Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pytanie w sprawie sprężyn Weitec/MTS


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar wymienić u mojej A4 spreżyny bo na tym felunku wygląda jak allroad co widać na zdjęciu, szczególnie przód

c6445d1466fa510bm.jpg

mam dylemat bo teraz jest na ori 1BA, chciałem dostać 1BE żeby obniżyc o -20 mm, ale to chyba nie możliwe jest do dostania, wiec rozglądnąłem się za -30 mm i tu mam dylemat a w zasadzie trzy:

1) czy szukać dalej -20 i dać sobie spokój z -30 (dodam ze rozmiar felg i opon to 235/45r17)

2) jak już -30mm to Weitec za 700 zł czy MTS tez -30mm za 400 zł

3) wymieniać amorki seryjne, które są w bardzo dobrym stanie czy jakieś sportowe a jak tak to jakie te amorki

proszę o pomoc i ewentualne propozycje, pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem podobny dylemat, kiedy kupilem nowe felgi 17''. zainwestowalem w Eibach pro kit -30mm i zostawilem seryjne amorki. auto jezdzi juz tak 2 lata, nic sie nie dzieje. wyglad poprawil sie o 100%, wlasciwosci jezdne tez, auto jest twardsze i lepiej trzyma sie w zarketach. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś do swojej B7 avant założyłem nowe amorki przód i spręzyny H&R -35mm na koła 18 i powiem że jest IDEALNIE tak jak mi się marzyło. Myslałem że bedzie bardzo twardo ale jest tak w sam raz. Polecam więc HRy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś do swojej B7 avant założyłem nowe amorki przód i spręzyny H&R -35mm na koła 18 i powiem że jest IDEALNIE tak jak mi się marzyło. Myslałem że bedzie bardzo twardo ale jest tak w sam raz. Polecam więc HRy:)

gdzie zakupiłeś te H&R ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...