Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scrat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Koledzy, auto do sprzedania (http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/a4-b7-avant-2-0-tdi-kolor-czarny-278274/). Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam na PW.
  2. Cześć, to ja też się podłączę pod pytanie, bo jest trochę zbliżone tematycznie. Macie może jakiś sprawdzony zakład w któremu można bez obaw powierzyć falgi do renowacji (piaskowanie+malowanie)? Z góry dzięki za pomoc.
  3. Dzięki za pomoc! byłeś, załatwiłeś? Byłem, załatwiłem i jestem bardzo zadowolony Jeszcze raz dzięki za namiary
  4. Witam chciałbym Was zapytać, czy możecie polecić jakiś sprawdzony serwis opon w Bielsku, który wymieni mi gumę na 18'' feldze? Z doświadczenia wiem, że nie każdy zakład potrafi wymienić niskoprofilową oponę, a nie chciałbym żeby jakiś rzeźnik przy próbie wymiany zdewastował mi felgę...
  5. Leman, ładnie to wygląda! Moja padlina wypluła niewiele mniej... Gratki nowego zastrzyku mocy!
  6. Sysiek, pięknie wyszło! Gratulacje. W drodze powrotnej pewnie banan non-stop na twarzy?
  7. może ktoś by się podjął organizacji jakiegoś zakupu grupowego takich lampek? ja w każdym bądź razie pisałbym się na te od Dectane...
  8. trzeba będzie coś w najbliższym czasie zorganizować...
  9. już się tak wybieram i się wybrać nie mogę... może na weekendzie uda mi się coś wykombinować i zobaczymy jak moja padlina wypadnie na tle waszych 1.6
  10. taki furacz się przemieszcza po mieście, a ja go jeszcze u nas na ulicach nie widziałem... generalnie autko prezentuje się rewelacyjnie pozdrawiam i do zobaczenia na częstochowskich drogach
  11. Po ciężkich bojach z domowym budżetem i chronicznym brakiem czasu, w końcu udało się dotrzeć na Mineralną po dodatkowe koniki (wykres w poście nr 1)
  12. W końcu udało się umówić na zabieg i otrzymać nowy zastrzyk energii w klinice na Mineralnej. Jak to bywa z BLB fabryka dała od siebie lekki bonus, do tego Dr. Rogalotti dorzucił swoje i okazało się, że pacjent jest w stanie wykrzesać z siebie dodatkowe zasoby mocy i prowokować szeroki uśmiech swojego właściciela podczas jazdy. Wielkie podziękowania dla samego mistrza za cierpliwość i piękne krzywe (prezentowane poniżej)!
  13. no i po zabiegu padlina wypluła 169,4KM i 385,0Nm... wykresem pochwalę się jutro. Wielkie podziękowania dla Witka za cierpliwość i piękne krzywe!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.