mechanika który specjalizuje się tylko w samochodach grupy VAG. Co się okazało po wyciągnięciu silnika nie ma wogóle łańcuszka tylko koła zębate więc poprzedni właściciel w niemczech musiał już zastosowac pakiet naprawczy audi:) Więc jeżeli ktoś kupił samochód w niemczech i nie jest pewny to radzę najpierw sprawdzić czy ktoś już nie naprawiał tego. Pozdrawiam i życze powodzenia
  11. No na 15'' troche za nisko Ale przy feldze 18 myślicie że bedzie dobrze czy rzeczywiście za nisko?
  12. No dokładnie te z allegro cena dosyc atrakcyjna była. -40 wydaje mi sie że miał na myśli -50przód 30tył ale takie ten przód na standardowych amortyzatorach mnie troszke martwi ;(
  13. Czy ktoś może znalazł o ile dokładnie obniżają te sprężyny weitec z oznaczeniem AU504VA/520 i AU504HA/520? Bo tak sie złożyło że kupiłem takie używane ale tak jak autor tematu pisał twierdzi on że obniżają o 40mm a z tego co oglądałem bedzie to 30/30, 50/30 lub 50/50? I pytanie jakie amortyzatory do tego założyć? Właściciel mówi że jeździł na standardowych i było ok zrobił 40tys km. Jeżeli to będą -50 to czy ktoś może ma jakies poglądowe zdjęcie jak wyglada b7 lub b6 na 18calowych felgach z taką glebą bo troszke sie tego boje
  14. No Pioneera mam (tego który leżał w szafie) czyli model deh 4800mp no i po wymianie dzwięk jest dużo "czyściejszy" że tak powiem no i jest o wiele ustawiec subwoofera. Ogolnie gra dużo lepiej:) Teraz zostały jednak do zrobienia przednie dzwi tj wygłuszenie ale jakoś brak mi do tego zapału narazie:)
  15. m0dy89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Bedzie ok sam mam z przodu 225 a z tyłu 235 tyle ze profil 40 i rozmiar 18 ale problemu absolutnie żadnego nie ma:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.