Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seba_LDZ

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seba_LDZ

  1. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema ja nic tam nie robie ale mój samochód zmienił właściciela Swoją drogą nie wiedziałem że teraz pracujesz tam Moja kobieta teraz jeździ nim do pracy
  2. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema pytanie techniczne nie ma ktos pozyczyc na podmiane na chwil kilka, celem diagnozy czy aby na pewno, dwoch wtryskow do AVB na kilka godzin ? Najlepiej jutro ? Jesli bylyby to wtryski to zapewne bede chcial je kupic. Auto juz mnie wyprowadza z rownowagi psychicznej i to chyba jeden z ostatnich pomyslow mimo iz moje maja poprawne korekcje musze to po prostu wykluczyc. Objaw jest taki ze oopci jak sam skurwisyn.
  3. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ zrobi wszystko i dywaniki podpierdoli również. V-engin na facebooku zerknij
  4. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Załupek a w ryj bys czasem nie chcial ? Podeslij mi to podczepie
  5. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najlepszego załupku w nowym roku
  6. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie spać zwiedzać
  7. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co jest k**wa raz dwa trzy ? hę ?
  8. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o kierownik przyszedl co dobrego dyrektorze ?
  9. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sie gra sie ma co poradzisz
  10. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  11. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  12. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja kiedys widzialem w google grafika taka ale to chyba nie będe miał nic do powiedzenia czerwona byla a Hoj Gejuchy
  13. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o kuwa siema
  14. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o kuwa siema remik
  15. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o wypraszam sobie moje stołki są w b. dobrym stanie
  16. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mam chybalewe w ukladzie ale to chyba nie o to chodzi
  17. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nom ja w niedziele tez na a2 wyprzedzałem R8 a nie moment to R8 wyprzedzało mnie
  18. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marcinek <3 i co tam dzieci ?
  19. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jol fajny kawalek zapodam i sie przywitam
  20. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja Ci moge pokazac palcem kto gradnie dywaniki jak kradnie to pewnie ma tez na sprzedaz Pytaj tutaj https://www.facebook.com/venginepl
  21. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany i Panie Potrzebuje szybko wynająć udostepnijcie gdzie mozecie jakies fb instagramy cokolwiek dzieki http://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-do-wynajecia/%C5%82%C3%B3d%C5%BA/przytulna-kawalerka-24-m2-w-swietnej-lokalizacji-lodz+gorna/1001296181350910525427009
  22. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehehe gratki pępkowe polane ? czy nadal trzezwiejesz ?
  23. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hahahaahah Marcinek jakby co to sie pakujemy najwyzej dostaniemy ksywke oreo :D <3 Marcinku one shot jeszcze cieply https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=9-8i94fELHw&app=desktop daaaaam n co za kolor jak hulk https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/11826043_1059038217440232_6560122915472313152_n.jpg?oh=aa02d289886b226502fb8a2c8a1be999&oe=563FE55D u a przy okazji bols platinium jest calkiem spoko odkopalem butelczyne spod miensa w zamrazalniku a jeszcze sie popsuje wiec roztwarlem rocznik nieznany
  24. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marcinek <3 Do furki masz
  25. Seba_LDZ odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja nie wiem czy ogarne kuwete fo 18 :/ ale macie pande na pocieszenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.