-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
bambaryła skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieDziękuję. 👍💪
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
bambaryła skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF44MA067435
-
-
Chip tuning Audi A4 B9 2.0 TFSI
Cześć Nabyłem b9 avant 21r. 45 tfsi quattro mhev, kod silnika DMTA. Auto jest jeszcze na gwarancji fabrycznej do maja przyszłego roku, więc do tego czssu nie będę grzebał, ale chciałbym już zasięgnąć języka. Jak wygląda temat chiptuningu w tym aucie z miękka hybrydą? Czy chip wiąże się z usunięciem tego systemu, a co za tym idzie, wzrostem spalania? Możecie polecić jakies godne zaufania firmy, które się tym zajmują i faktycznie stroją konkretny egzemplarz, a nie wgrywają gotowce? Jestem z okolic Wrocławia.
-
Modyfikacje 2.0 252 konie
Cześć, możesz napisać jaki całościowy koszt takiej modyfikacji? Jak auto sprawuje się po dłuższym czasie?
-
Jaką mam skrzynię, S-tronic czy Tiptronic
Okej kumam, nie ma już tradycyjnej książki serwisowej, tylko cyfrowa. Pozostaje zadzwonić do serwisu.
-
Jaką mam skrzynię, S-tronic czy Tiptronic
Dostałem tylko poświadczenia przeglądów, na pewno nie zawracałbym tu nikomu gitary, gdybym miał numery części. Książka serwisowa nie była prowadzona, czemu nie wiem.
-
Jaką mam skrzynię, S-tronic czy Tiptronic
Cześć Mogę Cię prosić o podanie klamotów do wymiany oleju w stronicu w mojej A4 B9 2.0 tfsi quattro ? VIN WAUZZZF43GA038769 Mam jeszcze pewne wątpliwości, może ty lub ktoś z kolegów pomoże mi je rozwiać. Auto pochodzi z polskiego salonu i było do końca serwisowane w aso, posiadam wszystkie papiery i wynika z nich, że przy przebiegu 56k został wymieniony jakiś olej przekładniowy, niestety nie jest napisane jaki. Czy może to oznaczać, że wymienili olej w skrzyni? Auto ma obecnie 79k na liczniku. Mimo wszystko noszę się z wymianą, dla spokoju głowy i ducha. Kolejne moje wątpliwości dotyczą prawidłowości działania tej skrzyni. Nie miałem nigdy auta z stronikiem, przy przerzucaniu z P na D lub z P na R czasem słychać takie stuknięcie, przy wrzucaniu P na postoju również. Nie jest to może jak walnięcie młotkiem, ale wyraźnie słyszalne. Co może być tego przyczyną? Dodam, że podczas jazdy skrzynia zmienia biegi płynnie i nie szarpie.
-
A4 B8/ Opony inne niż zalecane przez producenta
Kolego scubi ja wiem, że takie producent zaleca, napisałem już powyżej. To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Ktoś się wypowie ?
-
A4 B8/ Opony inne niż zalecane przez producenta
Cześć, Założyłem dziś do mojej A4 B8 Avant opony letnie 225/40/18, nośność 92Y, felga 8J. Wulkanizator zasiał we mnie ziarno niepewności mówiąc, że nie powinienem montować tych opon do mojego samochodu, gdyż nie jest to rozmiar homologowany do tego auta, audi zaleca przy rozmiarze 18 i profilu 40 oponę o szerokośći 245. Opona o takich parametrach to balon, a mi głównie zależy na wyglądzie, mniejsze znaczenie ma dla mnie komfort. Chciałem spytać się szanownych forumowiczów, czy zastosowanie takich opon będzie miało jakieś negatywne konsekwencje (o przekłamywaniu licznika wiem)? Chodzi mi głównie o względy bezpieczeństwa.
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
8E0 941 285 J Dzięki kolego za pamięć,pozdrawiam.
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
Okej,możemy się tak umówić.Nie wiem jeszcze kiedy uda mi się ten czujnik sciągnąć,w zależności od terminów u mojego mechanika.Odezwę się do Ciebie na privie jak już go będę miał i dogadamy szczegóły.Dzięki za szybką odp. i pozdrowienia.
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
Majątek nie,ale miałeś kolego podać mi numer fabryczny tego czujnika...a druga sprawa to,jak poznać na allegro czy czujnik jest ok czy nie,jak to większość z rozbitków albo ze szrotu pościągane...
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
Przeczytałem cały temat,który mi podesłałeś,ale ja się za lutowanie i elektronikę nie zabieram.Podjadę do mechanika,żeby ten czujnik sciągnął. Podjąłbyś się próby naprawy? Nowy jest drogi,a używka może być tak samo stuknięta jak ten mój - trochę ruletka kupować coś takiego.Jaki byłby koszt takiej naprawy?
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
Ok super.dzięki za pomoc,bo mnie razi ta kontrolka po oczach i mnie szlag trafia...
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
Ok dzięki,a możesz mi powiedzieć gdzie znajdę numer fabryczny tej części? Bo na aukcjach sprzedawcy podają często tylko że czujnik do A4 ,ale do jakiego to już nie i podają właśnie numer fabryczny - nie chcę kupić czegoś co nie będzie pasować i później odsyłać i kombinować...
bambaryła
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta