Treść opublikowana przez scubi206
-
Ręczna regulacja xenonu
Silniczek pasował bez problemu.
-
[B7 BPW] Jak sprawdzić czy jeszcze mam DPF?
Spójrz po prostu w rurę wydechową ;) Jeśli DPF jest na miejscu to rura jest czyściutka, bez grama sadzy, jeśli jest czarna to DPF-u nie ma.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Możesz podac numer cześci tego termostatu do CGLC?
- CGLC
-
Pokrętło zwiększania / zmniejszania głośności 3G+
Potwierdzam, trzeba rozebrać panel MMi i dotrzeć do potencjometru, ja wyczyściłem wszystko sprężonym powietrzem, zastosowałem "PR KONTAKT". Godzinka roboty i pokrętło śmiga jak nowe
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dziękuje kolego
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Koledzy czy ktoś ma wiedzę czy felgi 18" z ET 47 wejdą na zaciski S4 w B8? Nie będzie nic obcierało?
-
Oświetlenie kratek nawiewu
Ja musiałem dorezać nawet oświetlenie schowka.
-
MMi 2g co za typ
Masz MMI 3G+ stare oprogramowanie i stare mapy.
-
A4 B8/ Opony inne niż zalecane przez producenta
Producent w rozmiarze 18 zaleca 245/40 R18 93Y i takie bym założył.
-
Mmi 3g high j. Polski
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Miałem to samo po obiciu tarczy kevlarem, tragedia, wymiana kompletu sprzęgła (dwumas w idealnym stanie) i jak ręka odjął, auto rusza płynnie, tak jak powinno. Jak zdejmiecie sprzęgło to obejrzyjcie dokładnie słoneczko w docisku, są minimalne różnice w wysokości niektórych części i to moim zdaniem jest powód. Aha i jeszcze jedno, sprzęgło LUK nie zawsze chce siąść do dwuumasy Sachs i odwrotnie.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Koledzy, czy odpowietrzanie zacisków S4 przód + tył trzeba robić w ręku, tak jak tylnych w B6, czy odpowietrzą się dobrze na aucie?
- Hamulce z S5 do A4 B8
-
MMI 3G+ Plus HDD
Co potrzebujesz?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Serdecznie dziękuje kolego za merytoryczną odpowiedź. Pozdrawiam
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czy tarcze kotwiczne z przodu 314mm będą pasowały do 345mm?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No tak i wyświetliło komunikat że kodowanie przyjęte Muszę sprawdzic jeszcze raz
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No to się jednak chyba nie uruchomiło bo nie ma ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A jak wejść w laptimer, niby uruchomiłem w kodowaniu a nie mogę znaleźć?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Koledzy, jakie tarcze i klocki polecacie do zestawu z S4 345/330 ?
-
Wymiana oleju w s-tronic-u
Słyszałem wiele dobrego o Ravenolu ale ja bym nie ryzykował i kupił w ASO
-
Wymiana oleju w s-tronic-u
Koledzy, macie sprawdzone zakłady gdzie wymienią olej w skrzyni automatycznej s-tronic?
-
Zabierak, imbusik Pompa oleju
200 tyś. silnik CGLC, stan bardzo dobry, wymieniony profilaktycznie, spokojnie polatał by następne 200
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Sprzęgło profilaktycznie wrzuciłem w kevlar