-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
no to już mam komplet informacji w moim przypadku szkoda czasu na awaryjne otwieranie maski bo i tak strace kody kluczyków a zamek nie działa gdybym wcześniej wiedział że to takie proste: To by się człowiek nie władował w taki temat Dzieki wszystkim
-
Demotaż klamki a4 b6 b7
żeby wymienić wkładke w klamce kierowcy trzeba wykonać to wszystko co na filmie? trafiłem na filmik z A6 C5 to tam to 5 minut roboty ok - mam
-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
No kluczyki są sparowane z samochodem żeby go otwierać. Odepnę klemy i mając zamek uszkodzony nie otworzę auta bez wygięcia drzwi/wywalenia szyby i włożenia kluczyka do stacyjki
-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
po odpięciu akumulatora jak szybko się traci kody kluczyków? może jest jakiś magiczny czas który uratuje szybę
-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
aaa - jeszcze jedno - jak zbiję szybę to co jest podstawą żeby się dostać do środka? wsadzenie kluczyka w stacyjkę? (bo to raczej na odległość będzie) Zamki nadal będą zaryglowane przecież raczej przez szybę się nie wturlam
-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
Szybę mam na dziś, zieloną z dostawą do domu z tego samego rocznika Pytanie co po zbiciu? rozumiem że maska i odpiąć aku i wtedy jak wróci do normy to już szukać elektryka i niech szuka dalej?
-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
no centralnym zablokowany Czy gdzieś indziej szukać?
-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
Aku naładowany więc to nie problem (ładowanie jakieś 5h)
-
-
[A4 B6/B7] zamknięte drzwi, padnięty zamek, pilot uruchamia tylko kontrolkę awaryjnych na równo 90 sekund
Dzień Dobry Daaawno mnie tu nie było ale korzystam że login jeszcze działa Pacjent to A4 B6 AVF 2004 Wchodzę do garażu naciskam pilota... zero reakcji Samochód zamknięty mimo że zamek w drzwiach kierowcy nie działa już latami (jakoś mi się klikło) - nieużywany od 3 dni. Kontrolka centralnego w drzwiach miga (myślę więc że prąd jest), po chwili zauważam że pilot uruchamia podświetlenie świateł awaryjnych (?) - żadnej innej reakcji nie zauważyłem. Po naciśnięciu przycisku na pilocie kontrolka awaryjnych świeci się równo 90 sekund. Ponieważ już raz płaciłem za otwarcie awaryjne (nagięli drzwi i weszli do stacyjki kluczykiem na pałąku) to pomyślałem że skoro jeszcze kody kluczyków nie uciekły (auto reaguje w jakimś stopniu na oba kluczyki) - czas naładować akumulator bo może nie starcza na odryglowanie. Do akumulatora dostałem się przez podszybie (nawet nie wiedziałem że to możliwe) podłączyłem ładowarkę automatyczną (podobno dość dobrą) która wykryła akumulator i zaczęła ładowanie Aktualnie jest już nawet 50% więc rozładowany nie był do końca... Myślę jednak że to jakaś awaria niestety Jeśli chodzi o te 90 sekund to nie znalazłem żadnych informacji w necie Czy jeśli nagnę sam drzwi i szarpnę za klamkę wewnętrzną to drzwi się otworzą? bo nawet nie kojarzę jak to jest w przypadku zamkniętego centralnego Z góry dziękuje za odpowiedzi/pomysły i przepraszam jeśli naruszałem czymś regulamin
-
GRazny zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
haha... jedna strona pół roku !? Dzieje się Pozrówki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.adrenalinemotorsport.pl/gielda/o,audi-a4-s4-b7-tdi-300km600nm-quattro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Potrzebuję kogoś z B6/B7 kto ma u siebie w autku BT z literką D Muszę sparować telefon i sprawdzić czy bangla - jakby co to piszta tu powinienem być w sobotę ale jadę z Wawy
-
Współpraca bleutooth i telefonu Lenovo S750
Ma ktoś coś sprawdzone? Jaką literkę brać do Samsunga Note 4 na antku 5.01? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja od 1 do 15 ty sierpnia jestem raczej dostępny Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wczoraj padło łożysko w tym zlomie co mam na aucie. W serwisie założyli tył do kompresora od Flyer'a i w poniedziałek montaż w Gdyni. Mam nadzieje że z tą sieczką pod maską zrobię jeszcze 300km Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka