Treść opublikowana przez Seba_LDZ
-
Spociki Łódzkie
siema ja nic tam nie robie ale mój samochód zmienił właściciela Swoją drogą nie wiedziałem że teraz pracujesz tam Moja kobieta teraz jeździ nim do pracy
-
Spociki Łódzkie
Siema pytanie techniczne nie ma ktos pozyczyc na podmiane na chwil kilka, celem diagnozy czy aby na pewno, dwoch wtryskow do AVB na kilka godzin ? Najlepiej jutro ? Jesli bylyby to wtryski to zapewne bede chcial je kupic. Auto juz mnie wyprowadza z rownowagi psychicznej i to chyba jeden z ostatnich pomyslow mimo iz moje maja poprawne korekcje musze to po prostu wykluczyc. Objaw jest taki ze oopci jak sam skurwisyn.
-
Spociki Łódzkie
DJ zrobi wszystko i dywaniki podpierdoli również. V-engin na facebooku zerknij
-
Spociki Łódzkie
Załupek a w ryj bys czasem nie chcial ? Podeslij mi to podczepie
-
Spociki Łódzkie
Najlepszego załupku w nowym roku
-
Spociki Łódzkie
Nie spać zwiedzać
-
Spociki Łódzkie
Co jest k**wa raz dwa trzy ? hę ?
-
Spociki Łódzkie
o kierownik przyszedl co dobrego dyrektorze ?
-
Spociki Łódzkie
sie gra sie ma co poradzisz
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja kiedys widzialem w google grafika taka ale to chyba nie będe miał nic do powiedzenia czerwona byla a Hoj Gejuchy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
o kuwa siema remik- Spociki Łódzkie
o wypraszam sobie moje stołki są w b. dobrym stanie- Spociki Łódzkie
ja mam chybalewe w ukladzie ale to chyba nie o to chodzi- Spociki Łódzkie
nom ja w niedziele tez na a2 wyprzedzałem R8 a nie moment to R8 wyprzedzało mnie- Spociki Łódzkie
Marcinek <3 i co tam dzieci ?- Spociki Łódzkie
jol fajny kawalek zapodam i sie przywitam- Spociki Łódzkie
Ja Ci moge pokazac palcem kto gradnie dywaniki jak kradnie to pewnie ma tez na sprzedaz Pytaj tutaj https://www.facebook.com/venginepl- Spociki Łódzkie
Pany i Panie Potrzebuje szybko wynająć udostepnijcie gdzie mozecie jakies fb instagramy cokolwiek dzieki http://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-do-wynajecia/%C5%82%C3%B3d%C5%BA/przytulna-kawalerka-24-m2-w-swietnej-lokalizacji-lodz+gorna/1001296181350910525427009- Spociki Łódzkie
hehehe gratki pępkowe polane ? czy nadal trzezwiejesz ?- Spociki Łódzkie
hahahaahah Marcinek jakby co to sie pakujemy najwyzej dostaniemy ksywke oreo :D <3 Marcinku one shot jeszcze cieply https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=9-8i94fELHw&app=desktop daaaaam n co za kolor jak hulk https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/11826043_1059038217440232_6560122915472313152_n.jpg?oh=aa02d289886b226502fb8a2c8a1be999&oe=563FE55D u a przy okazji bols platinium jest calkiem spoko odkopalem butelczyne spod miensa w zamrazalniku a jeszcze sie popsuje wiec roztwarlem rocznik nieznany- Spociki Łódzkie
Marcinek <3 Do furki masz- Spociki Łódzkie
a ja nie wiem czy ogarne kuwete fo 18 :/ ale macie pande na pocieszenie - Spociki Łódzkie