Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

Termin ustalę dopiero jak będzie minimum 10 osób, bo po co ustalać coś jak nie wiadomo czy się znajdzie tylu chętnych.

wiec proszę o wpisywanie się na listę.

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 10:02_________________________________________________LISTA:

1. kileeer, 1.9 AVF QUATTRO,

2.1.turdzi - termin 29,30 marca musze uzgodnic z Witkiem ktory dzien mi bardziej pasi.

3.

3.vdm, 1,9 AVG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec proszę o wpisywanie się na listę.

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 10:02_________________________________________________LISTA:

1. kileeer, 1.9 AVF QUATTRO,

2.1.turdzi - termin 29,30 marca musze uzgodnic z Witkiem ktory dzien mi bardziej pasi.

3. Scubi206 - 1.9 AVF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kileeer 29,30 marca to jest termin ktory sam sobie dogadywalem z Witkiem i mialem go dokladnie ustalic pod koniec lutego.I to jest termin kiedy jade do Witka czy sie zbierze grupa czy nie.Jak sie nie zbierze to palce normalnie a jak tak to zostanie mi na pare drinkow na miescie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kileeer 29,30 marca to jest termin ktory sam sobie dogadywalem z Witkiem i mialem go dokladnie ustalic pod koniec lutego.I to jest termin kiedy jade do Witka czy sie zbierze grupa czy nie.Jak sie nie zbierze to palce normalnie a jak tak to zostanie mi na pare drinkow na miescie :naughty:

Spoko, spoko. wydaje mi się że ogarniemy z 10 furek, pod warunkiem że ktoś nie da d*py i się nie wypisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy pasuje im termin 29 kwietnia , moze witek sie zgodzi przyjac turdzi o miesiac wczesnieja skasuje go jako grupowy, a reszta grupy pojedzie w innym terminie bo mi marzec niebardzo pasuje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy pasuje im termin 29 kwietnia , moze witek sie zgodzi przyjac turdzi o miesiac wczesnieja skasuje go jako grupowy, a reszta grupy pojedzie w innym terminie bo mi marzec niebardzo pasuje:(

Nie powinno byc problemu , jak organizowalem grupewe strojenie Subaru w Mapteku to liczyla sie sztuka a to czy ktos chcial w kwietniu a inny w maju , a jeszcze inny w marcu nie mialo znaczenia.Kazdy sie indywidualnie juz umawial na termin ktory mu pasuje.Przeceiz nie przyjedniemy w 10 aut w piatek o 8:00 rano X dnia , bo tak sie nie da :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T 150km AVJ tez można robic w tej akcji za 900zł

Kolego Pan W chyba najbardziej specjalizuje się w klekotach, chyba że się mylę. W tej kwestii proszę o zapytanie indywidualnie czy w ogóle będzie chciał zrobić benzyniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też się piszę, z tego co wiem z benzyną nie powinno być problemu, a termin im szybciej tym lepiej dla mnie, możemy to podzielić na jakieś tury bo wiadomo że w jednym momencie się nie zjedziemy, najlepiej jakby sam Rogal zawitał do tego tematu i powiedział jak mu najlepiej pasuje

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ze znakiem zapytania... (tylko kwestia funduszy i przygotowania autka) proszę mnie dopisać

na maj - początek raczej...

a jak się uzbiera 20 aut to ile wyjdzie?? 450zł ?? :polew:

to może od razu uzbierajmy 40szt i będzie za darmo...

EDIT: ja tam chyba nawet służbowo w maju będę to jutro dopiszę datę jak się dowiem :wink4:

EDIT2: wstępnie do wyboru przez Witka od 17tego... do 21ego maja... o ile dam radę z funduszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...