Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaban27

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam mam ten sam problem możesz mi opisać co dokładnie wymieniłeś i gdzie to wszystko się znajduje. Walczę już z tym problemem nie mogę namierzyć tego zaworu. Jaki panel wymieniłeś? Ten od klimy co znajduje się w kabinie? Pomożesz mam audi a4b8 avant 2.0tdi caga 2008r 143km
  2. Jak się zabrać do wymiany co jest potrzebne i etapy wymiany
  3. Też jestem ciekaw instrukcji bo widzę wyciek coś wiadomo nie widzę odpowiedzi
  4. A powie mi ktoś jak to wygląda w z multitronikiem dziś byłem na sofcie i z 143 km caga zostalo mi 127 tuner powiedział że skrzynia blokuje bo mil zrobić mapę skrzyni ale nie może dostac się do jakiegoś pliku i mapa weszła 157 km i 320 nm co mogę jeszcze zrobi by odzyskać konie bądź dołożyć myślałem o turbo od cglc 177km pomożecie
  5. Nawet w opisie mi nie pokazuje tu przykład
  6. Opis jest ok. Wiązkę zrobiłem bez problemu. Na forum też wszystko dobrze opisane ale zdjęć nie mogę otworzyć są ikonki uszkodzone i plików nie ma. Pytanie jeszcze o ten przycisk gdzie go wyrzezbic bo tes są opisy i wrzucali zdjęcia ja ich nie mogę otworzyć bo są uszkodzone albo ich nie ma. Masz może jakieś zdjecia. Tego schematu od przycisku też nie wyświetla mi dopiero jak ty mi przyslales jest ok
  7. witam chciałbym odnowić temat mianowicie wszystko fanie opisane ale brakuje mi opisu i schematu przycisku do otwierania klapy z pozycji kierowcy opisów pinów przewodów podłączenia i ewentualne kodowanie. Pozdrawiam
  8. Nie jeszcze nie zrobiłem ale zdemontowany mam ten czujnik i podczepie go pod fotel i wepnę stara kostkę a od obecnego fotela ja wypne i myślę że będzie dobrze chyba
  9. Witam. Przełożyłem sobie fotele z materiału na skórę udało mi się kupić z pełną elektryką oraz z pamieca fotela wszystko dziala bo mialem el. lędźwie wiec regulacja dziala ale nie podlaczylem pamieci fotela gdyż nie posiadam boczka z przyciskami teraz moje pytanie jak to podlaczyc ta pamiec oprócz boczka z przyciskami co musze miec i jak to podpiac oczywiście moduł jest pod fotelem prosze o pomoc
  10. Witam zanim mnie odeslecie do postow o montazu foteli to powiem przeczylalem juz wszystkie. Moj problem polega na tym ze prawdopodobnie moje nowe fotele od audi a4 b8 allroad 2013r skórzane z pelnej elektryce pochodza z wersji USA po montazu wszystko dziala i pasuje ale jest blad czujnika zajecia fotela pasazera i caly czas sie pali airbag oraz nawet jak.zapne pasy to i tak pika. Pisza o wymianie maty zajecia siedziska fotela pasażera, moze jest jakies inne rozwiazanie by to obejsc. Bez demontazu tapicerki bo ponoc ciezka z powrotem naciagnac ta skórę. Ponizej zdjecia siedziska od spodu i wtyczki czarnej odpowiedzialnej za to nowej jak i starej oraz modul czujnika zajecia siedziska fotela pasażera
  11. Wrclaguna potrzebuje kontakt z Toba pilne
  12. kaban27 obserwuje zawartość wrclaguna
  13. No dobrze przewód juz wiem jaki teraz samo urządenie jakie kupic prosze o liste co musze mieć i co muszę zrobić pokolei bardzo prosze
  14. Witam wszystkich potrzebuje pomocy. AUDI A4B8 2,0 TDI 143KM 2008 AVANT W mojej audi brakuje w schowku wejścia AMI co mam zrobić by je mieć kupiłem już ten cały moduł AMI wraz z obudową (stają) jak to podłączyć. dvd w schowku z przodu cd changer na 6 płyt, pokrętła przy skrzyni biegów MMI 2G high aux posiadam w podłokietniku. POMOŻECIE
  15. Witam wszystkich mam nadzieje, że znajdę tu wiele pomocnych rad. Pozdrawiam Bartek Audi A4 B8 2,0TDI 2008r 143KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.