Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LISTA ZAMKNIĘTA!!!!

TERMINY NA PROGRAMOWANIE BĘDĄ OD POCZĄTKU WRZEŚNIA.

BĘDZIE WYZNACZONY TYDZIEŃ NA OSTATECZNE ZAKOŃCZENIE GRUPOWEGO MODA.

LISTA:

1. kileeer, 1.9 AVF QUATTRO

2.1.turdzi -

3. Scubi206 - 1.9 AVF

4. pawko82

6.Mlodyy 1.9 tdi

7. Wanted 1.9TDI AVF

8. czaja 77 1.9 AHH

9. Kwiatko 2,5 AFB

10. Magic87

11. elmo814

12. Dizell

13. NYNA

14. boguki 1,9 AWX

15. rutek7

16.Kredek 1,9 AWX

17. Proton2 2,5 TDI AKE

18.Maxito1981 1.9 BKE

19.tommi1977 AVF 1.9 TDi

20.Wojtek555

21.rafaello79197919; 1.9 AVF

22.graczykt88 1.9

23. pioter1967 1,9

24.Cieszkop, B6 AVF

25.OLO_GDA 3.0

26. Brysio 2.5 BDG

27.scrat 2.0

28.miro_x 1,9

29. akjam 2,0 BLB

30. Rpalka[/color]

31. wozio, 2,0 TDI BLB

32.maudia4 2.0 tdi

33.fly07 1.9 AWX

34.CRC 1,8T

35. Carlos 1,9 TDI

36.udy 1.8T

37.GODSKI. B7 1,8T BFB

38.mumen[/color]

39.kula007

40.bialy986 1.8T

41. Paweł102[/color]

42.Cipson8 1.9 tdi BRB 116km.

43.seegi

44. marko225

45.piotreki 2.0 tdi

46. Ozix 1,9 AWX

47.edmondo.

48.MalyBuli

49. Musti 1,9

Opublikowano

witam,

ile taki wirus kosztuje ??

Opublikowano

w zaleznosci ile bedzie aut

Opublikowano

a jaki to jest przedzial cenowy chociaz bo myslalem o tym ale nie do konca jestem pewien czy turbo mam sprawne i cosik jeszcze bo jakos tak mam wrazenie ze cos oslabla ;)

Opublikowano
  • Autor

Indywidualnie ok 1200zł w zależności od samochodu, napędu. A jaką cenę uda nam wynegocjować, będzie zależało od ilości furek.

Opublikowano

ja pod koniec maja bym się pisał :)

Opublikowano

a jaki to jest przedzial cenowy chociaz bo myslalem o tym ale nie do konca jestem pewien czy turbo mam sprawne i cosik jeszcze bo jakos tak mam wrazenie ze cos oslabla ;)

To zależy kiedy bo obecnie mam nogę w gipsie i na szybki termin sie nie pisze ale jakiś z okolic końca kwietnia lub jak kolega wyżej pisał maja to już prędzej.

A co do cytatu to myślę ze furki sa sprawdzane pod kątem nadawania sie do modyfikacji.

Opublikowano

ja na 100% tylko musi sie cieplej zrobic zebym przygotowal niunie mysle ze do maja zrobie wszystko i bede sie wybieral do mistrza :tongue4:

Opublikowano

Witam.

Również bym się skusił na małe co nie co jeśli chodzi o zwiększenie seryjnej mocy.A czy nasz kolega Rogal również zajmuje się innymi autkami?Kumpel ma alfe 156 2.4JTD i też myśli o chipowaniu.Mam jeszcze pytanko-czy coś trzeba wymieniać lub sprawdzać zanim sie furke zaczipuje czy wszystko powierza się w ręce specjalistów,którzy "badają" auto czy nadaje się do modów? :gwizdanie: pozdrawiam

Opublikowano

bialy986 odnosnie czy sprawdzac cos w aucie , był o tym watek poszukaj , a autko i tak sami sprawdza przed zabiegiem sami ocenia wytkana mu usterki i błedy jeli takowe beda:)

Opublikowano

Ja sie pisze na grupe , jestem juz umowiony wstepnie na koncowke marca ( 29,30 - do potwierdzenia ) ale mogesie z checia dopisac do grupy :)

Opublikowano

ja też byłbym zainteresowany, tylko nie wiem jak z terminem, myślę o maju, ale wszystko zależy od obrony magisterki :rolleyes:

Opublikowano

tez jestem chetny na grupowy z mała znizka :gwizdanie: termin -marzec kwiecen, max poczatek maja

Opublikowano

Rownież rozważam taka opcję, ale wszystko zależy od terminu i funduszy... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

WITAM.

Po uzgodnieniu z Panem Witkiem, otrzymaliśmy bardzo fajną cenę. :naughty: Jeżeli znajdzie się 10 autek to cena będzie wynosiła 900zł. :> Proponuję otworzyć listę chętnych.

Opublikowano

No cena atrakcyjna :good:

Opublikowano

1.turdzi - termin 29,30 marca musze uzgodnic z Witkiem ktory dzien mi bardziej pasi.

Opublikowano

To ja się też piszę, tylko termin proszę podać :kox:

Opublikowano

29- 30 kwietnia ??

Opublikowano
  • Autor

Termin ustalę dopiero jak będzie minimum 10 osób, bo po co ustalać coś jak nie wiadomo czy się znajdzie tylu chętnych.

wiec proszę o wpisywanie się na listę.

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 10:02_________________________________________________LISTA:

1. kileeer, 1.9 AVF QUATTRO,

2.1.turdzi - termin 29,30 marca musze uzgodnic z Witkiem ktory dzien mi bardziej pasi.

3.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.