Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scubi206

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scubi206

  1. Silniczek pasował bez problemu.
  2. Spójrz po prostu w rurę wydechową ;) Jeśli DPF jest na miejscu to rura jest czyściutka, bez grama sadzy, jeśli jest czarna to DPF-u nie ma.
  3. Możesz podac numer cześci tego termostatu do CGLC?
  4. scubi206 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    CGLC
  5. Potwierdzam, trzeba rozebrać panel MMi i dotrzeć do potencjometru, ja wyczyściłem wszystko sprężonym powietrzem, zastosowałem "PR KONTAKT". Godzinka roboty i pokrętło śmiga jak nowe
  6. Koledzy czy ktoś ma wiedzę czy felgi 18" z ET 47 wejdą na zaciski S4 w B8? Nie będzie nic obcierało?
  7. Ja musiałem dorezać nawet oświetlenie schowka.
  8. Masz MMI 3G+ stare oprogramowanie i stare mapy.
  9. Producent w rozmiarze 18 zaleca 245/40 R18 93Y i takie bym założył.
  10. Stare oprogramowanie i mapy ale to 3G+ i fabryczny język polski Najnowsze :
  11. Miałem to samo po obiciu tarczy kevlarem, tragedia, wymiana kompletu sprzęgła (dwumas w idealnym stanie) i jak ręka odjął, auto rusza płynnie, tak jak powinno. Jak zdejmiecie sprzęgło to obejrzyjcie dokładnie słoneczko w docisku, są minimalne różnice w wysokości niektórych części i to moim zdaniem jest powód. Aha i jeszcze jedno, sprzęgło LUK nie zawsze chce siąść do dwuumasy Sachs i odwrotnie.
  12. Koledzy, czy odpowietrzanie zacisków S4 przód + tył trzeba robić w ręku, tak jak tylnych w B6, czy odpowietrzą się dobrze na aucie?
  13. scubi206 odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Tak
  14. Co potrzebujesz?
  15. Serdecznie dziękuje kolego za merytoryczną odpowiedź. Pozdrawiam
  16. Czy tarcze kotwiczne z przodu 314mm będą pasowały do 345mm?
  17. No tak i wyświetliło komunikat że kodowanie przyjęte Muszę sprawdzic jeszcze raz
  18. No to się jednak chyba nie uruchomiło bo nie ma ?
  19. A jak wejść w laptimer, niby uruchomiłem w kodowaniu a nie mogę znaleźć?
  20. Koledzy, jakie tarcze i klocki polecacie do zestawu z S4 345/330 ?
  21. Słyszałem wiele dobrego o Ravenolu ale ja bym nie ryzykował i kupił w ASO
  22. Koledzy, macie sprawdzone zakłady gdzie wymienią olej w skrzyni automatycznej s-tronic?
  23. 200 tyś. silnik CGLC, stan bardzo dobry, wymieniony profilaktycznie, spokojnie polatał by następne 200
  24. Sprzęgło profilaktycznie wrzuciłem w kevlar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.